Jaunimo futsal čempionate – dvigubas „Gintaro“ triumfas

1112
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Lietuvos jaunimo salės futbolo čempionato U13 ir U15 divizionų nugalėtojais tapo Palangos FK „Gintaras“ žaidėjai.

Druskininkų sporto centre finišavo 2023 metų čempionatas, kurį vykdė LSPFA, bendradarbiaudama su LVJUFA. Centro salėje buvo surengti dviejų amžiaus grupių finaliniai etapai.

U13 diviziono kovos prasidėjo nuo Druskininkų SC-FK „Druskininkai“ ekipos pergalės 2:0 prieš „Kauno Žalgirio“ bendraamžius. Antrose rungtynėse „Gintaras“ 10:0 nustelbė kauniečius, tokiu būdu pastarieji užėmė bronzinę poziciją.

Net 150 žiūrovų užfiksuota druskininkiečių ir palangiškių dvikovoje, savo turiniu ir emocijomis išties prilygusiai finalui. Susitikimą 4:2 laimėjo „Gintaro“ žaidėjai ir užsitikrino aukso medalius, o jų varžovai – sidabro medalius.

Geriausio varžybų vartininko prizą pelnė Druskininkų ekipos vartininkas Ainoras Šukys, o aikštės žaidėjo prizą – Arnas Šeškus iš „Gintaro“.

Popietę U15 divizioną vainikavo mažojo ir didžiojo finalo rungtynės. Ehoro Hroševo „pokerio“ vedama SK „Nemenčinė“ ekipa 6:1 įveikė Pasvalio SC ir tapo bronzos medalių savininke.

Aukso medalius užtikrintai pelnė FK „Gintaras“, rezultatu 11:2 nugalėjęs FK „Ukmergės Vienybė“ bendraamžius.

Mangirdas Venckus didžiajame finale sužibėjo penkiais įvarčiais ir jam atiteko geriausio žaidėjo apdovanojimas. Geriausiu varžybų vartininku pripažintas „Gintaro“ atstovas Matas Alksnys.

Pažymėtina, kad U17 amžiaus grupės čempionų taurė taip pat iškeliavo į pajūrį – ją vasario mėnesio pradžioje iškovojo Palangos SC komanda.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Sekmadienį Kaune kunkuliavo 2024 metų sezono Lietuvos jaunimo salės futbolo čempionato aistros.

6 pergalę iš eilės įsirašęs Palangos „Olimpas“ (9-1) tvirtai žygiuoja „7bet-NKL“ čempionate.

LNDM Palangos gintaro muziejuje gegužės 19 dieną, penktadienį, 18 val. atidaroma kartu su Vokietijos gintaro muziejumi parengta paroda „Gintaras iš gelmių“.

Šį penktadienį, lapkričio 12 d., 16.00 val. Palangos atviroje jaunimo erdvėje prasidės Jaunimo varžybos 2021. Varžybų metu 14-29 m. jaunuoliai galės išbandyti jėgas žaisdami biliardą, stalo futbolą ir kol kas paslaptyje laikomą stalo žaidimą.– geriausių žaidėjų laukia smagūs ir skanūs prizai, o visų dalyvių – gerai praleistas laikas ir įvairios staigmenos.

Palangos atviroje jaunimo erdvėje „Be stogo“ net ir karantino metu veiklos nestinga – vyksta individualūs susitikimai su lankytojais, įvairios veiklos nuotoliniu būdu ir lauke. Siūloma ir pramogų – pavyzdžiui, norintieji aktyviai leisti laiką gryname ore, kviečiami į teminius pasivaikščiojimus Palangoje.

Artėjantį savaitgalį Palanga kviečia praleisti nekasdieniškai – atvykusieji į didžiausią šalies kurortą, šeštadienį, gegužės 14 d., paklius į tikrą gintaro lietų, o aktyviausieji netgi galės susirungti jau ketvirtajame Lietuvos gintaro rinkimo čempionate.

Praėjusį antradienį, rugpjūčio 12-ąją, pasaulis minėjo Tarptautinę jaunimo dieną. Renginių, skirtų jaunimui, netrūko ir Palangoje. Gražiai ir turiningai į šiuos renginius įsiliejo pernai Palangoje Darbo biržos patalpose duris atvėręs Jaunimo darbo centras, pakvietęs jaunuosius palangiškius į kompleksinį seminarą „Internetinis verslas – teorija ir praktika“.

Palangoje finišavo 2013 metų Lietuvos paplūdimio futbolo čempionato kovos. Varžybas vainikavo Palangos „Sporto lizdo“ komandos triumfas, o žiūrovus džiugino žinomų futbolininkų pasirodymai ir parodomosios rungtynės su merginomis.

Lietuvos kultūros sostinė Palanga šeštadienį pakvietė visus nekasdieniškai praleisti savaitgalį – susirungti pirmajame Lietuvos gintaro rinkimo čempionate. Jo nugalėtoju tapo palangiškis Romas Miliauskas.