Iš Latvijos Palangos raiteliai su aukščiausiais apdovanojimais

Palangos tiltas, 2016-05-26
Peržiūrėta
344
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Iš Latvijos Palangos raiteliai su aukščiausiais apdovanojimais

Šių metų gegužės 21 d. Latvijoje, Kuldygos mieste vyko žirgų konkūrų varžybos. Šiose varžybose dalyvavo virš 60 raitelio ir žirgo duetų, įvyko net 141 startas. Šešiose konkūrų rungtyse varžėsi ir kuo greičiau be klaidų kliūčių ruožą bandė įveikti garsūs Latvijos ir Lietuvos raiteliai.
Lietuvos sportininkai turėjo puikią galimybę įvairiose rungtyse patikrinti savo profesionalumą tarp kitų dalyvių . Mūsų raiteliai ir žirgai pelnė 10 medalių. Puikiai sekėsi ir Palangos miesto raiteliams, broliams Tadui Šeškui ir Mantui Šeškui, kurie iš šių varžybų parsivežė du I-osios vietos medalius ir du II-osios vietos medalius, be klaidų įveikę sudėtingus 120 cm. ir 130 cm aukščio kliūčių maršrutus. Taip pat puikiai pasirodė ir Tado Šeško treniruojamos auklėtiniai: Laura Fiodorovaitė , Monika Fiodorovienė ir Lukas Zažeckis. Visi jie užėmė aukštas prizines vienas. Taip pat norime paminėti, jog šiose varžybose dalyvavo jauniausias (8 metų) Palangos raitelis Kipras Saudargas, kuris seka tėvelio ir senelio, garsaus raitelio Vlado Saudargo, pėdomis. Visi šie jaunieji raiteliai joja ir treniruojasi Jojimo sporto klube „Zigmo žirgai“.
Sporto klubo „Zigmo žirgai“ inf.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Vasario 15 dieną Kelmės Algirdo Lipeikos meno mokykloje vyko IV respublikinis kamerinių instrumentinių ansamblių konkursas „Karamelė“. Konkurse dalyvavo 50 ansamblių iš 14 šalies muzikos ir meno mokyklų. Palangos Stasio Vainiūno meno mokyklos jaunieji atlikėjai konkurso perklausose pasirodė puikiai.   


Spalio 28-30 d. Grasse (Prancūzija) vyko XXIX Tarptautinis klasikinio šokio konkursas. Konkurse dalyvavo 170 baleto šokėjų iš Prancūzijos, Belgijos, Japonijos, Nyderlandų, Kanados, Bulgarijos, Švedijos, Italijos, Norvegijos ir Lietuvos. Lietuvai atstovavo ir šokių mokyklos „Coda“ atstovės iš Palangos – Amelija Butenytė ir Goda...


Šių metų gegužės 21 d. Latvijoje, Kuldygos mieste vyko žirgų konkūrų varžybos.


Savaitgalį vyko atviros Vilniaus karate kyokushin varžybos. Į šias „Sensei“ klubo organizuojamas varžybas susirinko daugiau kaip 400 sportininkų iš visų Lietuvos karatė mokyklų. Tarp jų buvo nemažas būrys Palangos „Shodan“ karate mokyklos auklėtinių. Po atkaklių ir įnirtingų kovų kretingiškiai galėjo džiaugtis iškovotais 11 aukso, 13 sidabro...


Iš Europos čempionato grįžo su apdovanojimais

"Palangos tilto" informacija, 2015 05 04 | Rubrika: Sportas

Lenkijos sostinėje Varšuvoje pasibaigė 2015 metų Europos karatė kiokušin čempionatas, kuris buvo itin sėkmingas karate mokyklai „Shodan“. Palangoje jau 7 metus jaunąją kartą ugdantis mokytojas Lukas Kubilius iškovojo bronzos medalį.


Vilniuje savaitgalį vyko atviros Vilniaus karate kyokushin varžybos. Į šias tradicines varžybas susirinko daugiau kaip 400 sportininkų iš Lietuvos karatė mokyklų. Tarp jų buvo nemažas būrys Palangos „Shodan“ karate mokyklos auklėtinių. Po atkaklių ir įnirtingų kovų palangiškiai galėjo džiaugtis iškovotais 9 aukso, 10 sidabro ir 8 bronzos...


Penktadienį Palangoje, kaip ir visoje Lietuvoje, buvo pažymėta Policijos diena. Ta proga Policijos generalinio komisaro Sauliaus Skvernelio teikimu, įvairaus laipsnio apdovanojimais buvo apdovanotas ir Palangos policijos komisariate besidarbuojantys pareigūnų būrys.


Palangos senosios gimnazijos jaunimo   grupė „Sportuojantys moksliukai“ baigė savo renginių maratoną – Europos sąjungos finansuojamą vietinę iniciatyvą „Sportas netrukdo mokslui, mokslas netrukdo sportui“ – apdovanojimais.


Startuoja nauja palangos miesto laikraščio "Palangos tiltas" rubrika: Skundų dėžutė.


Startuoja nauja palangos miesto laikraščio "Palangos tiltas" rubrika: Politikų, bendruomenės lyderių žodis.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius