Lietuvos valstybės atkūrimo dieną Palangoje – šventiniai renginiai

Palangos tiltas, 2022-02-09
Peržiūrėta
1961
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Lietuvos valstybės atkūrimo dieną Palangoje – šventiniai renginiai

Palangiškiai ir kurorto svečiai kviečiami aktyviai dalyvauti Lietuvos valstybės atkūrimo dienai skirtuose renginiuose, o taip pat – Vasario 16-ąją nepamiršti prie savo namų iškelti Trispalvę. Norintieji širdyje pajusti šventę, veiklos tądien nestigs – šventinių renginių numatyta tiek Palangoje, tiek ir Šventojoje.

Lietuvos valstybės atkūrimo dienos minėjimo renginiai kurorte prasidės vidurdienį – Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų bažnyčioje 12 val. bus aukojamos šv. Mišios už Lietuvą. Vasario 16-osios paminėjimas maldos namuose bus itin šventiškas ir gražus – jame dalyvaus jaunieji Palangos senosios gimnazijos skaitovai, Palangos kultūros ir jaunimo centro Kamerinis choras bei ansamblis „Oboe con Archi“.

Kiek vėliau, 15 val., visi norintieji laukiami Kurhauze – šia vyks šventė „tą garbę gavome užgimę“. Išskirtinė nuotaiką renginyje kurs Palangos kultūros ir jaunimo centro meno kolektyvai: „Grubusis“ teatras, Jūros šaulių vyrų choras, moterų vokalinis ansamblis „Guboja“, folkloro ansamblis „Mėguva“, pagyvenusių liaudiškų šokių ansamblis „Bočiai“ bei vyresniųjų liaudiškų šokių grupė „Banguolis“.

Antroje dienos pusėje šventiniai renginiai numatyti Šventojoje – 16 val. Šventosios Švč. Mergelės Marijos Jūrų Žvaigždės bažnyčioje bus aukojamos šv. Mišios už Lietuvą, o 17 val. Šventosios centrinės aikštės paviljone vyks koncertas bei dailininkės Gražinos Kaščionienės darbų parodos „Tautiniai raštai“ atidarymas. Dalyvaus Palangos kultūros ir jaunimo centro vokalinis ansamblis „Eldija“.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Laikraštis „Palangos tiltas“ šiandien, Vasario 16-ąją, neišėjo – kartu su jumis švenčiame Lietuvos valstybės atkūrimo dieną.


Mieli palangiškiai ir šventojiškiai, pasitikome vieną iš iškiliausių mūsų valstybei dienų – Lietuvos valstybės atkūrimo dieną. Prieš 104 metus vasario 16 d. pasaulio žemėlapyje vėl išryškėjo Lietuvos kontūrai, ir tai kasmet skatina mus džiaugtis bei didžiuotis savo valstybe, jos praeitimi ir dabartimi. 


Mielieji, Vasario 16-oji – valstybės atkūrimo diena – primena mums, kad laisvės kūrimas – tęstinis procesas, sujungiantis praeitį, dabartį, ateitį.


Vasario 16-ąją palangiškiai ir miesto svečiai kviečiami dalyvauti Lietuvos valstybės atkūrimo dienos minėjimo renginiuose skirtingose miesto erdvėse, kur netrūks muzikos ir originalių meninių akcentų. 


Palangiškiai ir kurorto svečiai kviečiami aktyviai dalyvauti Lietuvos valstybės atkūrimo dienai skirtuose renginiuose, o taip pat – Vasario 16-ąją nepamiršti prie savo namų iškelti Trispalvę. Norintieji širdyje pajusti šventę, veiklos tądien nestigs – šventinių renginių numatyta tiek Palangoje, tiek ir Šventojoje.


Mieli palangiškiai ir šventojiškiai, Vasario 16-oji – ypatinga diena mūsų šalies istorijoje. Ji simbolizuoja tautos stiprybę, ryžtą ir vienybę bei kasmet mums primena, kad brangiausias tautos turtas yra laisvė. Nuoširdžiai sveikinu jus Lietuvos valstybės atkūrimo dienos proga. Švęskime Vasario 16-ąją su džiugesiu širdyse, puoselėkime...


Palangos sanatorinės mokyklos bendruomenė surengė šventę, skirtą Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečiui paminėti.


Palanga Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį švęs ypatingai – mieste bus gausu renginių, o išskirtinę nuotaiką kurs ir šventinis miesto papuošimas.


Lietuvos valstybės atkūrimo dieną Palanga miestiečiams ir svečiams pasiūlys gausią ir turtingą renginių programą. „Švęsime gražiai ir pagarbiai – Vasario 16-osios proga parengta programa yra orientuota tiek į jaunimą, tiek į vyresnius gyventojus“, – sakė Palangos kultūros ir jaunimo centro renginių režisierė Aušra Latonienė.


Paminėta valstybės atkūrimo diena

„Palangos tilto“ informacija, 2009 02 17 | Rubrika: Miestas

Užvakar palangiškiai paminėjo Vasario 16-ąją – Lietuvos valstybės atkūrimo dieną.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius