Įvyko Lietuvos neįgaliųjų draugijos Palangos skyriaus ataskaitinis susirinkimas

Palangos tiltas, 2020-02-28
Peržiūrėta
1991
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Vasario 27 d. įvyko Lietuvos neįgaliųjų draugijos Palangos skyriaus atsakaitinis susirinkimas. Jį vedė Literatų būrelio vadovas Vytautas Lukšas. Draugijos pirmininkas Antanas Šiupinys pristatė ataskaitą už 2019metus. Tais metais buvo vykdomas socialinės reabilitacijos paslaugų neįgaliesiems projektas, kuriam buvo skirta lėšų iš Neįgaliųjų reikalų departamento.
Revizijos komisijos ataskaitą perskaitė Aleksandra Zdanavičienė. Ji buvo įvertinta gerai. Aktyviausieji draugijos nariai gavo padėkos raštus. Buvo pasveikinti neseniai gimtadienius atšventę draugijos pirmininkas Antanas Šiupinys ir ansamblio vadovas Rimgaudas Juozapavičius. Po susirinkimo vyko kolektyvo „Atgaja“ koncertas. Dainavo solistas Nedas Normantas. Visi bendravo prie kavos, arbatos puodelio.


Valdas Umbrasas,
Palangos skyriaus narys

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Rugsėjo 27d. Palangos senjorai ir neįgalieji rinkosi į draugijos patalpas, kur vyko ataskaitinis – rinkiminis susirinkimas.


Rugsėjo viduryje grupė Palangos neįgaliųjų draugijos narių ir ansamblio „Atgaiva“ dainininkės kartu su vadovu Rimgaudu Juozapavičiumi važiavo į Kuršėnus, kur vyko neįgaliųjų meno mėgėjų kolektyvų šventė „Vilties paukštė“.


Rugsėjo pradžioje grupė Palangos neįgaliųjų draugijos narių vyko į Raseinius, kur Maironio parke buvo surengta antroji respublikinė neįgaliųjų meno kolektyvų dainų šventė – konkursas „Lik sveika, vasara“.


Šeštadienį (balandžio 24 d.) įvyko Lietuvos socialdemokratų partijos Palangos skyriaus visuotinis ataskaitinis susirinkimas. Skyriaus pirmininke naujai 2021-2023 metų kadencijai išrinkta Svetlana Grigorian. Už ją balsavo 23 skyriaus bičiuliai, už Mindaugą Gružauską, vienintelį S. Grigorian varžovą rinkimuose, 14 bičiulių. S.Grigorian teikimu, jos pavaduotojais tapo...


Palangos konservatorių (TS-LKD) kandidato į Seimo rinkimus Mėguvos vienmandatėje rinkimų apygardoje paieškos kursto aistras. Kodėl nenorima skaitytis su partijos skyriaus Tarybos sprendimu ? Palangos konservatorių (TS-LKD) kandidato į Seimo rinkimus Mėguvos vienmandatėje rinkimų apygardoje paieškos kursto aistras. Kodėl nenorima skaitytis su partijos skyriaus Tarybos sprendimu...


Vasario 27 d. įvyko Lietuvos neįgaliųjų draugijos Palangos skyriaus atsakaitinis susirinkimas.


Vasario  20-ąją turėjęs įvykti Tėvynės Sąjungos- Lietuvos Krikščionių demokratų (TS-LKD) Palangos skyriaus ataiskatinis susirinkimas dėl skyriaus pirmininko ir miesto mero Šarūno Vaitkaus kelionės buvo perkeltas į vasario 27 dieną.


Save įvardindamas „Sibiro tremtiniu“ „Palangos tilto“ skaitytojas rašo, kad kovo 20 dieną kviečiamas Politinių kalinių ir tremtinių sąjungos Palangos skyriaus ataskaitinis susirinkimas. „Neaišku, kodėl susirinkimas numatytas šventą Verbų sekmadienį ir dar šv. Mišių metu. Kiekvienas doras krikščionis šią dieną eina į...


Lepos 17 dieną Palangos m. neįgaliųjų draugijos   nariai išvyko į Respublikinę neįgaliųjų asociacijų šventę   Pasvalio rajone, Talačkonyse.


2014 metų birželio 7 dieną vyko LSDP Palangos skyriaus visuotinis susirinkimas. Susirinkimo metu buvo svarstomi organizaciniai ir kiti klausimai.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius