23 metų palangiškį nužudė brolžudys

Palangos tiltas, 2018-10-10
Peržiūrėta
634
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

23 metų palangiškį nužudė brolžudys
 

Palangoje, Ligoninės gatvėje, trečiadienį, apie 11 val., buvo aptiktas beveik nuogo, tik su trumpikėmis vyro lavonas. Policija patvirtino, kad jis buvo nužudytas. „Palangos tilto“ šaltiniui priėjus prie gausių policijos pareigūnų pajėgų, jo pažįstamas policijos pareigūnas pasakė: „Papjautas žmogus“.
Pasklidus informacijai apie žmogžudystę, ne vienas palangiškis iš smalsumo trečiadienį važiavo link ligoninės.
„Ryte rado vyro lavoną su prapjauta gerkle ir dviem dūriais į širdį“, – teigė viena palangiškė.Atsirado svarstančiųjų, kad vyras nužudytas kitur, o naktį arba paryčiais jo kūnas čia tik atvežtas ir paliktas.
Klaipėdos ir Palangos policijai trečiadienio pavakarę pavyko rasti tris asmenis, kurie įtariami žiauriu jaunuolio nužudymu. Tačiau iš trijų asmenų kol kas pagrindiniai kaltinimai metami 1971 m. gimimo vyrui, jau anksčiau teistam už nužudymą.
Vakar, ketvirtadienį Klaipėdos apskrities vyriausiame policijos komisariate (AVPK) apie situaciją plačiau kalbėjo jo viršininkas Alfonsas Motuzas.
Jis teigė, kad Palangoje, Ligoninės gatvėje, 1995 m. gimimo jaunuolio kūną miškelyje aptiko šunį vedžiojęs asmuo, kuris ir pranešė apie galimai įvykdytą nusikaltimą. Į įvykio vietą buvo išsiųsti kriminalistai, kinologai. Policija įtariamuosius rado praėjus 4-5 val.
„Pareigūnai nustatė smurtinę mirtį. Lavonas buvo su daugybinėmis durtinėmis žaizdomis. Iš jų keletas buvo į širdies ir kaklo sritį. Visos žaizdos buvo mirtinos. Vyriškis buvo nuogas, tik su apatiniais. Rastas miškelyje, netoli kelio. Įvykio vieta buvo aptverta ir pradėtos kelti versijos. Palangos pareigūnams asmuo kaip ir buvo matytas. Apie vaikino mirtį buvo pranešta jo draugei. Ji vyriškį ir atpažino, netgi atpažino jam pirktus apatinius. Dėl to pareigūnams abejonių dėl vyro tapatybės nekilo“, – sakė A. Motuzas.
Teigiama, kad jaunuolis, kaip ir pagrindinis įtariamasis, neturėjo nuolatinės gyvenamosios vietos. O štai kiti du įtariamieji – 1984 m. gimimo moteris ir 1979 m. gimimo vyras – glaudėsi socialiniame būste.
Auka buvo apsistojusi netoli nužudymo vietos, apleistame name. Asmuo anksčiau buvo teistas ne kartą už vagystes. Paskutinį kartą vyriškiui teko atsakyti už nežymų sveikatos sutrikdymą. Jis buvo našlaitis, vaikystėje gyveno ir augo vaikų globos namuose.
Pasak A. Motuzo, prie pagrindinio įtariamojo nuvedė poros pateikti parodymai. Trijulė nužudymo išvakarėse girtavo. Pirmų apklausų metų įtariamieji buvo pagiringi.
„Nužudymą įvykdęs asmuo, būdamas neblaivus, galimai prisiminė praeities nuoskaudas. Norėdamas suvesti sąskaitas, išsiruošė pas auką. Vyriškis buvo užpultas lovoje ir ištemptas į lauką. Prieš jį buvo naudojamas smurtas. Negalime patvirtinti, kad prie nužudymo prisidėjo ir pora. Tačiau pagrindinis įtariamasis su savimi turėjo peilį. Tikėtina, kad jis nusikaltimą ir įvykdė. Lauke vyko grumtynės, auka bandė bėgti, tačiau buvo parversta ant žemės ir mirtinai sužalota. Nužudymas galėjo įvykti naktį, apie 2-3 valandą“, – sakė Klaipėdos AVPK viršininkas.
A. Motuzo teigimu, policijai abejonių dėl galimai įtariamojo įvykdyto nužudymo nekelia nusikaltimo vietoje palikti pėdsakai ir vyriškio praeitis – jis buvo ne kartą teistas. Prieš penkerius metus pagrindinis įtariamasis grįžo iš įkalinimo įstaigos, 12 metų sėdėjo už savo brolio nužudymą. Pasak AVPK viršininko, tąkart nužudymas buvo įvykdytas labai panašiomis aplinkybėmis.Pagrindinis įtariamasis buvo rastas savo darbo vietoje, vienoje metalo supirktuvėje Palangoje. Jam buvo suteiktas laikinas būstas, kur tą vakarą trijulė ir girtavo. Visi trys sulaikyti.

Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato, „Palangos tilto“ inf.
 

 

Jūsų komentaras:

Pln 2018-10-22 13:38 ([email protected] / IP: 66.102.9.45)
Koks lauks turtuoliui atpildas,po mirties..? Čia visiems turčiams verta pamąstymui pažiūrėti filmą "skrudžas" Jaunas vyras matęs gyvenime tik vargą ir skurdą, gyvendamas be šeimos ir artimųjų dar yra žiauriai nužudomas tokio pačio likimo draugo.. Ar tai nėra turtuolių godumo pasekmė? Kodėl vieni dėl godumo nebežino kur tuos pinigus išvaistyti, o kiti visą gyvenimą matę tik siaubingą vargą neturi, nei pastogės, nei jokių galimybių.. ?

Taip pat skaitykite

Balandžio 12 d., apie 18.21 val. Palangoje, Ligoninės g., miške, rastas mirusios 1953 m. gimusios moters kūnas. Pradėtas tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.


Trečiadienį (sausio 20 d.) prieš vidurdienį Palangoje, garaže, rastas mirusio vyro kūnas su prakirstu antakiu. Policijos departamento pranešime sakoma, kad negyvas vyras (g. 1970 m.) rastas apie 11 val. 45 min. Klaipėdos pl. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.


Medikų vakcinavimas nuo COVID-19 prasidėjo ir Palangoje. Antradienį, gruodžio 29-ąją, Jūrininkų ligoninės Palangos departamente buvo paskiepyta 40 šios gydymo įstaigos medikų ir pagalbinių darbuotojų. Tačiau trims slaugos darbuotojams atsisakius skiepytis pasiskiepijusieji ėmė kuždėtis apie tai, kas laukia jų nesiskiepijusiųjų kolegų.


Pagaliau medikų vakcinavimas nuo COVID-19 prasidėjo ir Palangoje. Antradienį, gruodžio 29-ąją, Jūrininkų ligoninės Palangos departamente buvo paskiepyta 40 šios gydymo įstaigos medikų ir pagalbinių darbuotojų, keli atsisakė, motyvuodami, kad jie nežiną, kokį poveikį vakcina turės jų sveikatai. Nuo karantino pradžios kurorte „kovidu“ susirgo 621 palangiškiai...


Policija informavo, kad pirmadienį, rugpjūčio 10 d., apie 17.33 val., Palangos paplūdimyje, ties Nemirseta, rastas, galimai, nuskendusio, 1993 m. gimusio vyro kūnas. Pirminiais duomenimis, mirusiojo kūnas be smurto požymių


Palangoje, Klaipėdos plente, krūmuose rastas mirusio vyro kūnas su žaizda virš akies. Kaip pranešė Policijos departamentas, 1967 metais gimusio vyro kūnas rastas penktadienio (liepos 24 d.) rytą – apie 7 valandą.


Klaipėdos jūrininkų ligoninės Palangos departamente ir medikai, ir pacientai gali būti ramūs – nė vienam darbuotojui ar slaugomam pacientui COVID-19 nenustatyta.


Itin populiarus dviračių bei pėsčiųjų takas, nusidriekęs palei Klaipėdos plentą nuo sankryžos su Malūno ir Sodų gatvėmis iki miesto ligoninės, tapo patogesnis bei saugesnis – čia įrengtas apšvietimas.


Į redakciją paskambinusi palangiškė pasidžiaugė, jog nuo šiol palangiškiai, vykdami namo iš Klaipėdos jūrininkų ligoninės, nebeturės laukti nežinia kada atriedėsiančio autobuso – surašyti grafikai. „Iki šiol autobusų stotelėje prie Jūrininkų ligoninės buvo aišku tik tai, kada atvyks autobusai, vykstantys į Kretingą. O mums...


Vėlyvą šeštadienio vakarą, apie 22.23 val. Palangoje, ties Klaipėdos plento ir Perkūno gatvės sankryža, kelkraštyje rastas 1946 m. gimusio P.S. kūnas. Įtariama, kad vyriškį partrenkė ir mirtinai sužalojo automobilis, kuris iš įvykio vietos nuvažiavo.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius