Meras Šarūnas Vaitkus apie Archimedą, "baltus ir pūkuotus" arba vienos nuotraukos istorija

"Palangos tilto" redakcija, 2020-06-21
Peržiūrėta
1736
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Netyla aistros po politizuotos akcijos dėl Palangos dušinių. Akcija pritraukė ne tik ekologija ir gamtosauga susirūpinusių jaunų žmonių, bet ir prieštaringai vertinamų miesto politikų. Sekmadienį Palangos meras Šarūnas Vaitkus savo asmeninėje Facebook paskyroje paskelbė tokį kandų įrašą apie nuotrauką, kurioje akcijoje įamžintas buvęs miesto Tarybos narys Eimutis Židanavičius ir buvęs Šventosios seniūnas Eugenijus Čilinskas. PT skelbia visą mero Š. Vaitkaus įrašą: "Vienos nuotraukos istorija. Šiomis dienomis žiniasklaidoje ir socialiniuose tinkluose gana plačiai išplito nuotraukos iš praėjusios savaitės pabaigoje prie „dušinių“ Meilės alėjoje vykusios teatralizuotos akcijos, kurios dalyviai siekė atkreipti dėmesį į pastatą priekopėje ir itin įdėmiu žvilgsniu įvertinti tiek jo atsiradimo aplinkybes, tiek tai, kas jame bus. Ir akcija gera, ir kvietimas rūpintis pajūriu tikrai gerbtinas, tik štai nekurie dalyviai, švelniai tariant, keistai atrodo tarp jaunimo, bet tikrai ne dėl amžiaus skirtumo :) Štai, pavyzdžiui, viename iš atvaizdų įamžintas palangiškis, pasipuošęs ekologinės spalvos marškinėliais ir rankose laikantis plakatą su užrašu „Už skaidrų pajūrį!“. :) Iš principo pagirtinas aktyvumas, tik štai keletas įdomių detalių: dabar daug diskusijų keliančio pastato Meilės alėjoje statybos buvo pradėtos 2007 m. vasarį, o jau tų pačių metų kovą Statybų inspekcija surašė savavalinės statybos aktą. Akurat tuo metu, kai žaliųjų marškinėlių savininkas Eugenijus Čilinskas darbo dienas leido palangiškių „baltuoju“ vadintame namelyje ir buvo ne šiaip sau koks eilinis valdininkas, o visas Palangos mero pavaduotojas :) Kokią poziciją tuomet pareiškė antrasis žmogus pagal svarbą Palangoje, ką padarė, kad stabdytų savavalę statybą, kur tada buvo jo plakatas "Už skaidrų pajūrį" ? :) O gi nieko! Nei 2007, nei 2008, nei paskesniais metais. Bet dabar kaip niekur nieko išdidžiai kulniuoja į mitingą ir demonstruoja plakatą :) O štai jo akcijos „kaimynas“ į kurorto valdžią pateko ir miesto Tarybos nariu tapo 2011 metais bei kartu su kitais vietos politikais posėdžiavo net iki 2019 – ųjų pavasario , tad net aštuonerius metus. Bet ir jis vos ne dešimtmetį Meilės alėjoje visiškai nieko nepastebėjo, matyt buvo užsiėmęs valdžia :) Nors pastatas pastatytas riogso nuo 2007 metų, „kaimynas“ staiga kažkodėl praregėjo tik pastarosiomis dienomis Ir visai kaip senovės graikų matematikas Archimedas dabar šaukia „Eureka! Eureka!” (“Radau! Radau!”). Taip kaip čia gaunasi: visi valdžioje kalti ir blogi, tik jiedu „balti ir pūkuoti“? :) Ar nebus taip, jog, kaip sako liaudies patarlė, juokiasi puodas, kad katilas juodas?

Jūsų komentaras:

pūkuotukai 2020-06-21 15:50 (IP: 172.69.190.9)
Pūkotukai :) :) :)

Taip pat skaitykite

Prasiplėtusiam „Gradiali“ pernai prireikė per 10 tūkst. kubų vandens daugiau ir per 2019 metus sunaudojęs apie 24,7 tūkst. kubų šis sveikatos centras tapo vandens pirkimo lyderis, kuris gerokai atitrūko 21 tūkst. kubų vandens ribos nepasiekusios "Palangos gintaro" sanatorijos bei "Palangos" viešbučių komplekso.


Vyriausybė pritarė vakcinos nuo koronaviruso iš „Sanofi Pasteur & GSK“ įsigijimui, tačiau žinomam palangiškiui, Palangos Sveikatos mokyklos įkūrėjui, o dabar Seimo nariui (atstovauja Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungą – L.J.) Dainiui Kepeniui „kovidas“ yra „pasaulinės vaistų gamintojų mafijos sąmokslas“, o vakcina –...


Į žinią, kad valstybė į privačias rankas ketina atiduoti 1973 metais statytą legendomis apipintą Palangos vilą „Auska“ Palangos meras Šarūnas Vaitkus reagavo greitai. www.palangostiltas.lts kelbia jo pareiškimą.


Palangos galerijoje "Ramybė" atidarytos dvi parodos: Šiuolaikinės autorinės juvelyrikos paroda "Simbiozė" ir tapybos paroda "Multivitaminai".


Netyla aistros po politizuotos akcijos dėl Palangos dušinių. Akcija pritraukė ne tik ekologija ir gamtosauga susirūpinusių jaunų žmonių, bet ir prieštaringai vertinamų miesto politikų. Sekmadienį Palangos meras Šarūnas Vaitkus savo asmeninėje Facebook paskyroje paskelbė tokį kandų įrašą apie nuotrauką, kurioje akcijoje įamžintas buvęs miesto Tarybos narys Eimutis...


Interviu "Palangos tiltui" prieš pat karantino įvedimą miesto meras Šarūnas Vaitkus kalbėjo apie ankstesnę vasaros sezono pradžią kurorte šiemet, tačiau jis nė juodžiausiame sapne negalėjo sapnuoti, kaip vienas virusas ilgam pakeis pasaulį, Lietuvą ir mūsų Palangą.


Palangos meras Šarūnas Vaitkus kartu su "Neatpažintas meras" filmavimo komandos narių paskolinta kalyte Sniege kurorte ieškojo šunų vedžiojimo aikštelės. „Dabar turiu dar vieną bėdą – turiu dukrai nupirkti šuniuką“, – juokėsi filmavimo komandos aplankytas meras.


Ką reiškia būti žymiausio Palangoje žmogaus, mero Šarūno Vaitkaus mama? Ko ponia Elena Vaitkienė mokė savo tris vaikus? Koks Šarūnas, jos pirmagimis, buvo vaikystėje ir jaunystėje? Ir be ko Elena Vaitkienė neįsivaizduoja Motinos dienos šventės? "Aš esu paprastas žmogus," - interviu nekart pabrėžė Elena Vaitkienė. Interviu skaitykite naujajame...


Laiškanešiai karantino metu turi labiau suktis: siuntų padaugėjo, be to, laiškanešiai į namus atneša ne tik mėgstamą leidinį, tačiau ir socialines išmokas, kai kam - ir pensijas. "Palangos tiltas" kalbėjosi su "Lietuvos pašto" Palangos skyriaus vadove Modesta Mėliūniene.


Spalio 3 – 10 dienomis Palangos miesto gyventojai galės išreikšti savo valią seniūnaičių rinkimuose. Tačiau "Palangos tilto" kalbinti kandidatai į seniūnaičius anaiptol netryško entuziasmu. "Tik "idėjiniai" arba kvaileliai eina į seniūnaičius," - dėstė vienas kandidatas.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius