Klaipėdoje su įkalčiais sulaikyti narkotinių medžiagų platinimu įtariami asmenys, vienas jų dirba Palangoje

"Delfi", 2020-09-30
Peržiūrėta
2242
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Klaipėdoje su įkalčiais sulaikyti narkotinių medžiagų platinimu įtariami asmenys, vienas jų dirba Palangoje

Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo valdybos (VPK KPONTV) pareigūnai su įkalčiais sulaikė narkotines (psichotropines) medžiagas įtariama platinusius asmenis ir kvaišalų pirkėjus, pranešė policija. Vienas platintojų dirba Palangoje, be to, jau yra anksčiau teistas.
Dar 2019 m. spalio mėn. Klaipėdoje, Naikupės g., policijos pareigūnai sulaikė vienoje iš Klaipėdos rajono įmonių dirbantį 41 m. vyriškį. Asmens apžiūros metu rasta narkotinės medžiagos – heroino. Šis vyriškis teisėsaugai žinomas – 2018 metais jis buvo nuteistas dėl analogiškos nusikalstamos veikos padarymo. Tęsiant tyrimo veiksmus, 2020 m. liepos mėn. Klaipėdoje, Paryžiaus Komunos g., sulaikyta 37 m. amžiaus, anksčiau neteista, niekur nedirbanti klaipėdietė. Jos asmens kratos metu rasta apie 14 g. psichotropinės medžiagos – amfetamino. Tą pačią dieną pareigūnai Klaipėdoje, Taikos pr., sulaikė minėtą psichotropinę medžiagą įtariama platinusią, niekur nedirbančią 41 m. uostamiesčio gyventoją. Atlikus kratą šios, anksčiau neteistos, moters gyvenamojoje vietoje rasta apie 24 g. amfetamino, heroino ir metadono mišinio bei svarstyklės su kanapių pėdsakais.
Taip pat šios operacijos metu Klaipėdoje, Debreceno g., sulaikytas 29 m. amžiaus vyras, įtariama pardavęs narkotines ir psichotropines medžiagas jau minėtiems – 41 m. amžiaus vyriškiui ir to paties amžiaus moteriai. Atliktų kratų 29 m. amžiaus vyro gyvenamosiose vietose metu rasta apie 124 g. amfetamino, 29 g. kokaino, 11 g. heroino, kanapių, metadono bei dvejos elektroninės svarstyklės su narkotinių medžiagų pėdsakais.
Šis vienoje iš Palangos įmonių dirbantis vyras teisėsaugai taip pat žinomas – 2020 m. teistas už fizinio asmens dokumento neteisėtą įgijimą ir panaudojimą. Visi keturi įtariamieji buvo sulaikyti ir uždaryti į areštinę, vėliau vienam įtariamajam paskirta kardomoji priemonė – rašytinis pasižadėjimas neišvykti, dviem įtariamosioms – rašytinis pasižadėjimas neišvykti, dokumentų paėmimas bei įpareigojimas periodiškai registruotis policijos įstaigoje.
Ketvirtam įtariamajam paskirta griežčiausia kardomoji priemonė – suėmimas. Ikiteisminį tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Klaipėdos apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyrius (ONKTS). Už neteisėtą disponavimą narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti numatytas laisvės atėmimas nuo 2 iki 8 metų. Vadovaujantis Lietuvos Respublikos Konstitucijos 31 str., asmuo laikomas nekaltu, kol jo kaltumas neįrodytas įstatymo nustatyta tvarka ir pripažintas įsiteisėjusiu teismo nuosprendžiu.


Delfi.lt

 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Klaipėdos apskrities vyriausiasis policijos komisariatas praneša, kad uostamiesčio kriminalistai atlieka ikiteisminį tyrimą dėl narkotinių medžiagų platinimo nepilnamečiams Palangoje. Įtarimai pareikšti penkiems asmenims.


Palangoje pas vyrą rasta 17 maišelių su galimai narkotinėmis medžiagomis, pranešė policija.


Praėjusią parą Klaipėdoje ir Palangoje pas asmenis rasta galimai narkotinių medžiagų, pranešė policija.


Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo valdybos (KPONTV) pareigūnai nustatė ir sulaikė asmenis, įtariamus narkotinių (psichotropinių) medžiagų platinimu Klaipėdoje ir Palangoje.


Klaipėdoje ir Palangoje per pastarąsias dvi paras pas kelis žmones buvo rasta galimai narkotinių medžiagų, pranešė uostamiesčio policija.


Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo valdybos (VPK KPONTV) pareigūnai kartu su Palangos  m. PK atliko dvi operacijas, nukreiptas prieš Palangoje narkotikus įtariama platinančius asmenis.


Statistikos departamento duomenimis, trečiadienį, balandžio 21 dieną, Palangoje nustatytas vienas naujas koronaviruso atvejis. Šiuo metu Palangos miesto savivaldybėje koronavirusu serga 39 asmenys, nuo pandemijos pradžios juo susirgo 1046 palangiškiai, 10 mirė.


Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos Klaipėdos apygardos valdyba kartu su Klaipėdos apygardos prokuratūra vykdo didelės apimties ikiteisminį tyrimą, kuriame apgaulingu buhalterinės apskaitos tvarkymu įtariami bene didžiausią pajūrio kurorto viešbučių ir restoranų kompleksą valdančios įmonės vadovai. Pirminiais duomenimis, per trejus metus galėjo būti nuslėpta apie 1,8 mln. eurų...


Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo valdybos (VPK KPONTV) pareigūnai su įkalčiais sulaikė narkotines (psichotropines) medžiagas įtariama platinusius asmenis ir kvaišalų pirkėjus, pranešė policija. Vienas platintojų dirba Palangoje, be to, jau yra anksčiau teistas.


Palangos policija informavo, kad rugpjūčio 23 d., apie 09.00 val., Karklų g., Palangoje, pastebėta, kad yra atidarytos, kieme stovėjusio automobilio BMW priekinės durelės ir pavogtas vairas, navigacija, oro pagalvė, pavarų svirties apdaila.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius