Kviečiu diskutuoti ir dirbti drauge!

Palangos tiltas, 2019-12-20
Peržiūrėta
478
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Mieli kraštiečiai,

Palangos ir Šventosios socialdemokratų vardu sveikinu su artėjančiomis gražiausiomis metų šventėmis. Kiekvienam iš Jūsų linkiu, kad ateinantys metai būtų kupini prasmingų darbų, drąsių idėjų, o praeinančių metų patirtis teįkvepia naujiems sprendimams.

Kviečiu diskutuoti ir dirbti kartu, kad drauge sukurtume jaukų gyvenimą sau, visiems mūsų krašte gyvenantiems ir į jį atvykstantiems žmonėms.

Prie naujametinių pažadų sąrašo įrašykime palinkėjimą sau būti aktyviais piliečiais keliant problemas ir dalyvaujant sprendimų priėmime. O tai daryti paprasta – susitikime jau po švenčių, sausio 29 dieną, Šventojoje. Detalesnė informacija bus skelbiama spaudoje.

Šilčiausi linkėjimai,

Svetlana Grigorian
Palangos miesto savivaldybės tarybos narė

Jūsų komentaras:

TAU senjorė 2019-12-23 23:05 (IP: 84.15.185.206)
Išsigandau kai ši neaišku ką atstovaujanti dama kurorto muziejaus ekspozicijos atidarymo proga išlėkė iš pirmos eilės su gėlėmis ir visų žmonių akivaizdoje puolė apibendrinti atidarymo renginį, taip ir sako, o dabar AŠ APIBENDRINSIU. Salė pradėjo ūžti, žmonės piktintis, o aš taip ir nesupratau kas ji tokia, toks sakyčiau gan nachališkas renginys. Atkreipiau dėmesį ir į tai, kad ši ponia isiveržė ir sėdėjo pirmoje eilėje, o merui atėjus teko sėstis per vidurį, nieko tokio aišku, bet kažkaip nemandagiai viskas atrodė.

Delfi 2019-12-21 23:20 (IP: 84.15.182.59)
Nestabili, kompleksuota ir juokinga

Taip pat skaitykite

Valstybės dieną Palanga pasitinka pasidabinusi Trispalvėmis bei su nuoširdžiu kvietimu pademonstruoti vienybę ir meilę savo šaliai, Liepos 6-ąją 21 val. visiems drauge giedant Tautišką giesmę.


Valstybės dieną Palanga pasitinka pasidabinusi Trispalvėmis bei su nuoširdžiu kvietimu pademonstruoti vienybę ir meilę savo šaliai, Liepos 6-ąją 21 val. visiems drauge giedant Tautišką giesmę.


Palangos kultūros ir jaunimo centro (Kurhauzo) palėpėje įsikūrusi kurorto jaunimo erdvė „Be stogo“ vėl veikia ir laukia „senų“ ir naujų bičiulių. O bene svarbiausia – ji susilaukė rimto pastiprinimo: erdvėje pradėjo dirbti iš Vilniaus į kurortą grįžusi Asta Tiškutė. „Palangos tiltas“ kalbėjosi su ja.


Mieli kraštiečiai, Palangos ir Šventosios socialdemokratų vardu sveikinu su artėjančiomis gražiausiomis metų šventėmis. Kiekvienam iš Jūsų linkiu, kad ateinantys metai būtų kupini prasmingų darbų, drąsių idėjų, o praeinančių metų patirtis teįkvepia naujiems sprendimams.


„Duok ranką, mielas drauge“, – rugsėjo 17dieną 10 valandą tarė Palangos senosios gimnazijos mokiniai. Siekdami aktyviai praleisti laiką, dar labiau susibičiuliauti su bendraminčiais ne tik iš savo mokyklos, bet ir su svečiais iš Palangos pradinės, „Baltijos“ pagrindinės mokyklos neįgaliųjų mokinukų klasių, rinkomės prie centrinės gelbėjimo...


Kūčios – drauge su vyskupais

Livija GRAJAUSKIENĖ , 2012 12 27 | Rubrika: Miestas

Šiais metais jau trečiąjį kartą Palangos Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų parapijos namuose prieš vakaro Mišias susėsti prie bendro stalo, sukalbėti maldą, „pakūčiavoti“ ir pasirengti kūdikėlio Jėzaus gimimo šventei buvo pakviesti tie, kurie vieniši ir neturi su kuo pabūti kartu šį šventą vakarą.


Laikraščiui „Palangos tiltas“ reikalinga(-as) maketuotoja(-as)-dizainerė(-is) dirbti redakcijoje pirmadieniais ir ketvirtadieniais. Būtina mokėti dirbti Adobe


Kodėl jauni mokytojai neina dirbti į mokyklą?

Livija GRAJAUSKIENĖ , 2012 12 03 | Rubrika: Miestas

Toks klausimas kartais kyla rugsėjo pirmąją stebint mokytojus, kuriems mokiniai neša gėles. Su visa pagarba Palangos pedagogams – jaunų veidų jų tarpe nėra labai daug. Kodėl jauni mokytojai neina dirbti į mokyklą?


Viešbutis – restoranas „Palangos Juzė“ kiekvieną rytą savo svečius pasitinka kvapniu kavos ir arbatos aromatu. Nosį „kutena“ šaltukas, o po sunkios darbo dienos norisi atsipalaiduoti su tauraus gėrimo taure? Restoranas visuomet pasiruošęs Jus sušildyti bei pavalgydinti.


Daugeliui jaunimėlio atstovų vasara – „išsigelbėjimas“ nuo nemalonaus pinigų kaulijimo iš tėvų. Vieni moksleiviai renkasi ledų pardavėjo darbą, kiti – padavėjo. Tačiau neteko sutikti nė vieno, kuris, esant  galimybei, norėtų dirbti sanitaru ligoninėje. Palangos senosios gimnazijos moksleivis  Kasparas Aleknavičius, kuris kitų švelniai pravardžiuojamas „genijumi“, pasiryžo būtent...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius