Išankstiniame balsavime Palangoje rinkėjai buvo itin aktyvūs

"Palangos tilto" informacija, 2014-05-22
Peržiūrėta
1023
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Išankstiniame balsavime Palangoje rinkėjai buvo itin aktyvūs

Vakar baigėsi išankstinis balsavimas Respublikos Prezidento rinkimų antrajame ture ir rinkimuose į Europos Parlamentą. Palangoje teisę pareikšti savo valią tie, kurie neturės galimybės padaryti to sekmadienį, galėjo Klaipėdos teritorinės darbo biržos Palangos skyriaus patalpose.

Kaip „Palangos tiltui“ sakė Palangos miesto savivaldybės rinkimų komisijos pirmininkas Mindaugas Jonušas, Respublikos Prezidento rinkimų antrajame ture Palangoje išankstinio balsavimo galimybe pasinaudojo daugiau žmonių, nei pirmojo turo metu.

„Pirmąją išankstinio balsavimo dieną, gegužės 21-ąją, savo valią atėjo pareikšti 404 piliečiai. Tuo tarpu Respublikos Prezidento rinkimų pirmajame ture pirmą dieną sulaukėme apie 200 balsavusiųjų, o iš viso jų buvo 550. Jau dabar galima pasakyti, kad po šios dienos pasinaudojusių galimybe balsuoti iš anksto bus daugiau“, - sakė M. Jonušas.

Pasak rinkimų komisijos pirmininko, balsuoti ėjo ir palangiškiai, ir miesto svečiai. Vienų ir kitų buvę maždaug po lygiai.

Kad šių metų rinkimuose piliečiai daug aktyviau nei per kitus rinkimus naudojosi išankstinio balsavimo teise iliustruoja toks skaičius: 2012-aisiais vykusių rinkimų į Seimą metu pirmąją išankstinio balsavimo dieną savo valią atėjo pareikšti 188 piliečiai.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) taryba ketvirtadienį patvirtino kandidatų į Seimą daugiamandatėje ir vienmandatėse apygardose sąrašą. Mėguvos rinkimų apygardoje, kurioje Palangos rinkėjai sudaro apie pusę visų rinkėjų, socialdemokratų kandidate buvo patvirtinta Svetlana Grigorian, kuri yra Palangos miesto Tarybos narė ir dirba projektų vadove Indijos prekybos rūmuose (Indian...


Pataisos buvo priimtos daugiausiai Tėvynės Sąjungos-LKD, socialdemokratų ir liberalų balsais. Antanas Vinkus, Seimo narys Palangos- Kretingos rinkimų apygardoje, balsavime nedalyvavo.


Populiari miesto interneto svetainė www.palangoje.info ieško pirkėjo - parduodama už 2 500 eurų.


Kurorto gyventojai dėl praūžusių vagysčių patyrė nemenkų nuostolių. Vagių taikiniais tapo automobilių katalizatoriai, kurie, kaip žinia, yra labai vertingi. Į Palangos policijos komisariatą kreipėsi 10 nukentėjusiųjų, nors jų gali būti daugiau. Nuo vagišių nukentėjo ir du savivaldybės darbuotojai.


Trečiadienį prasidėjo išankstinis balsavimas savivaldybių tarybų, merų bei Seimo nario rinkimuose – savo valią vakar ir užvakar galėjo pareikšti rinkėjai, kurie neturės galimybės atvykti prie balsadėžių sekmadienį.


Vakar baigėsi išankstinis balsavimas referendume dėl žemės pardavimo draudimo užsieniečiams ir juridiniams asmenims. Palangoje teisę pareikšti savo valią tie, kurie neturės galimybės padaryti to sekmadienį, galėjo Klaipėdos teritorinės darbo biržos Palangos skyriaus patalpose.


Išankstiniame balsavime Palangoje rinkėjai buvo itin aktyvūs

"Palangos tilto" informacija, 2014 05 22 | Rubrika: Miestas

Vakar baigėsi išankstinis balsavimas Respublikos Prezidento rinkimų antrajame ture ir rinkimuose į Europos Parlamentą. Palangoje teisę pareikšti savo valią tie, kurie neturės galimybės padaryti to sekmadienį, galėjo Klaipėdos teritorinės darbo biržos Palangos skyriaus patalpose.


Praėjusiame „Palangos tilto“ numeryje skaitytojų dėmesiui pateikėme jaunosios žurnalistės Giedrės Urnikytės straipsnį apie moksleivių savivaldą Palangoje, kuris buvo publikuotas antrajame mūsų miesto jaunimo jėgomis išleisto laikraščio „Aš esu kultūra“ numeryje. Šį kartą kviečiame susipažinti su tos pačios autorės straipsniu apie...


Vakar baigėsi išankstinis balsavimas rinkimuose į Seimą bei referendume  dėl naujos Visagino atominės elektrinės. Palangoje teisę pareikšti savo valią tie, kurie neturės galimybės padaryti to sekmadienį, galėjo Palangos miesto savivaldybės administraciniame pastate Vytauto g. 112 nuo 8 iki 20 val. Pasak stebėtojų, rinkėjai šiemet buvo aktyvūs.


Kalėdinė „Lions“ šventė buvo itin dosni

Rasa GEDVILAITĖ, 2010 12 08 | Rubrika: Miestas

Praėjusį penktadienį Palangos moterų „Lions“ klubas surengė kalėdinę šventę savo globojamiems vaikams, pavadintą „Sapnuok baltai“. Simbolinė balta spalva dominavo viso vakaro metu, tad šviesos netrūko, juo labiau, jog tikslas buvo labai kilnus. Kaip pasidžiaugė ir klubo prezidentė Adelė Karteškina, susirinkusieji buvo išties labai dosnūs, tad netruko surinkti gražią sumą pinigų – viso...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius