Kaip Gabrielius ir Mykolas važiuos į Palangą išvysti Kalėdų eglę

Linas JEGELEVIČIUS, 2014-12-01
Peržiūrėta
1092
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Kaip Gabrielius ir Mykolas važiuos į Palangą išvysti Kalėdų eglę

Per atostogas praėjusią savaitę apie Palangą tegirdėjau vieną vienintelę žinią. Info TV, TV3 ir kitų TV kanalų reportažiukai apie eglę – milžinišką Kalėdų senį Palangoje mane pasiekė Vilniuje.
Tokia originali, įdomi eglė – senis – maloni staigmena.
Su vilniečių draugų vaikais, beveik trijų Gabrieliumi ir beveik penkiamečiu Mykolu, vėliau Palangos Kalėdų eglutės-sensacijos ieškojome internete. Juos domino tik viena: jeigu Kalėdų senelis – toks didelis, vadinasi, ir maišas – jo didelis, o jame – gerokai daugiau dovanų negu juos kasmet lankančio Kalėdų senelio maiše?
Nepajudinama vaikų logika!
Tik mūsų, suaugusiųjų, vertinimo kriterijai – visai kitokie.
Jau pasiklausėte atsiliepimų apie vieną originaliausių Kalėdų eglutę Palangoje? Kažkas pasigedo ištiestų rankų. Kažkam užkliuvo pilkas, matyt, „pragertas“ veidas. Kažkam maišas pasirodė per mažas. Kažkam spalvų daugiau pritrūko. Bene „originaliausias“ pastebėjimas – Kalėdų eglė, virtusi į Kalėdų senį – pedofilas, palyginti mažoku dovanų krepšiu besidangstantis savo „grožybes“...
Cha-cha.
Bet Palanga neabejotinai jau surengė puikų spektaklį – sukosi miesto pagrindinėje aikštėje televizijos kameros, eglė-senis išjudino miestelėnus, kuriuos kuo nors ypatinga sunku jau nustebinti.
Manau, kad Palanga įdomiai atsakė ir Druskininkams, kurie lapkričio pradžioje pasiskelbė pas save kurorte įžiebę didžiausią pasaulyje didžiausio pasaulyje socialinio tinklo „Facebook“ ženklą „like“. Jį paspaudus pasakoma, jog patiko nuotrauka, komentaras ar įrašas.
O gal Palanga „perspjaus“ Druskininkus kokia nors originalia idėja? Kviečiame skaitytojus, visus palangiškius jas siūlyti.
O kadangi Kalėdos – stebuklų metas, galbūt ir Naujieji Palangai padovanos daug gražių stebuklų?
Bet, sąžiningai, labiau tikiu darbu ir siekių išsipildymu, todėl tikiu, kad kovo 1-ąją išrinkta naujoji miesto Taryba ir meras – pirmąkart per tiesioginius rinkimus – tinkamai vairuos Palangos laivą į naujus iššūkius ir laimėjimus.
Kol kas rinkimų nuotaikų Palangoje nejaučiu, bet, žinoma, jau po Naujųjų prasidės rinkimų kampanija. Tikimės tik darbais ir skaičiavimais pagrįstų įsipareigojimų ir pažadų, politikai.
O Gabrieliaus ir Mykolo tėvai mažiesiems įsipareigojo juos per Kalėdų šventes atvežti į Palangą. Pamatyti didžiausio Lietuvoje Kalėdų senelio.
Jie – dar geresni, nei rinkėjai, stebėtojai, kaip vykdomi pažadai.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Kai nori, spėji visur!   Šeštadienį, birželio 26 dieną, Palangos meras Šarūnas Vaitkus „Facebook“ pasidalino jautria asmenine istorija, kuri įrodo būtent tai.


Šių metų Palangos ir Šventosios eglutės turi vieną itin išskirtinę staigmeną, kurios nerasite niekur kitur. Tiesa, net paslaptinga kvapų skraistė prie Šventosios eglutės daug gerbėjų nepritraukė. Palangoje ir Šventojoje vienu metu įžiebtos eglutės sulaukė labai skirtingos žmonių reakcijos. Palangos eglutė kone vienbalsiai giriama, o štai daug lankytojų...


Tūkstančiai šviesų vaikų rankose, nuotaikinga muzika ir, žinoma, fejerverkai – taip palangiškiai ir kurorto svečiai, susirinkę Grafų Tiškevičių alėjoje, šeštadienio vakarą įžiebė miesto eglę bei paskelbė gražiausių žiemos švenčių laukimo pradžią.Kaip visada, eglės įžiebimo šventėje sulaukta svarbiausio kalėdinio laikotarpio personažo...Šeštadienį, gruodžio 9 d., Kalėdų laukimo nuotaika pasklis po Šventąją – čia 17 val. bus įžiebta Kalėdų eglė.


Paskutinį liepos savaitgalį (29-30 dienomis) Palanga vėl sukvies įvairiuose šalies miestuose gyvenančius vaikus, nė karto nemačiusius jūros – kurorto Savivaldybė antrą kartą inicijuoja socialinę akciją „Pasveikink jūrą Palangoje“. Ši akcija organizuojama jungiantis prie Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuotos nacionalinės socialinio saugumo kampanijos...


Per atostogas praėjusią savaitę apie Palangą tegirdėjau vieną vienintelę žinią. Info TV, TV3 ir kitų TV kanalų reportažiukai apie eglę – milžinišką Kalėdų senį Palangoje mane pasiekė Vilniuje.


Palangiškių ir kurorto svečių laukia įspūdingas savaitgalis – šeštadienį, lapkričio 29 d., 17 val. centrinėje miesto aikštėje įžiebiama Kalėdų eglė. Kartu bus paskelbta ir festivalio „Palanga – Kalėdų šviesos miestas“ pradžia.


Palanga įžiebė muzikinę eglę ir pirmoji šalyje žengė į Kalėdas

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2013 12 02 | Rubrika: Miestas

Pirmoji šalyje įžiebdama Kalėdų eglę, Palanga jau paskelbė artėjančių švenčių pradžią. Kalėdų šviesos miestu tapęs kurortas, šventinėmis spalvomis nušvitęs ryškiau, nei bet kada anksčiau, visą gruodį dovanos įsimintinus renginius bei išskirtinę kalėdinę nuotaiką.


„Ramybė“ kviečia išvysti „Vizualią tiesą“

Livija GRAJAUSKIENĖ , 2013 02 18 | Rubrika: Kultūra

Penktadienį „Ramybės galerijoje“ pristatyta tarptautinio meno projekto paroda „Vizuali tiesa“. Palangiškiams ir Palangos svečiams suteikta proga išvysti dešimties menininkų – iš Lenkijos, JAV, Indijos, Filipinų, Airijos – pačia įvairiausia technika atliktus darbus, kuriuose estetizuota informacija perduodama parodos dalyvių...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius