Klaipėdos rajone surastas ir likviduotas naminės degtinės bravoras

Palangos tiltas, 2023-05-24
Peržiūrėta
820
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Klaipėdos rajone surastas ir likviduotas naminės degtinės bravoras

2023-05-23 apie 14.43 val. Šilutės r. PK pareigūnai, vykdydami atliekamo tyrimo veiksmus, apsilankė Klaipėdos r., Balsėnų k. esančioje sodyboje. Ūkiniame pastate jie pastebėjo veikiantį įrenginį, galimai skirtą naminei degtinei gaminti. Apie radinį nedelsiant buvo informuoti Klaipėdos r. PK pareigūnai, kurie sodyboje atliktos kratos metu dar rado apie 150 l. į įvairias talpas supilstytos galimai naminės degtinės, apie 1,5 t. raugo, įtariama, skirto naminei degtinei gaminti. Gyvenamosiose patalpose buvo rasta ir augalinės kilmės, žalsvos spalvos, galimai narkotinės medžiagos bei 47 pakeliai kontrabandinių cigarečių.

Dėl įvykio šaukimas atvykti į apklausą įteiktas 1975 m. gimusiam vyrui. Kaip įtariama naminei degtinei gaminti skirta įranga buvo išmontuota ir konfiskuota, raugas – utilizuotas.

Klaipėdos r. PK pareigūnai pradėjo tyrimą pagal LR BK 201 str. 2 d. Už neteisėtą naminių stiprių alkoholinių gėrimų, nedenatūruoto ar denatūruoto etilo alkoholio, jų skiedinių (mišinių) ir aparatų jiems gaminti gaminimą, laikymą, gabenimą ar realizavimą, anksčiau teistam vyrui gresia bauda arba laisvės atėmimas iki penkerių metų.

Taip pat pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis (pagal LR BK 259 str.) ir administracinė teisena pagal LR ANK 209 str.  

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Sekmadienį Kretingos rajone tėvas pagrobė savo mažametę dukrą ir bėgdamas kirto Rusijos sieną.


Šią savaitę patikrinus Kretingos rajone spurgų gamyba užsiimančią bendrovę UAB „Skanėstai“, nustatyta daugybė pažeidimų, dėl ko įmonės veikla buvo sustabdyta, informuoja Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba (VMVT).


Šiaulių rajone pasieniečiai sulaikė Kretingos rajone gyvenančią sutuoktinių porą, kuri mikroautobusu vežė daugiau kaip pusę tonos skysčio, skleidžiančio naminės degtinės kvapą.


2023-05-23 apie 14.43 val. Šilutės r. PK pareigūnai, vykdydami atliekamo tyrimo veiksmus, apsilankė Klaipėdos r., Balsėnų k. esančioje sodyboje.


Vyskupo Motiejaus Valančiaus gimtinės muziejus Nasrėnuose, Kretingos rajone, pavasarį ir artėjantį turistinį sezoną pasitinka su naujomis, smagiomis ir autentiškomis naujovėmis. 


Kvalifikuotų, jaunų medikų pritraukimas į rajonus tampa vis aktualesniu klausimu daugeliui savivaldybių. 


Didžiausias nedarbo augimas buvo Klaipėdoje, Utenos rajone, Alytaus mieste, Palangoje, Vilkaviškio rajone ir Visagine.


Dėl Kretingos rajone pakarto šuns policija pradėjo ikiteisminį

"Palangos tilto" informacija, 2019 10 16 | Rubrika: Miestas

Kretingos rajone, Kumpikų kaime, antradienį rastas pakartas šuo, pradėtas ikiteisminis tyrimas, pranešė Klaipėdos policija. 1973 metais gimusiam vyrui priklausančiame ūkiniame pastate, smaugvirvės kilpoje rasta nenustatytos veislės šuns gaišena irimo stadijoje. Įvykio aplinkybės tikslinamos, įtariamieji nustatinėjami. Pradėtas tyrimas dėl žiauraus elgesio su gyvūnu....


  Praėjusį penktadienį Palangos šaulių būrelis su ansambliu „Guboja“ vyko į Klaipėdos rajoną Plikių bažnytkaimį, kuriame vyko koncertinė vakaronė „Rudens spalvos“.


Bangų g. garaže – naminukė ir kontrabandinės cigaretės

„Palangos tilto” informacija, 2013 06 10 | Rubrika: Kriminalai

Atliekant tikslinę priemonę dėl nelegalių namų gamybos stiprių alkoholinių gėrimų laikymo, viename iš Palangoje, Bangų gatvėje, esančių garažų Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Palangos miesto policijos komisariato kriminalinės policijos pareigūnai rado plastikinėse talpose ir buteliuose apie 120 litrų, kaip įtariama, naminės degtinės ir 23 pakelius cigarečių...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius