Jaunųjų tinklininkų čempionatas Palangoje

1477
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Sekmadienį (gegužės 22 d.) Palangoje vyko Lietuvos vaikų U-12 (gim. 2011 ir jaunesni) berniukų tinklinio čempionato finalinės kovos. Šiemet viso dalyvavo 10 komandų.

Pirmą kartą Lietuvos berniukų čempionais tapo Panevėžio SC komanda treniruojama G. Stanevičius, kurie finale 17:15 13:15 15:13 įveikė SM ,,Startas" komandą, trenerė R. Skorupskienė.

Trečiąją vietą iškovojo SC Dubysa treniruojama D. Kučinsko, tad ketvirtoji vieta atiteko Vilniaus miesto sporto mokykla "Sostinės tauras" D. Savickas.

Čempionate puikiai pasirodė kurorto jaunieji tinklininkai, kuriems tai buvo pirmos oficialos varžybos. Palangos sporto centro komandą atstovavo Renaldas Reinikis 2014 m., Mantas Vaitulionis 2013 m., Aretas Simaitis 2013 m., Danas Penkauskas 2012 m.), ugdomi trenerės Oksanos Jolkinos.

Palangiškiai buvo jauniausia komanda dalyvavusi čempionate, tačiau žaidimu aikštelėje jie demonstravo puikų fizinį ir techninį pasirengimą. Tiek Mantas, tiek Aretas žiūrovus stebino žaidimo elementų įvairove, taikliais padavimais ir klastingais puolamaisiais judesiais.

Jaunieji tinklininkai savo pasiryžimu ir žemaitiško charakterio vedami, buvo kietas riešutėlis visiems varžovams ir tik per žinksnį liko už prizinikų pakylos.

Po varžybų trenerė neslėpė džiaugsmo ir pasididžiavimo savo ugdytiniais.

"Vaikai žaidė labai gerai, tik truputį sėkmės pritrūko. Kitąmet pasitemps ir kovosime dėl prizinių vietų. Vis dėlto rezultatais esu patenkinta, matau didelį berniukų potencialą", - teigė trenerė Oksana Jolkina.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Liepos 11 d. Palangoje įvyko Express Pizza picų valgymo čempionatas. Iš daugiau nei 100 susirinkusiųjų 20 picos fanų išbandė savo jėgas turnyre.

Palanga šiomis dienomis tapo Lietuvos kurčiųjų didžiausio sporto įvykio židiniu – iki spalio 1-osios kurorte vyks Europos kurčiųjų badmintono čempionatas.

Lietuvos lengvosios atletikos čempionatas vyks rugpjūčio 7-8 d. Palangoje.

Kovo 9-10 dienomis Kelmės rajone Tytuvėnuose vyko Lietuvos „mini“ tinklinio U-12 mergaičių čempionato I-asis turas, kuriame dalyvavo Kauno-1, Kauno-2, Kelmės-1, Kelmės-2, Palangos-1, Palangos-2 ir Palangos-3 komandos. Iš viso su savo varžovėmis teko sužaisti 12 varžybų. Nežiūrint priešininkių gero žaidimo, Palangos-3 komanda nugalėjo savo varžoves – Kauno-1...

Gruodžio 16 dieną 15 valandą „Baltijos“ pagrindinės mokyklos sporto salėje vyko Kalėdinis tinklinio turnyras Palanga-Klaipėda jaunųjų tinklininkų žaidimo įgūdžių įsisavinimo

Praėjusį savaitgalį, liepos 15-17 d., Palangoje vyko Tarptautinis Barbekiu kepėjų čempionatas, kuriame dalyvavusios komandos varžėsi ne tik skirtingų patiekalų kategorijose, bet ir kovojo dėl geriausio Baltijos Barbekiu kepėjų komandos titulo. Šis čempionatas vienu metu apjungė XI-ajį Lietuvos Barbekiu kepėjų čempionatą, kurio nugalėtojais tapo „Santa Maria Komanda“, ir...

Palangos senosios gimnazijos IIIB klasės mokinys Adomas Gudaitis tapo vienu iš geriausių Lietuvos jaunųjų geografų, Gimnazijai parvežęs garbingų apdovanojimų iš respublikinės geografijos olimpiados.

Pasibaigė pliažo tinklinio čempionatas

„Palangos tilto“ informacija, 2009 08 08 | Rubrika: Miestas

Palangoje baigėsi tris mėnesius trukęs Lietuvos moterų pliažo tinklinio čempionatas. Jame dalyvavo 22 merginų komandos iš visos Lietuvos .