Meras Šarūnas Vaitkus: „Mieli palangiškiai ir šventojiškiai, AČIŪ už nuoširdumą ir svetingumą, vasarą Palangoje pavertusius ypatinga ir nepamirštama"

"Palangos tilto" informacija, 2021-09-06
Peržiūrėta
1891
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Meras Šarūnas Vaitkus: „Mieli palangiškiai ir šventojiškiai,  AČIŪ už nuoširdumą ir svetingumą, vasarą Palangoje pavertusius ypatinga ir nepamirštama"

Palangos meras Šarūnas Vaitkus pirmadienį, rugsėjo 6 d., savo Facebook paskyroje visiems padėkojo už puikų Palangos vasaros sezoną. 

„Mieli palangiškiai ir šventojiškiai, AČIŪ už nuoširdumą ir svetingumą, vasarą Palangoje pavertusius ypatinga ir nepamirštama.

Aktyvusis kurortinis sezonas artėja link pabaigos, tad visą vasarą įtemptai dirbę palangiškiai bei šventojiškiai pagaliau ras laiko kiek atsikvėpti, o kartu – ir įvertinti pasibaigusią vasarą.

Kokia buvo ši vasara kurortui ?

Saulėta, šilta, bet pirmiausia – labai įtempta ir darbinga. Aktyviojo kurortinio sezono metu sulaukėme itin daug svečių – vien apgyvendinimo įstaigose per tris mėnesius apsistota per pusę milijono kartų. O kur dar kurorto svečiai, kurie apsistojo pas savo bičiulius, giminaičius ar šeimos antrame būste ? Tad nenuostabu, kad įvairių sričių darbuotojai turėjo daug ir įtemptai dirbti, kad į pajūrį atvykę svečiai mūsų kurorte pasijaustų laukiami ir mylimi.

Už jūsų, mieli palangiškiai ir šventoškiai, pastangas, svetingumą ir šiltas šypsenas noriu nuoširdžiai padėkoti kiekvienam, vienaip ar kitaip prisidėjusiam prie to, kad atostogos Palangoje mūsų svečiams paliktų tik geriausius prisiminimus.

Dėkoju pajūrio gelbėtojams, besirūpinusiems žmonių saugumu paplūdimiuose – jūsų dėka Baltijoje ties Palanga šią vasarą nenuskendo nė vienas pramogautojas, o 19 žmonių išvengė tragedijos jūros bangose. Dar apie pusšimtis pramogautojų, sutrikus sveikatai, pajūrio gelbėtojų dėka sulaukė pirmosios pagalbos.

Viešąją tvarką palaikę policijos pareigūnai, Viešosios tvarkos skyriaus darbuotojai šią vasarą taip pat dirbo itin sunkiai – jų darbo krūvis aktyviojo kurortinio sezono metu išaugo maždaug tris kartus. Nepaisant to, kurorte ne tik pavyko išvengti itin sunkių nusikaltimų, bet ir apskritai nusikaltimų skaičius, palyginti su praėjusia vasara, sumažėjo 20 procentų. Ačiū jums už tai.

Medikai nusipelnė atskiros padėkos – net ir esant įtemptai karantininei vasarai, jie puikiai pasirūpino sunegalavusiais kurorto svečiais. Ligoninės Priėmimo skyriuje pacientų skaičius vasarą išaugo kone 5 kartus, ir, nepaisant gerokai išaugusio darbo krūvio personalui, visais pacientais buvo tinkamai ir laiku pasirūpinta.

Vasarą didžiulio svečių skaičiaus sulaukęs kurortas kasdien visus pasitikdavo švarus ir žydintis. Apie pusantro šimto komunalininkų kasdien rūpinosi, kad Palanga ir Šventoji būtų ypatingai graži ir tvarkinga. Tuo metu, kai kurorto svečiai dar saldžiai miegodavo, savo darbo dieną pradėdavo miesto tvarkytojai – kurortas gražinti buvo pradedamas ypač anksti – 5 valandą ryto. Vasarą vien iš paplūdimių kasdien buvo išvežama 10 – 15 tonų atliekų, tad darbo krūvis Palangos komunalininkams aktyviojo kurortinio sezono metu išaugo dvigubai. Nepaisant to, su kilusiai iššūkiais jie puikiai susitvarkė.

Turizmo sektoriaus darbuotojai, teikę apgyvendinimo, maitinimo, informacijos sklaidos ir kitas paslaugas vasarą taip pat dirbo be poilsio dienų. Tačiau nuovargio jų veiduose nebuvo matyti – tik nuoširdžios šypsenos, kviečiančios kurorto svečius čia jaustis kuo geriau ir būtinai sugrįžti dar kartą. Ačiū jums už tai.

Nelengva ši vasara buvo ir kultūros, pramogų srities darbuotojams kurie turėjo pasitelkti visą išmonę, kad atostogos pajūryje mūsų svečiams būtų turiningos, įdomios bei saugios. Jūs tikrai nusipelnėte gražių ir šiltų padėkos žodžių.

Dėkoju ir žiniasklaidos atstovams, kurie visą vasarą rodė išskirtinį dėmesį Palangai, mokėjo įžvelgti bei kitiems parodyti, koks gražus ir jaukus kurortas yra Palanga.

Atskiros padėkos nusipelnė sveikatinimo sektoriaus darbuotojai, ugniagesiai gelbėtojai, pasienio tarnybos pareigūnai, vežėjai, prekybininkai bei kiekvienas iš jūsų, savo nuoširdžiu darbu prisidėjęs prie to, kad ši vasara mūsų svečiams Palangoje būtų įsimintina ir išskirtinė. Jūsų visų dėka kurortas kasmet sulaukia vis daugiau svečių, ir tai yra geriausias kiekvieno iš jūsų pastangų, nuoširdumo ir darbo įvertinimas.

Ačiū, mieli palangiškiai ir šventojiškiai, už jūsų darbą bei pastangas, kad mūsų svečiai namo išvyktų pailsėję bei kupini gerų įspūdžių, o į Palangą norėtų atvykti dar ir dar kartą.

O dabar, pasibaigus vasarai, nors truputį atsipūskite. Gražaus, šilto, o svarbiausia - sveiko rudens," - sako Š. Vaitkaus įrašas.

 

Jūsų komentaras:

Laimutė 2021-09-10 19:47 (IP: 162.158.202.246)
Ačiū ir jums Mere už gražią Palangą, už nuoširdumą ir atsidavimą miestui ir jo gyventojams.

Taip pat skaitykite

Per dešimt metų Palangoje registruota beveik 12 milijonų nakvynių, ir, jei ne pandeminiai 2020 ir 2021 metai, šis skaičius būtų buvęs dar didesnis.  Anot Palangos mero Šarūno Vaitkaus, pernai buvo pasiektas nakvynių rekordas:  Statistikos departamento duomenimis, praėjusiais metais tie, kurie turėjo prievolę deklaruoti duomenis (viešbučiai, poilsio namai ir kiti juridiniai asmenys)...


Mieli palangiškiai ir šventojiškiai, pasitikome ypatingą šventę – Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną. Dieną, kuri mums kasmet primena, kokią didelę vertybę – galimybę gyventi laisvoje šalyje, kalbėti gimtąja kalba ir patiems kurti mūsų šalies ateitį – turime. 


Kartu su atbundančia gamta į kiekvienus namus pasibeldžia viena iš gražiausių pavasario švenčių – šv. Velykos.


Angelų sargų dienos išvakarėse, penktadienį, spalio 1 dieną, profesinės šventės proga visų miesto gyventojų vardu, kurorto meras Šarūnas Vaitkus apsilankė Palangos policijos komisariate ir pasveikino policijos pareigūnus, kasdien sunkiai ir įtemptai dirbančius, kad mes, palangiškiai, šventojiškiai jaustumėmės saugiai.


Palangos meras Šarūnas Vaitkus pirmadienį, rugsėjo 6 d., savo Facebook paskyroje visiems padėkojo už puikų Palangos vasaros sezoną. 


Su meile ir pasididžiavimu savo valstybe Liepos 6-ąją vieningai giedokime Tautišką giesmę. Minėdami Valstybės dieną pajuskime ypatingą bendrystės ir susitelkimo nuotaiką, kuri nuolat telydi kiekvieną iš mūsų visuose sumanymuose bei darbuose.  


Populiari miesto interneto svetainė www.palangoje.info ieško pirkėjo - parduodama už 2 500 eurų.


Šeši drąsūs palangiškiai praėjusį sekmadienį, spalio 6 d., lėšas Palangos specialųjų poreikių turintiems vaikams rinko dar neregėtu būdu – mindami vintažinių dviračių pedalus mažame Italijos miestelyje Gaiole in Chianti, esančiame Toskanos regione. Kartu su Dainiumi Drungilu, Jūrate Mitkevičiūte ir Ilona Emanuelsson įveikęs 46 kilometrus, Palangos meras...


prieš keletą dienų visą Lietuvą apskriejo žinia – Palanga atidarė naują, modernią ir išskirtinę Koncertų salę. Šį įvykį galima drąsiai pavadinti kalėdine dovana ne tik palangiškiams, bet ir visos Lietuvos kultūros pasaulio atstovams bei kiekvienam, mėgstančiam turiningai leisti laisvalaikį, kadangi naujojoje salėje galės visus metus vykti labai įvairaus žanro...


Pasibaigusi vasara kartu nusinešė ir įtemptą bei darbų kupiną kurortinį sezoną. Prasidėjęs ruduo mus kviečia sulėtinti tempą, atsikvėpti nuo darbų, pasidžiaugti savo ir kaimynų pasiekimais bei visiems kartu – dar viena sėkminga bei svečių gausa džiuginusia vasara. Kartu tai ir tinkamiausias laikas padėkoti kiekvienam miesto gyventojui, savo nuoširdžiu darbu prisidėjusiam...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius