Individualus mažosios bendrijos steigimas

***, 2021-02-17
Peržiūrėta
4255
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Individualus mažosios bendrijos steigimas

Mažosios bendrijos steigimas yra vis populiaresnis sprendimas, mažosios bendrijos steigiamos palyginti ne taip seniai. Mažoji bendrija (MB) yra tinkama verslo plėtrai šeimai ar vienam asmeniui, mažajai bendrijai gali priklausyti iki dešimties žmonių. Tai tobuliausias sprendimas smulkiam šeimos verslui. Profesionalūs specialistai pasirūpins mažosios bendrijos steigimu ir visų reikiamų dokumentų sutvarkymu pagal Jūsų specifinius poreikius.

Skaitykite toliau ir sužinokite apie MB steigimą bei pasinaudokite profesionalių specialistų teikiamomis buhalterijos paslaugomis.

Mažosios bendrijos steigimo privalumai

Įsteigti MB nėra sunku, steigiant nereikalingas įstatinis kapitalas, mažiau suvaržymų ir ribojimų. Kreipiantis į patikimą įmonę bus pasirūpinta, jog įsteigimas būtų sklandus, o Jūsų verslo pradžia lengva ir sėkminga. MB steigimo paslaugos gali būti suteiktos ir internetu. Vykdomas ne tik MB steigimas, bet ir buhalterinė apskaita. Tai patyrusių specialistų kasdienė darbo veiklos sritis, todėl galite būti tikri, jog viskas bus atlikta nepriekaištingai.

Specialistų pareiga ir profesionalumo įrodymas yra padėti Jums atrasti lengviausią ir geriausią įmanomą kelią su kuo mažesnėmis išlaidomis. MB registravimas užtruks vos keletą darbo dienų ir jau iš karto galėsite pradėti savo veiklą. Pradžia niekada nebūna lengva, bet nenuleiskite rankų ir viskas bus gerai!

Profesionalus mažosios bendrijos steigimas pagal Jūsų poreikius! Kreipkitės į profesionalius buhalterijos specialistus, kurie pasirūpins sklandžiu ir lengvu bendrijų steigimu bei kitais su jų veikla susijusiais rūpesčiais.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Planas iškirsti kelis medžius prie Vanagupės g. 13C sukėlė bendrijos narių nepasitenkinimą. Žmonės apklijavo brandžius medžius plakatais, papuošė balionais.  


Palangos viešosios bibliotekos interneto skaitykloje gegužės 3 – 30 dienomis eksponuojama Palangos SPŽG bendrijos darbų paroda „Pavasaris“.


2021 metais vienam tūkstančiui gyventojų teko 75 psichikos sutrikimai, kai prieš beveik dešimtmetį – 2012 m. – šis rodiklis siekė 49 psichikos sutrikimus tūkstančiui gyventojų.


Šių metų sausio 24 d.į paskutinę kelionę išlydėjome ilgametę Palangos pensininkų bendrijos  „Bočiai“ narę Vidą Tiškuvienę. 


Spalio 14 dieną LPS Palangos pensininkų bendrija „Bočiai“ vyko į Skuodą.


Šių metų rugpjūčio 17 d. (trečiadienį), 14.00 val.,  Palangos Stasio Vainiūno muzikos mokyklos salėje (Maironio g. 8) vyks Palangos pensininkų bendrijos „Bočiai“ visuotinis susirinkimas.


Mažosios bendrijos steigimas yra vis populiaresnis sprendimas, mažosios bendrijos steigiamos palyginti ne taip seniai. Mažoji bendrija (MB) yra tinkama verslo plėtrai šeimai ar vienam asmeniui, mažajai bendrijai gali priklausyti iki dešimties žmonių. Tai tobuliausias sprendimas smulkiam šeimos verslui. Profesionalūs specialistai pasirūpins mažosios bendrijos steigimu ir...


Klaipėdos apygardos teismas, išnagrinėjęs apeliacinį skundą, paliko nepakeistą Plungės apylinkės teismo sprendimą, kuriuo buvusi sodininkų bendrijos valdybos pirmininkė privalės atlyginti keliolika tūkstančių eurų sodininkų bendrijai padarytą žalą. Civilinę bylą pirmąja instancija nagrinėjo šešiolikos metų teisėjo darbo patirtį turintis Plungės apylinkės teismo Plungės...


Sodų bendrijos „Bočiai“ gyventojai sukilo, kai pamatė, kad vasarą neliko praėjimo iš Sedulų tako į Vėžių gatvę. Juo būdavo patogu pasiekti parduotuvę, o ir atsarginis išėjimas tuo pačiu buvo. Dabar, kaip nuogąstauja gyventojai, yra likęs tik vienas išėjimas iš sodų – į Kretingos gatvę, o jeigu kokia nelaimė, negi neturi būti atsarginio? „Negi...


Užkliudžius vieną bėdą, jų pasipylė kaip iš gausybės rago. Taip nutiko ir sodų bendrijoje „Pavėsis“ vandeniui apsėmus vieną iš gatvelių – Aguonų taką. Praėjusią savaitę lietui merkiant vanduo sustabdė sodų bendrijos Aguonų tako gyventojų judėjimą, tad ėmė ieškoti pagalbos, o jos laukdami, nieko nelaukę patys ėmėsi veiksmų. Tačiau, kaip paaiškėjo, pagalbos jie nelabai ir gali sulaukti, nes...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius