„Lidl“ darbuotojų vasara pajūryje: tarp darbo prie jūros privalumų – patogus grafikas bei dienpinigiai

Palangos tiltas, 2022-08-29
Peržiūrėta
1293
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

„Lidl“ darbuotojų vasara pajūryje: tarp darbo prie jūros privalumų – patogus grafikas bei dienpinigiai

Vasarą dalis „Lidl“ parduotuvių darbuotojų Lietuvoje galėjo pasinaudoti patrauklia galimybe vasarą derinti darbą ir poilsį viename populiariausių šalies kurortų – Palangoje. Apie tai, kaip galima išnaudoti šią progą ir naujais potyriais praturtinti savo vasarą, dalijasi „Lidl“ parduotuvės darbuotojas Aleksander. 

Šiltuoju sezono m­etu norintieji „Lidl“ parduotuvių darbuotojai gali persikelti dirbti iš tinklo parduotuvių kituose miestuose į „Lidl“ parduotuvę Palangoje. „Lidl“ parduotuvės darbuotojas Aleksander tokia galimybe pasinaudojo jau antrą kartą. 

„Esu aktyvus ir daug sportuoju, tačiau buvo momentas, kai man norėjosi naujų patirčių, ieškojau galimybių, kur išbandyti ir atrasti save iš naujo. Tai puikiai suprato ir „Lidl“ parduotuvės Vilniuje, Pilaitėje, kur įprastai dirbu, vadovė Edita. Atsisveikindama su manimi visai vasarai ji žinojo, kad Palangoje nesėdėsiu rankų sudėjęs, o toks palaikymas tikrai motyvuoja siekti daugiau“, – sako Aleksander.

Į Palangą atvykstantiems komandos nariams „Lidl“ siūlo nemokamą apgyvendinimą viešbutyje, vieną kartą per mėnesį apmokamą kelionę namo, dienpinigius bei sudaro patogų darbo grafiką visai vasarai, kuris garantuoja, kad netrūktų laisvo laiko poilsiui ir lietuviško pajūrio džiaugsmams.

Kaip pasakoja Aleksander, patogus darbo grafikas pajūryje įsikūrusioje „Lidl“ parduotuvėje leido atitrūkti nuo kasdienių rūpesčių ir daugiau laiko skirti asmeniniam tobulėjimui. Beveik visą laisvą nuo darbo laiką pašnekovas skyrė aktyviam poilsiui ir naujiems sporto atradimams.

„Šiemet Palangoje išbandžiau jodinėjimą žirgais, pirmąkart užlipau ant vandenlentės, Baltijos jūroje plaukiojau pripučiama ir ant bangų tampoma lova, teko ir „Lidl“ oro balionu paskraidyti virš Klaipėdos apylinkių. Be to, pajūryje įsikūrusių patyrusių sporto trenerių dėka smarkiai patobulinau ir savo bokso bei lauko teniso įgūdžius, išmokau daug naudingų sporto pratimų, dėl ko pagerėjo mano fizinė savijauta ir sveikata“, – įspūdžiais dalijasi Aleksander.

Pasak pašnekovo, teigiamų emocijų netrūksta ir darbe: „Lidl“ Palangos parduotuvės kolektyve, kaip ir visoje „Lidl Lietuva“ komandoje, dominuoja draugiška, visus suvienijanti atmosfera, kiekvienam atvykstančiam darbuotojui padedama kuo greičiau ir sklandžiau įsilieti į bendrą ratą“. 

Aleksander prideda, kad pernai ypatinga Palangos „Lidl“ parduotuvės komandinė dvasia jos kolektyvui pelnė geriausios komandos titulą įmonės organizuojamuose vidiniuose „Metų komandos“ rinkimuose.

Siūlo ir daugiau motyvuojančių naudų

„Lidl Lietuva“ valdybos narė ir personalo vadovė Sandra Savickienė pasakoja, kad daugelis „Lidl“ darbuotojų Palangoje ilgam įsimena darbą prie jūros.

„Kiekvienas vasarą Palangoje praleidęs komandos narys namo išsiveža pačias geriausias emocijas ir šiltus prisiminimus – vasarai pasibaigus, darbuotojai sugrįžta į ankstesnę savo darbo vietą „Lidl“ parduotuvėje jų mieste. Dar praėjusiais metais pastebėjome, kad komandos nariai rudenį į darbus kimba su gerokai daugiau energijos“, – pasakoja įmonės valdybos narė ir personalo vadovė.

Prie pozityvių patirčių ir emocijų prisideda itin šiltas komandos Palangoje kolektyvas, su kuriuo smagu ne tik dirbti, bet ir leisti laiką po darbų. Aleksander pasakoja, kad komandos nariai kartu eina pramogauti, dalyvauja šventėse, kiekvienam kolegai ruošiantis išvykti namo vyksta išlydėtuvės, o ištisus metus bendraujama socialiniuose tinkluose ir vidinėje „Lidl“ programėlėje. 

„Lidl“ parduotuvėse dirbantys kolegos yra ypač vieningi, o tai padeda lengviau įveikti darbe kylančius iššūkius. Prekybos salėje prireikus atlikti tam tikras užduotis, tai padaryti gali bet kuris kolega, nepriklausomai nuo jo užimamų pareigų. Pavyzdžiui, esant dideliam parduotuvės užimtumui, jos vadovas dirba salėje ar kasoje bei kitaip padeda kolegoms. Čia taip pat nėra stereotipų, kad kažkurie darbai yra „vyriški“ ar „moteriški“. „Lidl“ parduotuvių kasose įprasta matyti abiejų lyčių atstovus“, – kalba S. Savickienė.

Vasaros laikotarpiu Palangoje dirbantiems komandos nariams „Lidl Lietuva“ taiko tokias pačias sąlygas kaip ir įprastai. Jie yra draudžiami papildomu privačiu sveikatos draudimu, darbuotojai gali nemokamai apsilankyti dešimtyje gydytojo psichoterapeuto ar psichologo-psichoterapeuto psichoterapijos seansų per metus, jiems siūloma ir speciali finansinių, teisinių ir asmeninių konsultacijų programa „Gali mumis pasikliauti“ ir daugybė kitų naudų.

„Rūpinantis darbuotojų fizine ir emocine sveikata, nepamirštame dėmesio skirti jų finansinio stabilumo užtikrinimui, todėl visiems komandoms nariams mokame vieną konkurencingiausių atlyginimų rinkoje. Naujausiais „Rekvizitai.lt“ duomenimis, liepos mėn. vidutinis užmokestis prieš mokesčius „Lidl Lietuva“ siekė 1771,05 eurą ir buvo didžiausias vidutinis atlyginimas tarp maisto produktais prekiaujančių penkių didžiųjų šalies prekybos tinklų“, – sako S. Savickienė.

Siekdami išlaikyti atlyginimų lyderystę mažmeninės prekybos sektoriuje, nuo šių metų sausio 1 d. įmonė padidino darbo užmokestį visiems komandos nariams, nepriklausomai nuo jų užimamų pareigų ar miesto, kuriame dirba. Šiam tikslui įgyvendinti iki 2022 finansinių metų pabaigos numatyta skirti papildomus 9 mln. eurų, dar 4 mln. eurų numatyti darbuotojų papildomų naudų ir premijų krepšelio didinimui.

„Lidl Lietuva“ šiuo metu dirba beveik 2,9 tūkst. darbuotojų. Lietuvoje iš viso veikia 64 prekybos tinklo parduotuvės 25-uose šalies miestuose – Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Alytuje, Marijampolėje, Kėdainiuose, Telšiuose, Kretingoje, Mažeikiuose, Tauragėje, Jonavoje, Panevėžyje, Ukmergėje, Utenoje, Plungėje, Palangoje, Elektrėnuose, Visagine, Šilutėje, Radviliškyje, Vilkaviškyje, Druskininkuose, Rokiškyje ir Kaišiadoryse.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Dažnas mūsų neįsivaizduoja vasaros be jūros, o kelionės iki jos – be automobilio. Vis dėlto, dalis poilsiautojų atranda daugiau privalumų keliaudami ilsėtis ne automobiliu, o autobusu arba traukiniu. 


Birželio 22 d., 10:30 val., prie Palangos centrinės gelbėjimo stoties (Žvejų g. 2A, Palanga), vyks akcija „SOS – Saugi mano vasara“! 


Vasaros pradžią pajūryje pasitinka atveriamos prekybos tinklo „Rimi“ sezoninės parduotuvės. 


Sezoninių darbuotojų paiešką pradedantys paslaugų sektoriaus verslininkai ir ūkininkai sako, kad jų rasti kasmet vis sunkiau, o mokėti reikia vis daugiau. Tiesa, tikimasi, kad šiemet vasarą darbuotojų trūkumą kiek sušvelnins pabėgėliai nuo karo Ukrainoje.


Vasarą dalis „Lidl“ parduotuvių darbuotojų Lietuvoje galėjo pasinaudoti patrauklia galimybe vasarą derinti darbą ir poilsį viename populiariausių šalies kurortų – Palangoje.


Lietuviškas prekybos tinklas „Maxima“ kaip ir kasmet vasaros sezonui papildomai ieško apie 600 darbuotojų , kuriems siūlo nemokamą apgyvendinimą Baltijos pajūryje, kasmėnesines premijas bei ypač patogų darbo grafiką. 


Padidėjus tyrimų dėl COVID-19 ligos poreikiui, nuo balandžio 19 dienos keičiasi Palangos mobilaus punkto darbo grafikas. Mobili komanda dirbs dviem pamainomis.


Apartamentai prie jūros - nuo 30 Eur! Kambarių rezervacija: ▪️internetu – booking.apartamentaitenisas.lt ▪️el. paštu – [email protected] ▪️telefonu – (8 460) 58033


„Tūsai, plotai, vakarėliai“, – pirmieji žodžiai, kurie jaunimui „šauna“ į galvą, kai jie yra paklausti apie vasarą Palangoje. Šių dienų jaunimėlis atvykęs į Palangą stengiasi kuo daugiau pramogauti ir vis geriau leisti laiką – lankytis įvairiuose naktiniuose klubuose bei tuo pačiu ieškoti naujų pažinčių. Tačiau kaip iš...


Palangos savivaldybė, norėdama pagerinti savivaldybės administracijos veiklą bei darbuotojų operatyvumą darbe, dar 2010 metų vasario 26 dieną pradėjo įgyvendinti ES struktūrinių fondų programos „Žmogiškųjų išteklių plėtros veiksmų programa“ finansuojamą projektą „ Kokybės vadybos sistemos diegimas Palangos miesto savivaldybės administracijoje“.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius