Krepšininkai į rinktinės stovyklą Palangoje plūsta su antromis pusėmis: atvyko ir NBA žvaigždės

Palangos tiltas, 2024-06-16
Peržiūrėta
716
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Lrytas.lt nuotr.
Lrytas.lt nuotr.

Birželio 16-ąją į pajūrį renkasi Lietuvos krepšinio žvaigždės. Palangoje prasidėjo nacionalinės krepšinio rinktinės pasirengimo stovykla.

Rinktinės trenerio Kazio Maksvyčio auklėtiniai į „Vanagupės“ viešbutį ėmė rinktis apie 14 valandą. Kai kuriuos krepšininkus į Palangą atlydėjo mylimosios ir vaikai.

Į krepšinio rinktinės stovyklą su žmona Lina ir sūnumi Jonu atvyko Mindaugas Kuzminskas. Krepšininką Edgarą Ulanovą atlydėjo žmona Gabija, dukra Ula Marija ir šių metų pradžioje gimęs sūnus Markas.

NBA žvaigždės Domantas Sabonis ir Jonas Valančiūnas į Palangą atvyko vieni.

Į „Vanagupės“ viešbutį skubėjo ir Kšištofas Lavrinovičius su žmona Tatjana ir atžalomis. Tuo tarpu Mindaugas Lukauskis pasirodė su žmona Jurgita.

Primename, jog per trumpą laiką K.Maksvytis turės atsirinkti 12 krepšininkų, kurie jau liepos 2-ąją Puerto Rike pradės mūšį dėl galimybės patekti į olimpines žaidynes.

Pasirengimo cikle Lietuvos krepšinio rinktinė sužais vos dvi rungtynes – birželio 23-ąją Vilniuje jie susikaus su Slovėnijos rinktine, o vos po kelių dienų lauks atsakomasis mūšis Liublianos mieste.

Olimpinio krepšinio atrankos turnyrai vyks liepos 2–7 dienomis. Paryžiaus olimpinėse žaidynėse krepšinio turnyras prasidės liepos 27 dieną, finalas suplanuotas rugpjūčio 10-ąją.

Lrytas.lt

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Birželio 16-ąją į pajūrį renkasi Lietuvos krepšinio žvaigždės. Palangoje prasidėjo nacionalinės krepšinio rinktinės pasirengimo stovykla.Palanga dovanoja taikų poilsį savo miesto partnerio Bučos (Ukraina) vaikams, kurių šeimos nukentėjo nuo karo. Šeštadienį, liepos 1 d., į vasaros poilsio stovyklą didžiausiame Lietuvos kurorte atvyko pirmoji grupė. 


„ Ačiū Vilniaus merui Valdui Benkunskui, kuris su žmona ir vaikučiu atvyko pasveikinti Palangą su 770 metų gimtadieniu,“ – Palangos meras Šarūnas Vaitkus pasidalijo asmenuke su Vilniaus meru Facebook įraše šeštadienį, birželio 3 d. PT info


Atostogos baigėsi. Pirmadienį ryškiausios Lietuvos krepšinio žvaigždės renkasi Palangoje. 


Populiari miesto interneto svetainė www.palangoje.info ieško pirkėjo - parduodama už 2 500 eurų.


Liepos 22-31 d. Palangoje treniruočių stovyklą surengė nacionalinė krepšinio rinktinė. Į stovyklą besirenkantys krepšininkai susitiko po 2 metų pertraukos, tačiau daug laiko pasidalyti gyvenimo džiaugsmais ir rūpesčiais žaidėjai neturės. Jau visai netrukus prasidės pasiruošimas rugpjūčio 31–rugsėjo 15 d. Kinijoje vyksiančiam čempionatui.


Kad Palangos reprezentacinis krepšinio klubas pastaruoju metu vis dažniau pradžiugina kurorto krepšinio sirgalius pergalėmis, yra nemažas ir 25-erių klubo vadybininko Gytauto Narkaus nuopelnas. Sporto vadybos mokslus Kaune „krimtęs“ vyrukas į Palangą atsivežė toli siekiančių idėjų, kurių tikslas vienas – kad miestelėnai pamiltų krepšinį ir plūstų į...


Likus kiek mažiau nei mėnesiui iki vieno didžiausių šių metų sporto įvykių – Europos futbolo čempionato – pradžios, Lietuvos pramogų ir sporto pasaulio žvaigždės dalinasi savo prognozėmis, kas, jų manymu, turėtų triumfuoti šiose pirmenybėse. Prizas už teisingą spėjimą, daugiau nei įspūdingas – vienas milijonas eurų.


Nors iki šių metų Europos krepšinio čempionato starto liko dar daug laiko, vyriausiasis Lietuvos rinktinės treneris Jonas Kazlauskas kartu su savo asistentais ir krepšinio federacijos atstovais jau dėlioja nacionalinės rinktinės maršrutą būsimų pergalių link.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius