Jaunimo savaitė Palangoje vyks rugpjūčio 8-14 dienomis

Palangos tiltas, 2021-07-27
Peržiūrėta
2199
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

PKJC nuotr.
PKJC nuotr.

Dar nežinai, ką veiksi rugpjūčio 8-14 dienomis? Būtent tada Palangoje vyks jau ketvirtą gimtadienį švenčiantis projektas „Jaunimo savaitė“. Palangos kultūros ir jaunimo centras kartu su atvira jaunimo erdve „Be stogo“ pasirūpino visos savaitės pramogomis, kurios visų pirma skirtos jaunimui nuo 14 iki 29 metų, tačiau laukiami visi!

Jaunimo savaitė Palangoje 2021 šiais metais pasitinka su šūkiu „Kaip tu?“ ir atsakymu „Puikiai!“. Juk iš tiesų, nepaisant visų sunkumų ir iššūkių, yra kuo džiaugtis ir mėgautis Palangoje. Kviečiame miesto gyventojus ir svečius atrasti, ką galima veikti kiekvieną dieną Jaunimo savaitės metu: dalyvauti jaunimo renginiuose, varžybose, žygyje ar kokteilių vakarėlyje bei naujai atrasti ir išbandyti, kas jau vyksta Palangoje (nemokamai nueiti į sporto treniruotę, koncertą, muziejų, filmų vakarą ir kt.). Renginiai nemokami arba su specialia nuolaida jaunimui.

Kviesk draugą, brolį, sesę ar kaimyną ir susitinkame jau rugpjūčio 8 dieną (sekmadienį). 12 val. ateik su draugu prie grojančio fontano, į pievelę prie savivaldybės, papramogauti po sunkios darbo savaitės. Rugpjūčio 9 d. kartu su „Miško istorijomis“ tylomis ir basomis keliausime po Palangą, pabudindami visus savo pojūčius. Kitą dieną rungsimės tinklinio varžybose dėl labai vertingų prizų.

Rugpjūčio 12 diena – tarptautinė jaunimo diena. Ją pradėsime švęsti jau išvakarėse. Ar žinai kiek visokio gėrio vyksta Palangoje? Visa Palanga – kaip jaunimo vasaros festivalis. Tad pievelėje prie savivaldybės mes įkuriame šio festivalio „Chill&info” zoną. Ateik ir sužinok viską, kas artimiausią valandą ar dieną vyksta Palangoje, kur skaniai užkąsti ir ką pamatyti. Čia taip pat galėsi atsipūsti ir sudalyvauti kūrybinėse dirbtuvėse, pašokinėti ant batutų, įlįsti į kabiną linksmai nuotraukai ar tiesiog linksmai praleisti laiką. „Chill&info” zona veiks rugpjūčio 11-13 dienomis nuo 14 iki 19 val. 

Paskutinę dieną kviečiame į pajūrį, į „Karramba beach jam‘21”, o vakare susitinkam Šventosios centrinėje aikštėje ir po atviru dangumi, žiūrėsim filmą „Meistras ir Tatjana“ (jaunimo iniciatyva „Keliaujantis kinas“).

 Specialūs Jaunimo savaitės Palangoje renginiai:
Rugpjūčio 8 d.
12:00
Vėlyvi sekmadienio pusryčiai
18:00
Kokteilių ir muzikos vakarėlis
Pievelė prie savivaldybės, Vytauto g. 110
Atvira jaunimo erdvė „Be stogo“, Vytauto g. 106

RUGPJŪČIO 9 d.
19.00 Patirtinis žygis tylom basom su „Miško istorijomis“
Pradžia – Palangos kultūros ir jaunimo centras, Grafų Tiškevičių al. 1 (registracija nebūtina)

Rugpjūčio 10 d.
19.00 Tinklinio turnyras
Registracija el. p. [email protected] (komandomis, po 3 žmones)
Bus gerų PRIZŲ 

Rugpjūčio 11-13 d.
Palanga - jaunimo vasaros festivalis
„Chill&info“ zona bei įvairios pramogos
Pievelė prie savivaldybės, Vytauto g. 110
Atvira jaunimo erdvė „Be stogo“, Vytauto g. 106

Rugpjūčio 14 d.
Karramba beach jam'21
BMX ir SKATE varžybos
Centrinė gelbėjimo stotis, Žvejų g. 2A

21.00 Jaunimo iniciatyva „Keliaujantis kinas“ pristato:
Filmas po atviru dangumi „Meistras ir Tatjana“
Šventosios centrinė aikštė

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite


Informuojame, kad rugsėjo 13-14 dienomis Karinės jūrų pajėgų Jūros ir pakrančių stebėjimo tarnyba organizuoja karines pratybas „Audros stebėtojas 2023“. 


Kodėl PALANGOS JAUNIMUI reikia jaunimo atstovų savivaldybėje?


Rugsėjo 30 – spalio 2 dienomis Palangos, Kretingos miestuose ir rajonuose vyks Lietuvos kariuomenės Krašto apsaugos savanorių pajėgų Žemaičių apygardos 3-osios rinktinės karinės pratybos.


Jau šeštus metus rengiamas nemokamas sveikatingumo, sporto ir meno festivalis „1000 saulių“ įvyks Palangoje rugpjūčio 20-22 dienomis. Palangos žiemos aikštė trims dienoms virs juoko ir geros nuotaikos oaze. Apie 50 dalyvių, lektorių, trenerių, edukatorių ir atlikėjų iš Lietuvos ir svetur, bei per pusšimtis įvairiausių veiklų suburs aktyviai ir prasmingai praleisti priešpaskutinį vasaros...


Dar nežinai, ką veiksi rugpjūčio 8-14 dienomis? Būtent tada Palangoje vyks jau ketvirtą gimtadienį švenčiantis projektas „Jaunimo savaitė“. Palangos kultūros ir jaunimo centras kartu su atvira jaunimo erdve „Be stogo“ pasirūpino visos savaitės pramogomis, kurios visų pirma skirtos jaunimui nuo 14 iki 29 metų, tačiau laukiami visi!


Pirmą kartą Jūros dienos šventė Šventojoje surengta 1934 metais. Tuo metu šventė buvusi itin didelė pramoga vietiniams ir kurorto svečiams. Pagrindinis jos tikslas - pagerbti žvejus, nelengvą ir kartais labai pavojingą jų amatą.


Lietuvos lengvosios atletikos čempionatas vyks rugpjūčio 7-8 d. Palangoje.


Populiari miesto interneto svetainė www.palangoje.info ieško pirkėjo - parduodama už 2 500 eurų.


Lapkričio 18-24 d. Palangoje, kaip ir visoje Lietuvoje, vyks tradicinė dvidešimtoji Suaugusiųjų mokymosi savaitė „Mokymosi pasaulis laukia. Keliaukim!“, kurią inicijuoja ir organizuoja Lietuvos suaugusiųjų švietimo asociacija (LSŠA). Šią iniciatyvą palaiko bei į suaugusiesiems skirtus renginius kviečia ir Palangos miesto savivaldybė.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius