Kaip derinti papuošalus su perlais?

Palangos tiltas, 2023-05-26
Peržiūrėta
1301
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Kaip derinti papuošalus su perlais?

Perlai – tai itin unikalus akmuo, alsuojantis moteriškumu. Papuošalai su perlais buvo nešiojami nuo pat senovės, juos mėgo karališkų šeimų atstovai. Natūralus perlo akmuo yra labai brangus, nes susiformuoja gyvame organizme – austrėje, kuomet svetimkūnis, patekęs į austrę, yra aptraukiamas perlamutru. Perlai gali skirtis savo spalva ir forma,

Kadangi papuošalai su natūraliai susiformavusias perlais yra labai brangūs, atsirado kelios alternatyvos: kultivuoti (gėlavandeniai) ir dirbtiniai perlai. Kultivuoti perlai, kurie dar vadinami gėlavandeniais arba upiniais perlais, yra tikri perlai, auginami austrėje su žmogaus pagalba. Žmogus įsodina į austrę svetimkūnį, kuris aptraukiamas perlamutru. Dirbtiniai perlai yra perlai, pagaminti iš metalo arba plastiko.

Dažnai papuošalai su perlais yra asocijuojami su praėjusiais dešimtmečiais ir šimtmečiais, ir manoma, kad perlų papuošalai skirti tik vyresnėms moterims. Tačiau pastaruoju metu papuošalai su perlais yra sugrįžę į madą, o juos nešioja įvairaus amžiaus dailiosios lyties atstovės. Jeigu dar neturite perlų papuošalų, įsigykite juos dabar!

4 modernūs papuošalų su perlais derinimo būdai

Yra daugybė būdų derinti papuošalus su perlais – ir tai ne tik jų nešiojimas su šventinėmis suknelėmis. Ieškote modernių ir stilingų būdų, kaip derinti perlus? Žemiau pateikiame patarimus, kaip atrodyti stilingai su perlų papuošalais:

Rinkitės vieną papuošalą su perlais. Jei jums patinka minimalistinis stilius, nebūtina rinktis didelių vėrinių – maži auskarai su perlais tinka ir prie kasdienio, ir prie šventinio įvaizdžio. Tačiau nepamirškite nešioti juos atskirai, be jokių kitų papuošalų. Dažna klaida yra dėvėti visą perlų rinkinį, įskaitant auskarus, vėrinį, apyrankę ir net žiedą. Subtilūs auskarai, dėvimi prie mažos juodos suknelės ar paprasto viršaus, atrodys ne tik grakščiai, bet ir seksualiai;Rinkitės ilgas grandinėles su perlo pakabuku. Perlų pakabukai ant ilgos grandinėlės – tai dar vienas modernus būdas derinti perlus. Tikriausiai daugelis iš mūsų trumpus perlų vėrinius aplink kaklą asocijuoja su praėjusiais dešimtmečiais, Coco Chanel ir šventinėmis suknelėmis, tačiau ilga grandinėlė su perlo pakabuku tiks daugeliu atvejų. Toks papuošalas yra universalus ir gali būti pridedamas prie įvairių tipų aprangos, net ir prie kasdienių drabužių;Derinkite skirtingų spalvų ir formų perlus. Kas sakė, kad perlai turi būti nuobodūs ir senamadiški? Jei norite atrodyti išskirtinai, moderniai ir kiek ekstravagantiškai, galite rinktis vėrinį iš skirtingų formų arba spalvų perlų. Taip pat galite ieškoti grandinėlių su perlo pakabuku, kuris yra įdomios formos ir kitokios nei balta spalvos – taip atrodysite moderniai, stilingai ir jaunatviškai;Derinkite perlų papuošalus su kasdiene apranga. Daugelis moterų klaidingai teigia, kad perlai yra skirti nešioti tik ypatingomis progomis, pavyzdžiui, išleistuvių, vestuvių ar kitų vakarėlių. Tačiau perlus galima nešioti ir kiekvieną dieną prie įprastos aprangos, pavyzdžiui, džinsų, marškinių ir megztinių.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Lietuvoje tik 0,65 proc. įmonių yra sukūrusios po daugiau kaip 250 darbo vietų, tačiau būtent jos sugeneruoja daugiau kaip trečdalį metinės apyvartos, rodo kredito biuro „Creditinfo Lietuva“ atlikta analizė. 


Perlai – tai itin unikalus akmuo, alsuojantis moteriškumu. Papuošalai su perlais buvo nešiojami nuo pat senovės, juos mėgo karališkų šeimų atstovai.


Rinkėjai, planuojantys atvykti balsuoti savivaldybių tarybų ir merų rinkimuose išankstinio balsavimo dienomis, domisi, kokia tvarka vyksta balsavimo iki rinkimų dienos procesas.


Moteriški džemperiai tapo kasdienės stilizacijos dalimi ir nė akimirkai neišeina iš mados. Mylime juos, nes yra patogūs ir universalūs. Kaip juos derinti, jei norite atrodyti madingai? Kaip nešioti moteriškus džemperius? Peržiūrėkite 4 įvaizdžius, apie kuriuos tikriausiai net negalvojote!


Ukrainai reikia įsivesti eurą, kaip valiutą, apeinant pasipriešinimą ir užtikrinant, kad žinia yra aiški – Ukrainos ateitis yra  ES ir NATO ir laisvame Vakarų pasaulyje. Euras, kaip valiuta, tai visiems labai aiškiai parodo – ir prancūzams, ir rusams, ir visiems ukrainiečiams. 


Šiandien (gegužės 6 d.) Lietuvos kurortai ir kurortinės teritorijos pirmą kartą turizmo sezono naujienas pristatė bendrame virtualiame renginyje. Jame buvo aptarti pandemijos keliami iššūkiai turizmo sektoriui, lūkesčiai šių metų turizmo sezonui ir pristatyta, kokios naujos erdvės, paslaugos ir pramogos lauks poilsiautojų, pasirinkusių atostogauti Lietuvoje.


21-erių metų Marius Žostautas, prekybos centro „Maxima“ Palangos centre kasininkas-pardavėjas, pateko į didžiausio šalies maisto prekybos tinklo sausio herojų vienuoliktuką – už paslaugumą ir dėmesį klientams. Viena palangiškė nepatingėjo apie jai patikusį „Maxima“ darbuotoją parašyti jam padėką ir nusiųsti ją „Maxima“ vadovybei į...


Sukaupta ilgametė profesinė patirtis, stažuotės Lietuvoje ir užsienyje, domėjimasis medicinos naujovėmis – tokia yra ilgametės Palangos reabilitacijos ligoninės neurologijos vyriausiosios gydytojos reabilitologės, o šiuo metu – Palangos reabilitacijos ligoninės direktoriaus pavaduotojos medicinai, Juditos Daratienės kasdienybė.


Artėjant Kovo 11-ajai, Lietuvos nepriklausomybės dienai, ne vienam mūsų kyla klausimas: o kaip aš pats suvokiu šią datą, ką man reiškia valstybė, pilietiškumas, patriotiškumas? Suaugusieji tai supranta ir suvokia vienaip, o jų minčių atspindžius galime išvysti ir laikraščių puslapiuose, ir interneto portaluose. O kaip tai suvokia auganti karta?...


Lipdamas savivaldybės laiptais, šnopuoja kaip šernas, pavalgęs pietus „Pas Feliksą“, gadina orą kaip šeškas, bet... apskritai – visai neblogas žmogus, nors tinkamas tik bokso kriaušei daužyti. Spėkite kas toks? Ogi Palangos vicemeras Saulius Simė. Kas dar nori „pavaryt“ ant kurorto vicemero?


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius