Kodėl automobilis kraupioje avarijoje Palangoje, Didžiojoje gatvėje, išvažiavo į priešingą žvyrkelio pusę ir atsidūrė vandens kanale?

Linas JEGELEVIČIUS, 2021-11-22
Peržiūrėta
1551
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Kodėl automobilis kraupioje avarijoje Palangoje, Didžiojoje gatvėje, išvažiavo į priešingą žvyrkelio pusę ir atsidūrė vandens kanale?

Praėjusį šeštadienį, apie 23.20 val., Palangoje prieš vidurnaktį miesto ribose, Didžiojoje gatvėje, griovyje, rastas apsivertęs automobilis, jame – dviejų žmonių, vyro ir moters, kūnai. Paaiškėjo, kad šiame baisiame autoįvykyje žuvo 37 metų Klaipėdos „Nuaro“ vadovė Gintarė L. ir jos 38 metų vyras Egidijus.

Kodėl automobilis vėlų vakarą išvažiavo į priešingą kelio pusę ir atsidūrė vandens kanale? 

Apsilankęs tragedijos vietoje pirmadienio popietę,, „Palangos tiltas“ nepastebėjo staigiam stabdymui būdingų gilių rėžių lietaus persunktame žvyrkely. 

Šeštadienio vakarą Palangoje lijo.

Palangos policijos viršininkas Algirdas Budginas sakė „Palangos tiltui“ vėlyvą pirmadienio  popietę, kad tyrimą perėmė Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos tyrėjai.

„Kai yra žuvusieji, visuomet tokią bylą perima Klaipėda. Laukiama teismo medicinos ekspertizės (skrodimo – PT) rezultatų, kurie turėtų atsakyti į klausimus, nuo ko abu asmenys mirė, ir, žinoma, ar jų kraujyje buvo ar nebuvo alkoholio. Žinoma, bus atlikta ir mašinos eskpertizė,“ – A. Budginas sakė „Palangos tiltui.“

Laimutė Benetienė, Vlado Jurgučio progimnazijos, kurioje mokosi žuvusios poros dešimtmetis sūnus, direktorė sakė „Palangos tiltui“, kad velionių artimieji atsisakė mokyklos pasiūlytos psichologinės pagalbos.

„Padėkojo, kad ją pasiūlėme, bet vaiko močiutė mums sakė, kad kol kas jos nereikia. Didelė nelaimė visiems – su žuvusių tėvų berniuko klase bendravo klasės auklėtoja. Kai mokinys grįš į mokyklą, tarsimės, stebėsime – tokia situacija yra labai nekasdieniška, jautri,“ – sakė direktorė.

„Palangos tilto“ žiniomis, vieno iš tėvų močiutė gyvena Palangoje.

Raimondas Litvinas, miesto komunalinio įmonės UAB „Palangos komunalinis ūkis“ vadybininkas miesto Laidojimo namams, sakė, kad žuvusiųjų šeima „dvejojo“, kur žuvusiuosius laidoti.

„Nusprendė, kad palaikai bus kremuojami. Atsisveikinimais su jų urnomis vyks šeštadienį, nuo 10 val. Iki 19 val., o paskui artimieji išsiveš jas laidoti pas save (PT žiniomis – į Jurbarko rajoną). Gyvenu Palangoje daug metų, bet tokios kraupios avarijos nepamenu,“ – „Palangos tiltui“ sakė R. Litvinas.

Nelaimės vietą žymi žvakutės, kai kurios jų dega.

Prie jos sutikta ponia Vida, buvusi Savivaldybės darbuotoja, kalbėjo su „Palangos tiltu“ su ašaromis akyse.

„Baisi tragedija – mano draugė netoliese gyvena,“ – sakė Vida.

Važiavęs dviračiu solidaus amžiaus palangiškis, prisistatęs Česlovu, sakė, kad žmonės gyvenantys per dešimtį metrų nuo tragedijos vietos, nieko neįprasta vėlų šeštadienio vakarą neišgirdę.

„Man net keista, kad taip. Nei stabdymo, nei kokių nors garsų automobiliui dunksint žemyn į griovį,“ – sakė vyras „Palangos tiltui.“

Didžioji gatvė yra netoli Palangos aplinkkelio. Yra sprendžiama dėl našlaičiais likusių dviejų 3 ir 10 metų berniukų globos.

Palangos vaiko teisių tarnyba neatsakė į „Palangos tilto“ paklausimą pirmadienį.

Gintarė „Nuaro“ Klaipėdos padaliniui vadovavo septynerius metus. Teigiama, kad Gintarė su šeima specialiai persikėlė į pajūrį, kad galėtų dirbti „Nuare“.

Apie velionę tik puikiai atsiliepia ir „Nuaro“ vadovai. 

Kaip sakė Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos skyriaus atstovė Asta Kažukauskienė, apie griovyje esantį apsivertusį automobilį Bendrajam pagalbos centrui pranešė pro šalį važiavę žmonės. 

Tragedija Didžiojoje gatvėje turėtų paskatinti Savivaldybę, jos Saugaus eismo komisiją apsilankyti gatvėje ir ją įvertinti.

Ji primena ne iščiustyto kurorto gatvę, o kaimo vieškelį gūdžiame kaimiškame rajone.

Įrengti švytinčius ženklus kelio pusėje prie vandens kanalo atrodytų logiškas ir daug nekainuojantis sprendimas.

 

 

 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Palangoje pirmadienį apvogtas automobilis, galimas nuostolis – apie 50 tūkst. eurų.


Kaip rašė „Palangos tiltas“, lapkričio  26 d., Palangoje prieš vidurnaktį miesto ribose, šalia Didžiosios gatvės, griovyje, vandens kanale, rastas apsivertęs automobilis, jame – dviejų žmonių, vyro ir moters, kūnai. Paaiškėjo, kad šiame baisiame autoįvykyje žuvo 37 metų Klaipėdos „Nuaro“ vadovė Gintarė L. ir jos 38 metų vyras Egidijus.


Kaip antradienį, lapkričio 23 d., informavo „Palangos tiltą“ Andromeda Grauslienė, Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos poskyrio vedėja, Kelių policijos tarnyba, atliekanti šio kraupaus autoįvykio Palangoje, Didžiojoje gatvėje, tyrimą, informavo, jog ekspertizės išvadų dar nėra gauta.  „Žūties aplinkybes taip pat bus galima komentuoti gavus ekspertų...


Praėjusį šeštadienį, apie 23.20 val., Palangoje prieš vidurnaktį miesto ribose, Didžiojoje gatvėje, griovyje, rastas apsivertęs automobilis, jame – dviejų žmonių, vyro ir moters, kūnai. Paaiškėjo, kad šiame baisiame autoįvykyje žuvo 37 metų Klaipėdos „Nuaro“ vadovė Gintarė L. ir jos 38 metų vyras Egidijus.


Ketvirtadienį (gegužės 21 d.) vakare Palangoje automobilis partrenkė 2011 metais gimusį vaiką.


Populiari miesto interneto svetainė www.palangoje.info ieško pirkėjo - parduodama už 2 500 eurų.


Palangos oro uoste pristatytas naujas priešgaisrinės tarnybos automobilis: analogišką techniką naudoja didieji pasaulio oro vartai.


Liepos 22-ąją, 15 val. 43 min. iš Bendrojo pagalbos centro gautas pranešimas, kad dega namas prie Žaros g. Palangoje. 15 val. 04 min. atvykus ugniagesiams, Saulėlydžio g. 20 degė namo stogas bei automobilio stoginė, buvo daug dūmų. Pastatas medinis, vieno aukšto su palėpe, stogas dengtas skarda. Prie pastato degė automobilis „Toyota Yaris“, kuris gaisro...


Liepsnojo greitosios pagalbos automobilis

Agnė LEKAVIČIENĖ, 2012 01 26 | Rubrika: Kriminalai

Ankstų ketvirtadienio rytą užsidegė Klaipėdos jūrininkų ligoninės Palangos departamentui priklausantis greitosios pagalbos automobilis „Ford Tranzit“.  2006  metų gamybos automobilis sudegė nebepataisomai.


Liepsnojo automobilis

Palangos m. savivaldybės informacija, 2009 01 27 | Rubrika: Kriminalai

Šeštadienio naktį, apie 2 val. viename Vaneikio gatvės garaže degė automobilis „Opel Kadett“.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius