Jauniesiems lengvaatlečiams – prizinės vietos

„Palangos tilto“ informacija, 2010-01-23
Peržiūrėta
368
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Praėjusį savaitgalį jaunieji Palangos lengvaatlečiai dalyvavo Lietuvos rajonų lengvosios atletikos jaunių ir jaunimo žiemos pirmenybėse, kurios vyko Panevėžyje. Trenerės Irenos Apanavičiūtės treniruojami lengvaatlečiai Paulius Baltrušis ir Marija Laurinavičiūtė užėmė prizines vietas ir į Palangą grįžo nusiteikę pasiekti dar geresnių rezultatų, nei demonstravo iki šiol.

 

Šešiolikmetis P.Baltrušis tapo 60 m barjerinio bėgimo nugalėtoju jaunių grupėje, pradžiugindamas ne tik savo trenerę, bet ir visus gerbėjus. „Važiuodami į pirmenybes tokio rezultato ir tikėjomės“, - kalbėjo trenerė I.Apanavičiūtė. Penkerius metus treniruodamasis vaikinas praėjusiais metais rajoninėse varžybose užėmė antrąją vietą, o tarptautinėse „Maniežo taurės“ varžybose džiaugėsi iškovojęs pirmąją vietą. Kaip teigia jaunasis lengvaatletis P.Baltrušis, visuomet norėjęs sportuoti ir pabandęs keletą sričių, būtent šioje sporto šakoje jis atradęs save. Pasak trenerės, nėra paprasta vaikams iškart surasti sau tinkamą sritį. „Konkurencijos Pauliui varžybose nebuvo, visiems buvo sunku jį pavyti“, - apie nugalėtojo pasiekimus pasakojo trenerė.

Septyniolikmetė moksleivė M.Laurinavičiūtė iš Panevėžio parsivežė savo pirmąją pergalę. Mergina 300 m bėgime iškovojo antrąją vietą jaunimo grupėje. Antrus metus lengvąją atletiką lankanti perspektyvi sportininkė tikisi ir ateityje neapleisti pamėgtos sporto šakos. „Studijų su sportu neketinu sieti, tačiau žinau, kad tikrai sportuosiu“, - patikino M.Laurinavičiūtė. Paklausta, kodėl būtent šią sritį ji pasirinko, mergina papasakojo, kad panorusi sportuoti, o ir trenerės I.Apanavičiūtės paraginta, ilgai nedvejojo ir sutiko pabandyti.

Abu jaunuoliai niekieno neraginami patys pasirinko lengvosios atletikos treniruotes. Pasak M.Laurinavičiūtės, jai įtakos niekas ir negalėjo padaryti, nes šeimoje sportuojančių nėra, o P.Baltrušis papasakojo augęs su sportininkais, tačiau ne lengvosios atletikos gerbėjais.

„Nerimas prieš varžybas visuomet jaučiamas“, - tvirtino abu lengvaatlečiai. Pasak P.Baltrušio, jis stengiasi nerimui pernelyg didelio dėmesio neskirti, vos vieną akimirką. Abu su garbingais laimėjimais grįžę lengvaatlečiai jaučia palaikymą ir norą tobulėti, siekiant visus pradžiuginti dar geresniais rezultatais.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Trys jaunieji Palangos boksininkai – Dovydas Grabys, Gabija Rabecaitė ir Karina Kalinkina, treniruojami trenerio Sauliaus Simės – vasario pabaigoje Panevėžyje vykusiame Lietuvos jaunimo bokso čempionate iškovojo bronzos medalius.Lietuvos krepšinio rinktinės pirmoji treniruotė Palangoje vyko ne ten, kur buvo suplanuota. Palangos stadioną liepos 20-21 dienomis okupavo geriausi šalies lengvaatlečiai, o krepšininkai vietoje treniruotės lauke turėjo tenkintis sporto sale – penktadienį šiame pajūrio mieste baigėsi Lietuvos lengvosios atletikos čempionatas.


Birželio 17-18 dienomis Palangoje vyks Lietuvos lengvosios atletikos čempionatas. Tai bus paskutinės mūsų šalyje vyksiančios varžybos, kuriose galima vykdyti Europos čempionato ir Rio de Žaneiro olimpinių žaidynių normatyvus – praneša Lietuvos lengvosios atletikos federacija.


Į Vilniaus uždarų patalpų maniežą suvažiavo jaunieji sportininkai iš visos Lietuvos. Tarp jų buvo ir du Palangos miesto lengvaatlečiai, išsikovoję teisę dalyvauti šiose finalinėse varžybose.


Praėjusį penktadienį ir šeštadienį Klaipėdos lengvosios atletikos manieže vyko Lietuvos lengvosios atletikos žiemos čempionatas ir jaunimo pirmenybės.


Jaunieji kurorto lengvaatlečiai Panevėžy pasirodė puikiai

„Palangos tilto“, Palangos sporto centro inf. , 2013 01 28 | Rubrika: Sportas

Sausio mėn. 18-19 dienomis Panevėžyje vyko Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos pirmenybės, kuriose puikiai pasirodė Palangos sporto centro ugdytiniai.


Kurorto lengvaatlečiai rungėsi Šiauliuose

„Palangos tilto” informacija, 2013 01 21 | Rubrika: Sportas

Sausio 9 dieną atnaujintame Šiaulių miesto lengvosios atletikos manieže vyko atviros Šiaulių rajono lengvosios atletikos varžybos, vykdomos dviejose amžiaus grupėse: gimusių 1997-1999 m. ir 1994-1996 m. Šiose varžybose dalyvavo ir būrys Palangos sporto centro (SC) jaunųjų lengvaatlečių.


  Šeštadienį Palangoje vykusios Lietuvos lengvosios atletikos federacijos (LLAF) ataskaitinės rinkiminės konferencijos metu buvo apdovanoti geriausi praėjusių metų sportininkai. LLAF atrinko sportininkus ir trenerius, kurie 2012 metais pasiekė geriausių rezultatų. Savo simpatijas galėjo išreikšti lengvaatlečių gerbėjai, kurių balsai sudarė 50 procentų...


Jauniesiems lengvaatlečiams – prizinės vietos

„Palangos tilto“ informacija, 2010 01 23 | Rubrika: Miestas

Praėjusį savaitgalį jaunieji Palangos lengvaatlečiai dalyvavo Lietuvos rajonų lengvosios atletikos jaunių ir jaunimo žiemos pirmenybėse, kurios vyko Panevėžyje. Trenerės Irenos Apanavičiūtės treniruojami lengvaatlečiai Paulius Baltrušis ir Marija Laurinavičiūtė užėmė prizines vietas ir į Palangą grįžo nusiteikę pasiekti dar geresnių rezultatų, nei demonstravo iki šiol.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius