Palangos policijos viršininkas Algirdas Budginas: „Moterį apvogusių asmenų asmenybės kol kas nenustatytos, mes atkūrėme palangiškės judėjimo maršrutą"

Linas JEGELEVIČIUS, 2021-02-26
Peržiūrėta
1569
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Asociatyvi nuotrauka
Asociatyvi nuotrauka

Palangos policijos komisariato viršininkas Algirdas Budginas penktadienio, vasario 26 d., rytą pranešė „Palangos tiltui“, kad kurorto policijos pareigūnai, įvertinę visą surinktą medžiagą, pradėjo ikiteisminį tyrimą pagal LR. BK 178 str. 2 d.

Šio straipsnio dalis sako, kad tas, kas atvirai pagrobė svetimą turtą arba pagrobė svetimą turtą įsibrovęs į patalpą, ryšių kabelių kanalų sistemą, saugyklą ar saugomą teritoriją, arba viešoje vietoje pagrobė svetimą turtą iš asmens drabužių, rankinės ar kitokio nešulio (kišenvagystė) arba automobilį, arba pagrobė strateginę ar svarbią reikšmę nacionaliniam saugumui turinčių juridinių asmenų infrastruktūrą sudarantį turtą ar jo dalį, baudžiamas bauda arba areštu, arba laisvės apribojimu, arba laisvės atėmimu iki šešerių metų.

Algirdas Budginas penktadienį, vasario 26 d., sakė „Palangos tiltui“: „Kol kas jų tapatybės nenustatytos, mes atkūrėme nukentėjusiosios moters maršrutą ir įvertinę tam tikras detales galime teigti, kad įvyko ne apiplėšimas, o vagystė. Įtariamieji dar nenustatyti."

Praėjusį sekmadienį, vasario 21 d., Palangos socialinius tinklus viesulu apskriejo ramiam mūsų kurortui nebūdinga žinia. Linos Š. (redakcijai pavardė yra žinoma) žinutė Facebook palangiškių grupėje „Vieninga Palanga“ skelbė: „Palangiškiai, saugokite save ir savo senyvus artimuosius. Šiandien, apie 16 val., kažkur Kastyčio-Ganyklų g., buvo apiplėšta garbaus amžiaus moteris. Ji pasakojo, kad prie jos priėjo maždaug 10-13 metų berniukai ir prašė (duoti – PT) vieną eurą nupirkti gėlių gimtadienio proga. Moteris davė eurą, o berniukai dar pasisūlė panešti sunkius pirkinius. Jai sutikus, berniukai ėjo iš paskos, staiga išplėšė rannkinę iš rankų ir pabėgo. Policijai, žinoma, pranešta. Būkite budrūs!”

Lina Š. pirmadienį, 11 val. 06 min., sakė www.palangostiltas.lt, kad moteris (redakcijai jos vardas ir pavardė jau yra žinomi –PT), kad moteris buvo „sukrėsta."

„Man pati nukentėjusioji papasakojo, kas jai nutiko. Ji yra garbi ir žinoma moteris. Ji buvo be gali sukrėsta. Aš jai padėjau iškviesti policiją, nes ji nesusigaudė, kokiu adresu ją kviesti. Aš atsitiktinai moterį sutikau, tiksliau ji blaškydamasi su telefonu rankoje pribėgo (prie manęs) – aš kieme vedžiojau šuniuką. Viskas įvyko apie 16-17 val. Paskambinau Bendruoju pagalbos telefonu, dispečerė liepė kartu palaukti policijos pareigūnų. Tad jų kartu ir sulaukėme. Užpuolikų berniukų nemačiau,“ – „Palangos tiltui“ pasakojo Lina.

Pirmadienio rytą Algirdas Budginas, Palangos miesto policijos komisariato viršininkas, sakė „Palangos tiltui“, kad jis apie šį įvykį žinąs.

„Palangos tiltas“ prašo visų įvykio liudininkų ar turinčių vertingos informacijos parašyti Facebook/Palangostiltas ar [email protected] , arba paskambinti tel. 8 620 53440
 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Statistikos departamentas skelbia, kad per parą, iš pirmadienio į antradienį, Palangoje patvirtinti 7 nauji koronaviruso atvejai. Šiuo metu kurorte COVID-19 serga 32 palangiškiai. Nuo pandemijos pradžios susirgo 1739 Palangos miesto gyventojai.


Ar mažamečiai berniukai, kurie vasario pradžioje iš miesto senjorės kurorto centre, kaip teigiama nukentėjusios pareiškime policijai, išplėšė iš rankų rankinę ir nurūko, liks nesučiupti? Kaip informavo „Palangos tiltą“ Donatas Mockaitis, laikinai einantis Palangos miesto policijos komisariato viršininko pareigas, ikiteisminis tyrimas pagal...


„Esu įsitikinusi, kad man taip pat teko susidurti su jūsų laikraštyje aprašytais mažamečiais berniukais-chuliganiukais, kurie užpuolė ir apvogė senjorę palangiškę miesto centre. Apie tai perskaičiau naujausiame laikraščio „Palangos tiltas“ numeryje,“ – sakė šiandien, pirmadienį, kovo 1 d., „Palangos tiltui“...


Pirmadienį Palangoje buvo patvirtinti 6 nauji koronaviruso atvejai

"Palangos tilto" informacija, 2021 02 23 | Rubrika: Miestas

Pirmadienį Lietuvoje patvirtinti 482 nauji koronaviruso atvejai, mirė 7 žmonės, 6 nauji koronaviruso atvejai buvo patvirtinti Palangoje. Antradienį mūsų kurorte šia liga sirgo 26 palangiškiai, antradienį pranešė Statistikos departamentas.


Policija prašo pagalbos nustatant eismo įvykio aplinkybes

"Palangos tilto" redakcija, 2021 01 18 | Rubrika: Miestas

2020–12–21 apie 15.30 val., Klaipėdos r., Glaudėnų kaimo ribose, kelyje A13 (Palangos plente), 9,3 kilometre, įtariama, „VW Touran“ modelio automobilis, vairuojamas nenustatyto vairuotojo, lenkdamas kliudė pirmąja eismo juosta važiavusį automobilį „Skoda“, kuris po susidūrimo nuvažiavo į griovį ir vertėsi. Įtariamas automobilis „VW Touran“...


Naujųjų metų sutikimas Palangoje, kaip ir visoje Lietuvoje, bus kitoks, nei įprastai – be šventinio fejerverko bei su išjungtu Palangos ir Šventosios eglių apšvietimu. Tokį sprendimą šiandien, trečiadienį, gruodžio 30 d., priėmė posėdžiavusi ekstremalių situacijų komisija. Kaip sakė Donatas Mockaitis, Palangos miesto PK Reagavimo skyriaus...


Palangos miesto PK pareigūnai rugsėjo 24 – 25 dienomis prie kurorto mokyklų tikrino kaip eismo taisyklių reikalavimų laikosi į pamokas dviračiais ir paspirtukais atvažiuojantys moksleiviai. Per dvi dienas patikrinta apie pusšimtis dviratininkų, nustatyti 29 pažeidimai.


Palangos FK “Gintaras” 2009 m. gimę berniukai triumfavo tarptautianiame turnyre Kėdainiuose.


Palanga policija sieks dar saugesnio kurorto

"Palangos tilto" informacija, 2019 10 07 | Rubrika: Miestas

Palangos miesto savivaldybė kartu su partneriais įgyvendina SCAPE LLI-269 projektą „Modernių viešųjų paslaugų vystymas, stiprinant gebėjimus, bendravimą ir bendradarbiavimą tarp vietos savivaldos ir policijos institucijų“. Jo naudą jau netrukus pajus visi kurorto gyventojai – projekto rezultatų dėka bus sustiprintas viešasis saugumas ne tik Palangoje, bet ir...


Kam patikėti vaikus susiruošus į pliažą? Kartu į Palangą vežtis močiutę ar auklę? Ar pačiai stumti vežimėlį per smėlį, keiksnojant tokias atostogas? Nuo šiol išeitį siūlo naujasis vaikų laisvalaikio klubas „Debesiukas“: palikti mažuosius jaukiame klube valandai, dienai ar vakarui.  


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius