Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Nuotr.: L. Šeputis

Dar vieną pergalę „7bet-NKL“ čempionate iškovojo Joniškio „Delikateso“ (12-17) krepšininkai.

Joniškiečiai namuose 82:78 (23:17, 22:22, 25:20, 12:19) įveikė Palangos „Kuršių“ (10-19) pasipriešinimą.

Atkakliai besiklosčiusioje pirmoje mačo pusėje „Delikatesas“ įgijo 6 taškų persvarą. Po dviejų kėlinių šeimininkai pirmavo 45:39.

Trečiajame ketvirtyje joniškiečiai šovė į priekį, 10:2 atkarpą laimėjęs „Delikatesas“ įgijo 16 taškų pranašumą (67:51). Visgi svečiai rankų nenuleido ir deficitą iki kėlinio galo sumažino iki 11 taškų (59:70).

Likus 3 min. iki rungtynių pabaigos šeimininkai dar turėjo 9 taškų persvarą (78:69), tačiau tuomet „Kuršiai“ kilo į lemiamą šturmą. Palangiškiai laimėjo atkarpą 6:0 ir priartėjo iki vieno metimo distancijos (75:78).

Visgi į tai Nojus Jankūnas atsakė dvitaškiu su pražanga ir taiklia bauda (81:75), svečiai laiko išsigelbėjimui nebeturėjo.

Joniškio komandai Povilas Gaidys per 38 minutes pelnė 16 taškų (4/5 dvit., 2/3 trit., 2/2 baud.), atkovojo 10 kamuolių, atliko 5 rezultatyvius perdavimus bei surinko 26 naudingumo balus.

Rezultatyviausiai rungtyniavo Darionas Rackley, kuris per 23 minutes pelnė 19 taškų (4/6 dvit., 2/3 trit.). Jis taip pat atkovojo 7 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus bei surinko 24 naudingumo balus.

Palangos ekipos gretose išsiskyrė Zacaree Owensas, kurio sąskaitoje per 32 minutes buvo 19 taškų (7/13 dvit., 0/6 trit., 5/6 baud.), 3 atkovoti kamuoliai, 4 rezultatyvūs perdavimai bei 16 naudingumo balų.

„Delikatesas“: Darionas Rackley (4/6 dvit., 2/3 trit., 5/12 baud., 7 atk. kam., 5 rez. perd., 3 per. kam.) ir Šarūnas Kulevičius (3/7 dvit., 4/8 trit., 6 atk. kam.) po 19, Povilas Gaidys 16 (4/5 dvit., 2/3 trit., 10 atk. kam., 5 rez. perd., 26 naud.), Corey Boydas 13 (5/14 dvit., 13 atk. kam., 4 kld.), Nojus Jankūnas 8 (4 kld.).

„Kuršiai“: Zacaree Owensas 19 (7/13 dvit., 0/6 trit., 5/6 baud., 4 rez. perd.), Martynas Pocevičius 13 (2/6 trit., 7 atk. kam.), Danilo Sokolenko 11 (3/7 trit., 10 atk. kam.), Ernestas Jaškus 9 (1/5 trit.), Justin Youngas 8 (5 atk. kam., 5 blok., 5 kld.), Tadas Kararinas 7 (6 atk. kam., 2 blok.).

Jūsų komentaras:

Palangiskis 2023-02-03 21:24 (IP: 162.158.222.232)
Kažkoks beviltiškas sezonas, be ambicijų kažkokie ir rezultatai s....... Buvau su Steku kai žaidęs nuėjęs pažiūrėti, tai gėda buvo ir sėdėti, beviltiškai... Todėl ir žiūrovai nesirenka

Taip pat skaitykite

Lietuvos nacionalinio muziejaus padalinys Jono Šliūpo muziejus tęsia renginių, aktualizuojančių kuršių kultūros palikimą, ciklą, kuris skirtas šiuo metu veikiančiai vieno eksponato parodai „Subtili mėlyna: ką matė stiklo akutės“.

Intriguojantis „7bet-NKL“ pusfinalis prasidėjo taškų lenktynėmis, kuriose pranašesnis buvo „Jurbarkas-Karys“.

Juliaus Kazakausko dvigubas dublis padėjo Palangos „Olimpui“ (21-5) pratęsti pergalių seriją „7bet-NKL“ pirmenybėse. Palangos klubas išvykoje 89:84 (23:26, 18:22, 23:26, 25:10) įveikė „Jurbarką-Karį“ (14-12) ir triumfavo 9 kartą iš eilės.

Palangos kurorto muziejuje rekonstruktoriai gaivino kuršių genties istorinę atmintį. Dalyviai nagrinėjo amuniciją, ragavo paruoštus valgius, matavosi drabužius ir papuošalus.

Kauno r. „Atletas“ (7-12) iškovojo septintąją pergalę „7bet-NKL“ čempionate.

Atrodo kaip vikingas, – įvertiname su kolega, kai Palangos policijos viršininkas Algirdas Budginas, trumpam pertraukęs pokalbį, ima bendrauti su pavaldiniu. Tvirtas stotas, dar tvirtesnis balsas – tikro vado įsikūnijimas. Pradėję pašnekesį nuo to, kiek sveria pareigūno liemenė, netrukus imame plepėti apie tai, per kiek laiko jis baseine įveikia kilometro atkarpą...

Palangos FK “Gintaras” 2009 m. gimę berniukai triumfavo tarptautianiame turnyre Kėdainiuose.

Palangos Botanikos parkas atveria naujas praeities atodangas – šią savaitę archeologai rado tris XII amžiaus kuršių gyvenvietes, aptiko retų radinių. Kuršių gyvenvietės aptiktos atsitiktinai – pradėjus tvarkyti Botanikos parko inžinerinius tinklus. Klaipėdos Universiteto Baltijos regiono istorijos ir archeologijos instituto studentams atkasant sluoksnelį po sluoksnelio, pasirodė, kad vos...