Kviečiame dalyvauti kūrybiniame konkurse „Lietuvos narystė ES ir NATO: 20 metų sėkmės“

Palangos tiltas, 2024-03-28
Peržiūrėta
828
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Kviečiame dalyvauti kūrybiniame konkurse „Lietuvos narystė ES ir NATO: 20 metų sėkmės“

Lietuvos Respublikos Vyriausybė skelbia konkursą visiems kūrybingiems – šeimoms, jauniems, senjorams, bendruomenėms ir visiems, kurie nori kūrybiškai parodyti, ką kiekvienam iš mūsų reiškia „Lietuvos narystė ES ir NATO: 20 metų sėkmės“!

„Pastarieji 20 metų – mūsų valstybės ir kiekvieno iš mūsų sėkmės metai. Narystė ES ir NATO reikšmingai pakeitė ne tik mūsų šalies gerbūvį, socialinį gyvenimą, atvėrė neišmatuojamas galimybes, bet ir neabejotinai lėmė reikšmingai sustiprėjusį mūsų šalies saugumą bei atsparumą išorės grėsmėms. Tad tikrai turime ką švęsti ir kuo pasidžiaugti – turime puikią progą atsigręžti ir įvertinti, kokį kelią nuėjome. 20 metų pasiekimai – tai kasdienio, neretai tylaus ir neakivaizdaus visų Lietuvos žmonių darbo ir pilietiškumo rezultatas, todėl ir ši sukaktis – visų Lietuvos žmonių šventė“, – sako konkurso iniciatorė Vyriausybės kanclerė Giedrė Balčytytė.

O kaip ES ir NATO dvidešimtmetis pakeitė Jūsų, Jūsų šeimos ar bendruomenės gyvenimą? Kokia būtų jūsų sėkmės istorija švenčiant narystės ES ir NATO dvidešimtmetį, jūsų palinkėjimai šia proga Lietuvai? Pasidalinkite ja trumpame vaizdo klipe!

Apie ką, kaip ir iki kada vaizdo klipą kurti? Kviečiame sukurti trumpą (iki 30s.) vaizdo klipą, kuriame atsispindėtų jūsų, jūsų šeimos ar bendruomenės sėkmės istorija, susijusi su Lietuvos narystės ES ir NATO dvidešimtmečiu ar palinkėjimas Lietuvai šia proga.

Video iki balandžio 14 d. atsiųsti vaizdo klipą (nuorodą į jį) elektroniniu paštu [email protected].

Kas gali kurti? Dalyvauti kviečiami visi pavieniai asmenys ir komandos.

Kas už tai? 5 kūrybiškiausi vaizdo klipai bus apdovanoti Vyriausybės kanceliarijos įsteigtais prizais.

Detalus Vyriausybės kanceliarijos organizuojamo konkurso aprašymas, reikalavimai vaizdo klipams ir kita informacija teikiama konkurso taisyklėse.

Švęskime narystės ES ir NATO 20-mečio sėkmę kūrybingai!

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

2024 m. gegužę minėsime svarbią Lietuvai sukaktį – Lietuvos narystės Europos Sąjungoje ir NATO dvidešimtmetį. 


Kviečiame savivaldybės gyventojus, po vieną ar šauniomis draugų kompanijomis, ar kartu su savo šeima, dalyvauti konkurse „Lietuvos narystė ES ir NATO: 20 sėkmės metų“ ir kūrybiškai parodyti, ką kiekvienam iš mūsų reiškia šis sėkmės dvidešimtmetis!


Lietuvos Respublikos Vyriausybė skelbia konkursą visiems kūrybingiems – šeimoms, jauniems, senjorams, bendruomenėms ir visiems, kurie nori kūrybiškai parodyti, ką kiekvienam iš mūsų reiškia „Lietuvos narystė ES ir NATO: 20 metų sėkmės“!Vidaus reikalų ministerija kartu su Lietuvos vietos bendruomenių organizacijų sąjunga rengia nuotraukų konkursą, kurio tema – pasirengimo ekstremaliosioms situacijoms išvykimo krepšys.


Palangos miesto savivaldybė, siekdama įgyvendinti projekto „Perėjimas nuo institucinės globos prie bendruomeninių paslaugų Vidurio ir vakarų Lietuvos regione“ (toliau – Projektas) įgyvendinimą, skelbia Projekto socialinių dirbtuvių partnerių atrankos konkursą.


Palangos miesto savivaldybės administracija kviečia dalyvauti bendruomenes iniciatyvų konkurse – teikti mažos ir didelės vertės pasiūlymus dėl sporto, pramogų ir poilsio erdvių vystymo bei mažosios architektūros elementų įrengimo Palangos mieste.


Palangos miesto savivaldybė paskelbė bendruomenės iniciatyvų konkursą bei kviečia gyventojus teikti mažos ir didelės vertės pasiūlymus bei idėjas kurorto infrastruktūros vystymo srityje.


Justinas Masalskas niekuomet nemėgo sėdėti namuose, tad karantinas gerokai sujaukė aktyvaus palangiškio gyvenimą. O iš savo poilsio namų „Pas Justiną“ dėl jo negauna jokių pajamų. Pasidomėjus, ar artėjant 80-ečiui, daugiau senjoras dėmesio skiria savo sveikatai ir ramybei, atsakė: „Iki 80-mečio dar reikia palaukti. Senas nesijaučiu, galėčiau dar dalyvauti...


Šventosios pagrindinė mokykla kviečia mokinius, jų tėvus ir mokytojus 2019 m. lapkričio 16 d. – 2020 m. sausio 16 d. dalyvauti konkurse-parodoje „Su gintarinėmis šv. Kalėdomis, Palanga“.  


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius