Juozas Erlickas programoje „Ne visi namie“. „VANDENIO“ MUZIKOS KLUBAS

Palangos tiltas, 2016-02-20
Peržiūrėta
1195
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Vasario 20 d. (šeštadienis) 20 val.
Juozas Erlickas programoje „Ne visi namie“.
Dalyvauja Daumantas Slipkus (klavišiniai), Vytautas Mikeliūnas (smuikas)
15 Eur

 

„VANDENIO“ MUZIKOS KLUBE
Birutės al.47, Palanga
8460 53530, 8620 33998
[email protected] www.tiketa.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Gitaros virtuozas Aurelijus Globys programoje „Stars in the Sunrise“


V Tarpautinis Kretingos senosios muzikos festivalis pirmą kartą kviečia klausytojus į koncertą Palangoje – rugpjūčio 19 d. 19 val. Palangos Švč. Mergelės Ėmimo į dangų bažnyčioje pasirodys senosios muzikos legenda, argentiniečių kilmės dainininkė Maria Cristina Kiehr su kolega Arieliu Abramovičium.


Švęsdami penkių metų sukaktį Tarptautinio Kretingos senosios muzikos festivalio organizatoriai džiaugiasi galėdami pakviesti klausytojus net į septynis pasaulinio lygio atlikėjų koncertus. 


Po ilgos priverstinės pertraukos dėl karantino Palangos muzikos klubas „Vandenis“ pradeda savo koncertų sezoną. 


Užtikrintą pergalę NKL – VIKINGLOTTO iškovojo Palangos „Kuršiai“ (14-11), kurie antradienį, vasario 9 d., namie 90:66 (23:15, 26:16, 21:15, 20:20) sutriuškino Joniškio „Delikatesą“ (7-19). Palangos ekipai tai buvo antras laimėjimas iš eilės.


Pagalbos izoliuotis ne namie, kad apsaugotų savo vyresnio amžiaus mamą, paprašęs vyras įpykęs iki širdies gelmių. Palangos socialinių paslaugų centre jį užrakino, žmogų saugojo policijos pareigūnai ir jam niekas nerodė jokių ženklų, kad jį norėtų tirti dėl viruso, rašo delfi.lt "Pagalvokite, Palanga yra savivaldybė, turi gyventojus. Turi savo atskirą biudžetą...

Vos prieš kelias savaites apdovanota prestižiniu Olimpinės akademijos apdovanojimu už sunkų daugelio metų triūsą dirbant su vaikais, Palangos senosios gimnazijos kūno kultūros mokytoja Dalia Rakauskienė negailėjo šypsenos bei padėkos žodžių priimdama sveikinimus. Apie šio amato subtilybes, šviesiausius bei tamsiausius karjeros kampelius dirbant mokykloje, ją...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius