Higiena grožio procedūrų metu

Palangos tiltas, 2023-08-28
Peržiūrėta
818
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Higiena grožio procedūrų metu

Higiena itin svarbi atliekant grožio procedūras, siekiant išvengti infekcijų ir ligų. Iš tikrųjų grožio paslaugas galima teikti tik turint leidimą-higienos pasą, liudijantį, kad veiklos sąlygos atitinka visuomenės sveikatos saugos reikalavimus. Lietuvos higienos normose HN 117:2007 taip pat išdėstyti sveikatos saugos reikalavimai grožio paslaugoms, siekiant išvengti galimo užsikrėtimo nuo užsikrėtusių pacientų ir užkirsti kelią mikroorganizmų plitimui . Higienos reikalavimų nesilaikymas gali sukelti rimtų pasekmių. Todėl tinkamos higienos palaikymas grožio procedūrų metu yra itin svarbus siekiant užtikrinti tiek klientų, tiek grožio specialistų saugumą .

Be infekcijų ir ligų prevencijos, grožio procedūrų metu būtina palaikyti saugią aplinką klientams. Norint išvengti galimo užteršimo, labai svarbu tinkamai tvarkyti instrumentus ir palaikyti švarą darbo vietoje . Grožio salonai, kosmetikos kabinetai, individualiai besiverčiantys grožio specialistai turi laikytis daugybės reikalavimų, kad išvengtų užsikrėtimo pavojaus ir užtikrintų jaukią bei saugią aplinką klientams . Laikydamiesi tinkamų higienos protokolų, grožio specialistai gali sukurti pasitikėjimą savo klientais ir sukurti lojalių klientų bazę .

Siekiant užtikrinti tinkamą higieną grožio procedūrų metu, profesionalai turi išklausyti grožio procedūrų mokymus, apimančius teorinį ir praktinį mokymą . Teorinis mokymas apima sveikatos saugos reikalavimus, o praktinis mokymas moko specialistus, kaip tinkamai elgtis su instrumentais ir palaikyti švarą darbo vietoje . Teikdami pirmenybę higienai grožio procedūrų metu, specialistai gali užtikrinti klientams saugią ir patogią aplinką, kuri gali lemti sėkmingą ir klestintį grožio verslą .

Higienos laikymasis įvairių grožio procedūrų metu

Norint išvengti mikrobų ir bakterijų plitimo, grožio procedūrų metu labai svarbu palaikyti tinkamą rankų higieną ir dezinfekciją. Pagal Lietuvos higienos normą HN 117:2007 turi būti tualetas su kriaukle ir rankų higienos priemonės, tokios kaip skystas muilas ir rankų dezinfekavimo priemonė, vienkartiniai rankšluosčiai. Papildomai būtina tinkamai pasirūpinti klientų ir kitų lankytojų rankų higiena ir dezinfekcija prie įėjimo į serviso patalpą ir sanitarinį mazgą . Laikydamiesi tinkamų rankų higienos protokolų, grožio specialistai gali padėti išvengti infekcijų plitimo ir užtikrinti, kad procedūrų metu klientai būtų saugūs ir sveiki.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Higiena itin svarbi atliekant grožio procedūras, siekiant išvengti infekcijų ir ligų. Iš tikrųjų grožio paslaugas galima teikti tik turint leidimą-higienos pasą, liudijantį, kad veiklos sąlygos atitinka visuomenės sveikatos saugos reikalavimus.


Įsigaliojus Galimybių pasui, ne vieno kurorto verslo savininkai, ypač grožio paslaugų teikėjai baikščiai dairosi į duris – ar nepasirodys tikrintojai, tačiau, regis, Palangos kirpėjos ir grožio specialistai uoliai laikosi reikalavimų. 


Savaitgalį būsite pajūryje? Tuomet tikrai nesinorės praleisti išskirtinai šį savaitgalį Palangos sporto arenoje vyksiančios mados ir grožio mugės “Design for life”. Praėjusiais metais šimtus mados ir grožio industrijos kūrėjų bei tūkstančius lankytojų subūrusi mugė, šią vasarą skelbia tik vieną datą ir į Palangą atvyksta liepos 3-4 dienomis.


Šeštadienį, rugpjūčio 1-ąją dieną Palangą užburs mada ir grožis. Palangos sporto arenoje vyks viena didžiausių, nemokama mados ir grožio mugė „Design for life“. „Design for life“ renginiai Palangą aplanko jau ne pirmą kartą, šią vasarą čia susitiko jau daugiau kaip keli šimtai mados ir grožio industrijos kūrėjų bei tūkstančiai lankytojų, tad...


Palangoje įsikūrusios sanatorijos „Gradiali“ atstovai ketvirtadienį Savivaldybėje pristatė artimiausius plėtros planus. Įgyvendinus juos, atsiras galimybė palangiškiams ir kurorto svečiams pasiūlyti daugiau gydomųjų bei sveikatinimo procedūrų.


Gegužės 1-2 dienomis Palangoje buvo patikrintos 6 grožio paslaugų teikimo vietos. Dvejose vietose nustatyti pažeidimai.


Atsidarė naujas grožio salonas Palangoje

"Palangos tilto" redakcija, 2019 10 05 | Rubrika: Miestas

Palangoje, Vėžių g. 22, atsidarė naujas grožio salonas “Atalėja". Atliekamos tokios procedūros: manikiūras/pedikiūras,makiažas,veido bei kūno procedūros,gydomieji masažai,mezoterpija,injekcijos,lūpų putlinimas,permanentinis makiažas,blakstienų priauginimas, blakstienų laminavimas, antakių korekcija bei depiliacijos vašku.


Susiruošėte liepos 6-ąją praleisti pajūryje? Tuomet Jus tikrai suvilios Palangos Sporto arenoje, Sporto g. 3, vyksiantis išskirtinis renginys – mados ir grožio mugė ,,Design for life’’. Liepos 6 dieną, nuo 12 iki 20 val., geidžiamiausioje vasaros sostinėje, Palangoje, vyksianti mugė po vienu stogu suburs virš 100 prekės ženklų iš visos Lietuvos ir...


Gydytoja odontologė pataria rūpintis savo burnos ertmės higiena savarankiškai bei pasitelkiant profesionalų siūlomas paslaugas. Daugelis žmonių klausia: ,,Profesionali burnos higiena. Kas tai? Kam to reikia?“. Taigi, profesionali burnos higiena – tai gydymo įstaigoje atliekama dantų paviršių nuvalymo procedūra, kurios metu naudojant rankinius instrumentus bei...


Prieš keletą metų Palangoje duris atvėrė jauki oazė – grožio salonas „Sakura“, pakylėjęs viso kurorto grožio paslaugų kokybę laipteliu aukštyn. Klientai greitai įvertino čia skleidžiamą šiltą, atpalaiduojančią atmosferą, komfortą, pagarbų bendravimą bei meistrų profesionalumą.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius