Klausiame palangiškių: ką dažniausiai dovanojate savo vaikams švenčių proga?

***, 2020-01-06
Peržiūrėta
214
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Palangoje švenčių ūžesys yra dvigubai intensyvesnis nei kituose šalies miestuose, kadangi nemaža dalis šalies gyventojų važiuoja iki pajūrio kurorto miestelių pasitikti švenčių, ypač – Naujųjų metų. Įdomu, kaip švenčių laukia vietiniai ir ar jiems trukdo aktyviai gatvėmis vaikščiojantys ir parduotuvėse eiles ilginantys turistai?

Vis dažniau perka internetu
Kiekvienais metais pastebima, kad vis daugiau žmonių dovanas perka internetu. Jeigu ir Jus tai domina – ieškoti įvairiausių dovanų mamai, tėčiui, seneliams, draugams ir kolegoms galite čia - https://imuperku.lt/dovanu-idejos/dovanu-idejos-kaledoms/ Sutaupysite ne tik laiko, tačiau ir pinigų, kadangi paprasčiau pamatyti akcijas.
„Tingisi stovėti eilėse, juolab, mums reikia važiuoti iki Klaipėdos, kad rastumėme tam tikrus daiktus“, - pasakoja vietinė gyventoja. „Norisi ne tik sutaupyti daug laiko, tačiau ir pinigų, galiausiai, dovanoti kokybiškus daiktus. Tam tikra prasme mes taip saugoma gamtą, kadangi geras daiktas tarnauja net kelerius metus“.
Išaugusiais pardavimais džiaugiasi ir elektroninių prekybos vietų savininkai, kurie tikina, kad žmonės perka vis atidžiau: „Kadangi galima prekes grąžinti – baimės pirkti nėra. O tuo pačiu – detaliai perskaitomos instrukcijos, sudėtis, prekės charakteristikos, tad žmogus tikras dėl to, kad pasirinko“,- kalba el. parduotuvės www.imuperku.lt direktorius.

Šventės – garsios ir spalvotos
Palangiškiai džiaugiasi, kad kiekvienais metais jų miestelį aplanko tiek daug svečių: „Gera, kai esi aktualus. Žmonės mums netrukdo. Priešingai, tai suteikia šventei daugiau teigiamų emocijų“.
Kadangi vėsiuoju metų laiku Palangoje gana niūru, lankytojų yra mažai, natūralu, kad kiekvienas atvykėlis vertinamas. Ne tik verslininkų, tačiau ir gyventoų, kurie dažnai vadinami vienais svetingiausių miestelėnų Lietuvoje. Kaip jau minėjome – aktyviausiai svečiai mieste lankosi per Naujuosius metus. Tuomet mušant dūžiams miesto gatvėse prisipildo žmonės, kurie dainuoja, gera šampaną ir skiedžia geras emocijas.

Miesto eglutė
Kaip ir kituose miestuose, taip ir Palangoje labiausiai akis traukia jauki miesto eglutė, kuri gražiausiai spindi vakare. Kviečiame užsukti pasigrožėti ir pajusti šventinę dvasią.

 

 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Palangos gintaro muziejus jaunuosius lankytojus dar nuo vasaros pasitinka su naujiena – audiogidu vaikams lietuvių ir anglų kalbomis. Tai nemokama paslauga, sukurta vaikams nuo 7 iki 14 metų, bet puikiai tinkanti visai šeimai. Audiogido galima prašyti muziejaus kasoje – visos planšetės dezinfekuojamos, tačiau rekomenduojama turėti savo ausines arba esant nedaug...


Palangoje švenčių ūžesys yra dvigubai intensyvesnis nei kituose šalies miestuose, kadangi nemaža dalis šalies gyventojų važiuoja iki pajūrio kurorto miestelių pasitikti švenčių, ypač – Naujųjų metų. Įdomu, kaip švenčių laukia vietiniai ir ar jiems trukdo aktyviai gatvėmis vaikščiojantys ir parduotuvėse eiles ilginantys turistai?


Kaip pavadinti gimusį naujagimį – ne vieną tėvelį kamuojantis klausimas ir dažnai nelengvai išsprendžiamas. Tiesa, kasmet tėvai vis kūrybingesni, renkant savo atžaloms vardus. Dažnas nori, kad vardas būtų originalus, unikalus, nesikartojantis, įmantrus, tad galima išgirsti visokių vardų. Aišku, daug įtakos turi ir tai, kad šiuolaikiniai žmonės daug keliauja...


Kaip ir kasmet, parapijos Caritas ir kunigai kviečia vienišus tikinčiuosius, kurie neturi galimybės aplankyti savo artimųjų, arba jų artimieji negali grįžti namo, Kūčių vakarienei į parapijos namus gruodžio 24 d. 16.00 val.


Vasarą rankomis trina ne tik prekybininkai, bet ir dviračių nuomotojai. Anot jų, žmonės itin aktyviai leidžia laisvalaikį, negailėdami pinigų pramogoms bei pasivažinėjimams dviračiu ar velomobiliu. O dviračius dažniausiai nuomojasi užsieniečiai, ypač rusai.


Angelina Jolie rado dar vieną būdą būti žvaigžde – ši aktorė, „Oskaro“ laureatė ir Jungtinių Tautų (JT) ambasadorė pabėgėlių reikalams, dabar sulaukia pagarbos pareiškimų iš sveikatos apsaugos aktyvistų, gydytojų ir savo gerbėjų, kai atskleidė, jog ryžosi abiejų krūtų pašalinimo operacijai, kad sumažintų riziką susirgti vėžiu. 37 metų aktorei abi...


Palangos miesto gyventojų kasmet vis mažėja. Priežastys – per šešerius metus mirė 233 žmonėmis daugiau, nei gimė, be to, iš miesto išvyko 604 žmonėmis daugiau, nei atvyko. Skaičiai kalba ir tokius dalykus: dažniausiai mūsų miesto gyventojai serga kvėpavimo takų ir kraujotakos ligomis. Pastarosios buvo daugiau nei pusės Anapilin iškeliavusių...


Didžiausių metų švenčių laukimo pradžią Palanga paskelbė įžiebdama ne vieną šventinę eglę miesto centre, o net keliolika kalėdinių eglučių kurorto šerdyje – J. Basanavičiaus gatvėje.


Artėjančių švenčių priešas – sniegas

Dalia JURGAITYTĖ, 2010 02 06 | Rubrika: Miestas

Ateinantį ilgąjį savaitgalį Palanga įsisuks į švenčių maratoną. Šiemet taip sutapo, jog vyks tradicinė „Stintų švente“, bus minima įsimylėjėlių Šv. Valentino diena, Valstybės atkūrimo diena – Vasario 16-oji, Užgavėnės bei visuotinėmis maudynėmis jūroje „Palangos ruoniai – 2010“ savo judėjimo dvidešimtmetį paminės sveikuoliai. Kad planuojami renginiai įvyktų sklandžiai, pastarosiomis...


Talentingiems vaikams – palangiškių parama

Rasa GEDVILAITĖ, 2009 12 21 | Rubrika: Kultūra

Ketvirtadienį muzikiniame klube „Vandenis“ rinkosi patys dosniausi Palangos žmonės, pasiruošę vardan talentingų vaikų „patuštinti“ savo pinigines. Surengto labdaros-aukciono vakaro metu parduoti visi meno kūriniai, kuriems kilnūs verslininkai negailėjo nei šimtų, nei tūkstančio litų. Iš viso surinkta 16 tūkst. 190 litų, kurie bus išdalinti ypatingu talentu pasižymintiems jauniesiems...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius