Į Palangą atlėkė girta vilniečių kompanija: vairuotojas su viena šlepete, keleiviai staiga užsimanė pas mamas

"Delfi", 2020-04-19
Peržiūrėta
1633
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Palanga jau senokai pranešė, kad poilsiautojai karantino metu nepageidaujami, tačiau naktį iš šeštadienio į sekmadienį į pajūrį vis tiek brovėsi girta kompanija iš sostinės. „Reidas TV“ praneša, kad BMW automobiliu girti jaunuoliai kone atskrido. Apie pusę penkių ryto policijos pareigūnai pastebėjo atvykėlius ir sustabdė įtarimų sukėlusį automobilį. Paaiškėjo, kad vairuotojas girtas ir nė neturi vairuotojo pažymėjimo. „Pilotui“ nustatytas 1.29 prom. girtumas. „Reidas TV“ patikslino, kad artimiausia geležinkelio stotis yra Kretingoje, ne Palangoje.

www.delfi.lt

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Į areštinę uždarytas Palangoje per dieną dvi avarijas sukėlęs neblaivus vairuotojas.


Gražiausia pavasario šventė, jaudinanti kiekvieno žmogaus širdį yra Motinos diena. Joms yra skiriami gražiausi meilės žodžiai , didžiulė pagarba, savo dėkingumą išreiškiame gėlių puokštėmis ar dovanomis. Jos to nusipelnė, atnešusios mums gyvybes, užauginusios vaikus ir išmokiusios mylėti gyvenimą, puošti jį savo darbais ir triūso vaisiais. Mes, Palangos literatų klubo „Takai per kopas“...


Šeštadienį paryčiui Palangoje pareigūnams įkliuvo girtas vairuotojas.


Palangoje nuo policijos bėgęs neblaivus vairuotojas atsitrenkė į namo tvorą.


Palangoje neblaivus vairuotojas rėžėsi į policijos tarnybinį automobilį.


Trečiadienio, rugpjūčio 25 d., rytą Palangoje BMW X5 vairuotojas bandė papirkti Kelių policijos tarnybos pareigūnus. Malūno g. pareigūnai pastebėjo automobilį BMW X5, kurio vairuotojas nesegėjo saugos diržo.


Šventinę sekmadienio, gegužės 2 d., popietę Palangos kultūros ir jaunimo centro kolektyvai sveikino mamas daugiabučių kiemuose.


Penktadienio (Rugpjūčio 21 d.) vakarą Palangoje moterys rinkosi į televizijos laidų vedėjos Indrės Stonkuvienės iniciatyvos #MoterųPasaulyje renginį. Jo metu vakaro viešnia tapusi dainininkė Rūta Ščiogolevaitė prakalbo apie visuomenės požiūrį į vienišas bei daugiavaikes mamas.


Palanga jau senokai pranešė, kad poilsiautojai karantino metu nepageidaujami, tačiau naktį iš šeštadienio į sekmadienį į pajūrį vis tiek brovėsi girta kompanija iš sostinės.


Kelyje Klaipėda – Palanga sustabdyta girta vairuotoja

"Palangos tilto" informacija, 2019 10 16 | Rubrika: Miestas

Antradienį, spalio 15 dieną, apie 18.47 val., gautas pranešimas, jog A13 kelyje, Klaipėda-Palanga, ties Karkle, automobilis VW Polo vinguriuoja keliu, pranešėjas įtaria, kad vairuotojas gali būti neblaivus.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius