Kretingos ligoninės Ambulatoriniame konsultaciniame skyriuje KOVO mėnesį laisvų talonų yra pas gydytojus specialistus:

"Palangos tilto" informacija, 2024-03-10
Peržiūrėta
1138
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Kretingos ligoninės Ambulatoriniame konsultaciniame skyriuje KOVO mėnesį laisvų talonų yra pas gydytojus specialistus:
ENDOSKOPUOTOJĄ (ATLIKTI GASTROSKOPIJĄ – STEPMLĖS, SKRANDŽIO IR DVYLIKAPIRŠTĖS ŽARNOS TYRIMĄ)CHIRURGĄGINEKOLOGĄMAMOGRAFIJOS TYRIMAMS

Maloniai kviečiame registruotis.

Būtina turėti šeimos gydytojo siuntimą.

Išankstinė pacientų registracija:

internetu - https://ipr.esveikata.lt/

telefonu – 8 (445) 79046

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Kretingos ligoninės Ambulatoriniame konsultaciniame skyriuje KOVO mėnesį laisvų talonų yra pas šiuos gydytojus specialistus.


Mieli pacientai,

2023 10 11 | Rubrika: Miestas

Informuojame, kad Kretingos ligoninės Ambulatoriniame konsultaciniame skyriuje SPALIO mėnesį laisvų talonų yra pas gydytojus specialistusKretingos ligoninės Ambulatoriniame konsultaciniame skyriuje RUGSĖJO mėnesį laisvų talonų yra pas gydytojus specialistus.


Kretingos ligoninė ambulatoriniame konsultaciniame skyriuje rugpjūčio mėnesį turi laisvų talonų pas gydytojus specialistus.


UAB "Palangos vandenys" informuoja, kad kovo 13 d. ir kovo 14 d. bus laikinai nutrauktas vandens tiekimas keletui vartotojų.


Lietuvos kelių policijos tarnyba informuoja, kad policijos pareigūnai, prižiūrėdami, kaip eismo dalyviai laikosi teisės aktuose nustatytos eismo tvarkos, kovo mėnesį šalies keliuose vykdys tokias tikslines policines prevencines priemones:


Iš praėjusio sekmadienio į pirmadienį nustatyti 125 nauji koronaviruso atvejai: pusė atvejų židiniuose, daugėja susirgimų mokyklose. Per parą iš sekmadienio į pirmadienį šalyje patvirtinti 125 COVID-19 infekcijos atvejai. Iš jų 35 Kauno, 33 Vilniaus, 28 Šiaulių, 13 Telšių, 10 Klaipėdos, 3 Alytaus, 2 Tauragės apskrityse, – praneša...


Klaipėdos jūrininkų ligoninės Palangos departamente ir medikai, ir pacientai gali būti ramūs – nė vienam darbuotojui ar slaugomam pacientui COVID-19 nenustatyta.


Valstybinės ligonių kasos prie Sveikatos apsaugos ministerijos (VLK) specialistai gauna nemažai gyventojų klausimų dėl galimybės tiesiogiai konsultuotis pas gydytojus specialistus. VLK pranešime spaudai primena, kad daugeliu atvejų reikia kreiptis į šeimos gydytoją, tačiau kai kada apdraustieji privalomuoju sveikatos draudimu turi galimybę pas gydytoją specialistą patekti ir be...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius