Metų šeima išrinktiems palangiškiams Stonkams – kurorto vadovų padėka

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2014-05-29
Peržiūrėta
2019
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Metų šeima išrinktiems palangiškiams Stonkams – kurorto vadovų padėka

Daugiavaikių šeimų asociacijos Metų šeima išrinktą palangiškių pedagogų Daivos ir Audriaus Stonkų šeimą trečiadienį pasveikino miesto meras Šarūnas Vaitkus bei Savivaldybės administracijos direktorė Akvilė Kilijonienė. „Džiaugiuosi, kad būtent palangiškiai iškovojo šį titulą. Ačiū, kad garsinate mūsų miesto vardą“, – susitikimo metu sakė kurorto vadovas.

Kaip ir dera Metų šeimai, į susitikimą su meru atėjo beveik visi Stonkų šeimos nariai – tėvai ir trys iš keturių vaikų. Vyriausioji dukra šiuo metu yra studentė, tad negalėjo trumpam sugrįžti į Palangą.

Šilto ir draugiško pokalbio metu Š. Vaitkus pabrėžė, jog šeima yra didžiausia vertybė gyvenime. O ypač išsilavinusi bei socialiai aktyvi. „Mūsų miesto tikslas – tapti šeimų kurortu, nes gamtinės pajūrio sąlygos tam itin tinka“, – pabrėžė meras.

D. ir A. Stonkai pasakojo niekad savo šeimos nelaikę išskirtine, tad Daugiavaikių šeimų asociacijos nominacija juos maloniai nustebino, o kartu ir įpareigojo. „Būti Metų šeima yra atsakomybė. Šis įvykis į mūsų šeimą įnešė savotiško linksmumo – primindami mus įpareigojusį titulą, vienas kitą draugiškai padrausminame, neleidžiame vaikams pyktis“, – šypsojosi Daiva.

Metų šeimos titulą laimėjusiems palangiškiams įteikta simbolinių dovanų – Palangą reprezentuojantis gintarinis suvenyras su inkliuzu, šakotis vaikams bei gėlių puokštė šeimos mamai. Beje, vasariški žiedai labiausiai pradžiugino mažiausią Stonkų atžalą – trimetę Gabiją.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Per patį emigracijos iš Lietuvos piką palangiškė Monika Allard iškeliavo į snieguotąją Kanadą, nes nuo vaikystės svajojo gyventi užsienyje.


Palangoje gyvena nuostabiai ypatinga šeima – šiandien, penktadienį, gegužės 14 dieną, poniai Zuzanai Stancelienei sukako 100 metų, o jos vyrui Aleksandrui jau yra 105. Pora kartu gyvena 75 metus!


„Palangos tiltas“ vasarą rašė, kad Palangoje pernai vasarą buvo paskelbti net devyni konkursai miesto švietimo įstaigų vadovų kėdėms užimti. Tai, ko gero, buvo absoliutus (anti) rekordas šalyje, turint oment, kiek mūsų kurorte yra švietimo įstaigų ir kiek vadovų joms vienu metu buvo ieškoma. Kas pasikeitė per pusę metų?


Kurorte yra paskelbti net 8 konkursai į švietimo įstaigų vadovų postus. Tai, ko gero, absoliutus (anti) rekordas šalyje, imant santykį savivaldybėje esančių švietimo įstaigų ir kiek vadovų joms vienu metu yra ieškoma.


Palangos miesto garbės pilietis Danius Puodžius pirmadienį, spalio 28 d., minėjo savo 84 -ąjį gimtadienį, ta proga D. Puodžių pasveikino kurorto vadovai – miesto meras Šarūnas Vaitkus, mero pavaduotojas Rimantas Antanas Mikalkėnas bei mero patarėjas Pranas Žeimys.


Praėjusiais metais „cvmarket.lt“ vykdytas tyrimas parodė, kad jauni darbuotojai vienoje darbovietėje vidutiniškai išdirba tik iki pusantrų metų. Tačiau kitaip yra po visą Lietuvą išsibarsčiusiuose „Tele2“ salonuose – čia darbuotojų kaita maža, o juos nuvilioja ne konkurentai, bet kolegos iš sostinės.


Palangiškiai dar puikiai pamena, kaip dar visai neseniai – rugsėjo pabaigoje – mieste šurmuliavo greitosios medicinos pagalbos medikai, slaugytojos bei paramedikai. Po greitosios medicinos pagalbos žaidynių, vertinusiems atvykusių medikų gebėjimus nekilo abejonių, jog žmonių gyvybė – saugiose rankose. Susidūrę su realiu pavojumi žmonės regi, kaip medikai traukia...


Trečiadienį minint Pasaulinę turizmo dieną bei Lietuvos socialinių darbuotojų dieną, šių sričių darbuotojai sulaukė miesto vadovų sveikinimų bei padėkų.


Palangos šilumos ūkis iš privačios bendrovės – UAB „Litesko“ – perėjo į miesto rankas – antradienį pasirašytas turto priėmimo-perdavimo aktas. Dokumentus parašais patvirtino Savivaldybės įmonės „Palangos šilumos tinklai“ direktorius Artūras Mažrimas bei UAB „Litesko“ komercijos direktorius Rimantas...


Metų šeima išrinktiems palangiškiams Stonkams – kurorto vadovų padėka

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2014 05 29 | Rubrika: Miestas

Daugiavaikių šeimų asociacijos Metų šeima išrinktą palangiškių pedagogų Daivos ir Audriaus Stonkų šeimą trečiadienį pasveikino miesto meras Šarūnas Vaitkus bei Savivaldybės administracijos direktorė Akvilė Kilijonienė. „Džiaugiuosi, kad būtent palangiškiai iškovojo šį titulą. Ačiū, kad garsinate mūsų miesto vardą“...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius