Iš 15 taškų deficito išlipęs „Olimpas“ triumfavo Jurbarke

Palangos tiltas, 2024-01-15
552

Juliaus Kazakausko dvigubas dublis padėjo Palangos „Olimpui“ (21-5) pratęsti pergalių seriją „7bet-NKL“ pirmenybėse. Palangos klubas išvykoje 89:84 (23:26, 18:22, 23:26, 25:10) įveikė „Jurbarką-Karį“ (14-12) ir triumfavo 9 kartą iš eilės.

Trečiojo kėlinio pradžioje Jurbarko ekipa užtikrintai pirmavo (61:46), o prieš lemiamą ketvirtį išlaikė dviženklę persvarą (74:64).

Įpusėjus paskutiniam kėliniui palangiškiai išlygino rezultatą (75:75) ir pradėjo periminėti iniciatyvą.

Likus paskutinei minutei „Olimpas“ buvo priekyje (86:84), o Pauliaus Danisevičiaus ir Roberto Subotkevičiaus baudų metimai įtvirtino svečių pergalę – 89:84.

Palangos ekipos puolėjas Kazakauskas per 32 minutes surinko 20 taškų (3/4 dvit., 2/4 trit., 8/10 baud.), 11 atkovotų kamuolių, 4 rezultatyvius perdavimus bei 35 naudingumo balus.

Jurbarko komandai Mintautas Bulanovas per 29 minutes pelnė 19 taškų (3/4 dvit., 4/8 trit., 1/1 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei surinko 17 efektyvumo balų.

Šiame susitikime šeimininkai žaidė be Aido Kavaliausko ir Valdo Vasyliaus. Palangiškiams ant parketo nepadėjo Robertas Syčius ir Justas Vieversys.

„Jurbarkas-Karys“: Mintautas Bulanovas 19 (4/8 trit., 5 atk. kam., 4 kld.), Tomas Delininkaitis 15 (5/8 trit., 8 rez. perd.), Ignas Juškevičius (5/9 dvit., 9 atk. kam.) ir Karolis Kokoška (2/5 trit.) po 12, Vytautas Šarakauskas (4/7 dvit., 8 atk. kam.) ir Mindaugas Lukauskis (2/6 trit.) po 11.

„Olimpas“: Julius Kazakauskas 20 (2/4 trit., 8/10 baud., 11 atk. kam., 4 rez. perd., 35 naud.), Marius Runkauskas (2/7 trit., 7/9 baud.) ir Paulius Danisevičius (4/9 dvit., 2/2 trit., 5/6 baud.) po 19, Robert Subotkevič 13 (2/3 trit.), Karolis Guščikas 9 (4/10 dvit., 7 atk. kam.).

Palangos „Olimpas“ (14-5) įsirašė 14 pergalę „7bet-NKL“ pirmenybėse. Sandžio Buškevico kariauna namie 85:81 (19:21, 18:23, 15:17, 23:14) įveikė Vilkaviškio „Perlą“ (10-8).

Šeštadienį Palangoje vyko finalinis  U-12 berniukų Lietuvos tinklinio čempionato turas.

Dar vieną pergalę „7bet-NKL“ čempionate iškovojo Joniškio „Delikateso“ (12-17) krepšininkai.

Antrąją pergalę paeiliui ir trečiąją apskritai „7bet-NKL“ iškovojo „Kretinga“ (3-5), išvykoje, Palangoje,  spalio 30 d., 85-81 (16:24, 22:11, 23:16, 24:30) nugalėjusi Palangos „Kuršius“ (4-4).

Šeštadienį, spalio 23 d., Herkus Kumpys likus 9 sekundėms namuose, Palangos universalioje sporto arenoje, smeigė pergalingą tritaškį, o ketvirtajame kėlinyje 15 taškų deficitą panaikinę Palangos „Kuršiai“ (4-2) „7bet-NKL“ palaužė iki tol be pralaimėjimų žygiavusią Šakių „Vyčio“ (5-1) komandą.

Gegužės 21-ąją, apie 17 val., Palangoje, Liepojos pl., patruliuojantys pareigūnai pastebėjo automobilį BMW iš kurio, pastebėjęs pareigūnus, išlipo ir pradėjo bėgti vaikinas. 1980 m. gimusį asmenį policininkai pavijo miške.

Merai tikisi konkretaus Vyriausybės įsipareigojimo sprendžiant savivaldybių biudžetų deficito klausimą, kuris netrukus taps ypač aktualus.

Palangos FK “Gintaras” 2009 m. gimę berniukai triumfavo tarptautianiame turnyre Kėdainiuose.

Savaitgalį vykusiose Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) rungtynėse kurorto krepšinio komanda „Palanga“ namuose įveikė nė vienos pergalės iki šiol neiškovojusią Kauno „JAZZ-Diremta“ komandą, tačiau svečiuose trimis taškais nusileido aikštės šeimininkams – Jonavos „Petrochemai“. Po šių kovų...