Kokie avinai suprojektavo ir priėmė tokį gatvių rekonstravimo projektą Palangoje?

Palangos tiltas, 2022-08-02
Peržiūrėta
2446
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Kokie avinai suprojektavo ir priėmė tokį gatvių rekonstravimo projektą Palangoje?

Sveiki, „Palangos tilte.“ Kokie avinai  suprojektavo ir priėmė tokį gatvių rekonstravimo projektą Palangoje? Sukišta  šimtai tūkstančių, o gal ir  daugiau eurų. Plytų ir Dariaus ir Girėno gatvių sankryžoje su vidutinio dydžio automobiliu  neįmanoma įsukti  į dešinė pusę į Dariaus ir Girėno gatvę iš Plytų gatvės pietinės pusės  neįvažiavus į priešingą eismo juostą. Kodėl toks mažas spindulys? Vietos pakako didesniam spinduliui. Savivaldybė mokės draudimams už sugadintas automobilių apačias? Galimas sprendimas sukti pro parkingo aikštelę, bet ten, aikštelės gale, atsiranda gudručių, kurie  taip pastato automobilį, kad neįmanoma pravažiuoti arba vos vos...

Pagarbiai,

J. Kaunietis

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Nuo rugsėjo 5 dienos laikinai uždaroma J. Janonio gatvė, čia prasidės gatvės statybos bei rekonstravimo darbai.Šylant orams mieste įsibėgėja gatvių tvarkymo darbai, pokyčiai laukia ir daugiabučių gyvenamųjų namų kiemuose. Planuojant ateities darbus, rengiami ir dalies miesto gatvių sutvarkymo techniniai projektai. Mieste vyksta ir daugiau infrastruktūros plėtros darbų. 


Mielieji, kokie svarbūs ir prasmingi mūsų 32-eji laisvės metai! Tą gerai matome, stebėdami Ukrainos kovą už savo teisę į laisvę. Per tuos metus daug pasiekėme ir patyrėme.


Palangos gatvėse vyksta darbai – seni ir netaupūs gatvių apšvietimo šviestuvai keičiami į energiją taupančius LED šviestuvus. Šiuo darbų etapu iki vasario planuojama pakeisti šviestuvus Malūno gatvėje bei pėsčiųjų take, Vasario 16-osios, Jūratės ir Žvejų gatvėse.


Populiari miesto interneto svetainė www.palangoje.info ieško pirkėjo - parduodama už 2 500 eurų.


„Palangos Kuršiai“ buvo pralaimėję penkis sykius iš eilės, todėl šis metimas buvo ypatingas. Quincy Tayloras ėmėsi iniciatyvos ir visai Palangos ekipai suteikė daug džiaugsmingų akimirkų. Iki mačo su „Gargždais“ spalio 31 d. pabaigos likus 12,4 sek. „Palangos Kuršiai“ atsiliko vienu tašku, o amerikietis priėmė kamuolį ir...


Rudenį Palanga sužimba visai kitomis spalvomis – mieste vyksta intensyvūs gatvių, aplinkos tvarkymo darbai: šiuo metu tvarkomas Tylos takas, S. Daukanto gatvės šaligatvis, naujomis trinkelėmis bus išgrįsta Gėlių aikštė, Ramybės gatvė. Vyksta ir daugiau miesto gatvių ir šaligatvių tvarkymo darbų.


Palangoje pradedami kasmetinai asfaltbetonio gatvių remonto darbai – šią savaitę pradėtos frezuoti atokesnių miesto gatvių duobės, vėliau palaipsniui darbai kelsis link daugiabučių namų gyvenamųjų rajonų, tuomet – į centrines kurorto gatves bei Šventąją. Savivaldybė atsiprašo gyventojų už keletą savaičių truksiančius nepatogumus. 


Kas atsimena, kaip atrodė Palangos tiltas ir paplūdimiai 1970-1980 metais? Kas pamena, kokiais maudymosi kostiumėliais puošdavosi ponios ir panelės, kokie buvo galvos apdangalai, kokius pripučiamus čiužinius į jūrą tempdavosi ant bangų pasisupti sumanę, ir už tą sumanymą gelbėtojų iš vandens vejami poilsiautojai? Kaip atrodė tų metų Palangos valgyklos-kavinės, iš...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius