Jono Šliūpo muziejuje – pasakos apie gintarą ir šėlionės mažiesiems

***, 2021-05-19
Peržiūrėta
1102
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Jono Šliūpo muziejuje – pasakos apie gintarą ir šėlionės mažiesiems

Netrukus Palangos burmistro Jono Šliūpo muziejuje karaliaus jaunieji palangiškiai ir jų šeimos nariai – gegužės 29 d. 12 val. į nuotaikingą popietę kviečia knygų vaikams autorė Daiva Molytė-Lukauskienė. Lankytojus linksmins dainuojantys, muzikuojantys ir šėliojantys Klaipėdos pilies teatro aktoriai Vilija Gruodytė-Šeputienė ir Ramūnas Šeputis bei vaikiškų dainų kūrėjas bardas Jonas Baltokas, savo žiniomis dalysis gintaro meistras Audrius Lukauskas.
Mažieji lankytojai iš rašytojos lūpų išgirs knygos „Kaip kiras gintarus rinko“ ištraukas ir sužinos, kaip gimsta pasakos ir jų personažai – kiras Aidas Vakaris, kielė Bangelė Kolytė ir kt. Knygos autorė papasakos dar negirdėta Baltijos jūros gintaro paslaptis. O linksmieji aktoriai pakvies mažuosius leistis į muzikinę kelionę, kurioje skambės žaismingos dainos ne tik apie paukščius, bet ir iš neseniai išleisto ir vaikų jau pamėgto albumo „Ar jau atvažiavom?“.
Renginys vyks Palangos burmistro Jono Šliūpo muziejuje, Vytauto g. 23A, Palangoje.
Vietų skaičius ribotas, todėl būtina išankstinė registracija el. p. [email protected] arba tel. (8 4) 604 5459. Lankantis muziejuje būtina būti su veido apsaugos priemonėmis ir laikytis saugaus atstumo.
Jei bus geras oras – susitikimas vyks muziejaus kiemelyje.
Renginys nemokamas. Renginį remia Palangos miesto savivaldybė.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Liepos 5 dieną 17 valandą kviečiame visus 5–9 metų vaikus ir jų tėvelius ateiti į nuostabią pasakojimų popietę „Už devynių marių...“ ir valandėlei pasinerti į pasakojimų pasaulį, kuriame vaikus lydės istorijų pasakotoja Milda Varnauskaitė.


Netrukus Palangos burmistro Jono Šliūpo muziejuje karaliaus jaunieji palangiškiai ir jų šeimos nariai – gegužės 29 d. 12 val. į nuotaikingą popietę kviečia knygų vaikams autorė Daiva Molytė-Lukauskienė.


Gegužės 15 d. Antano Mončio namuose-muziejuje ir jo prieigose atidarytos dvi fotografijų parodos: „Antanas Liutkus (1906-1970). Antanas Mončys Prancūzijoje“ ir „Antanas Liutkus (1906–1970). Palanga (1937–1938)“ , susietos dviejų žinomų asmenybių vardais bei draugyste, užsimezgusia ir puoselėta Antano Liutkaus šeimos namuose Pietų Prancūzijoje, į...


Balandžio 10 d. Palangos burmistro Jono Šliūpo muziejuje pradeda veikti Lietuvos nacionalinės premijos laureato Petro Repšio grafikos darbų paroda „Pasikalbėjimai su savimi“. Tai pirmoji asmeninė autoriaus paroda šiame pajūrio mieste.


Unikali beveik dviejų šimtų eksponatų paroda „Pajūrio akmens amžius“ Palangos burmistro Jono Šliūpo muziejuje netrukus bus uždaryta. Kviečiame suskubti tuos, kurie nespėjo joje apsilankyti, o apsilankiusius – sugrįžti į parodos uždarymo renginius.


Kaip atrodė vikingų laikų Palanga? Ar galima šį kurortą vadinti kuršių miestu? Kuo domėjosi, kuo vertėsi ir kokią kultūrą propagavo žmonės, gyvenę Palangoje XII amžiuje, – apie tai bus pasakojama jau šio šeštadienio istorinėje dokumentikos laidoje „Brydės“ per BTV televiziją.


Palangiškiams pasakos apie onkologines ligas

"Palangos tilto" informacija, 2019 02 03 | Rubrika: Sveikata

Pagalbos onkologiniams ligoniams Asociacijos (POLA) direktorius Virginijus Šaulys vasario 9 d. lankysis Palangoje ir pasakos apie vėžinius susirgimus. Jis keliauja per Lietuvą, skaitydamas paskaitų ciklą „Ir sveikam, ir kovojančiam su liga“.


Gegužės pradžioje Palangos gintaro muziejus pakvietė į Klasikos sezono pradžios renginius. Klasikos sezonas prasidėjo dailės ir muzikos valanda rūmų Didžiajame salone, kur buvo atidaryta Petro Balčiaus jubiliejinė paroda „Laiko ženklai“, kitą dieną vyko ir kitų renginių. O praėjusį penktadienį palangiškiai ir miesto svečiai buvo pakviesti į parodą „Spalvos ir...


„Nuoširdžiai džiaugiuosi galėdamas pakviesti jus įvertinti, kiek mes įsibėgėjome reanimuodami Gintaro rūmus“, – vakar į gausiai susirinkusius svečius, atėjusius susipažinti su naujomis Palangos gintaro muziejaus erdvėmis, apžiūrėti atnaujintas grafų Tiškevičių rūmų I aukšto interjerų ekspozicijas bei edukacinę parodą „Pasakos „Eglė...


Jono Šliūpo muziejuje klegėjo vaikų balsai

Muziejininkė Sigutė BENDIKIENĖ, 2013 03 07 | Rubrika: Jūros vaikai

Šiemet Palangai – jubiliejiniai 80 metai. 1933 m. Palanga tampa miestu, o jos pirmasis burmistras – dr. Jonas Šliūpas.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius