Miesto bendruomenė minėjo Šeimos šventę

Palangos tiltas, 2022-05-24
Peržiūrėta
1858
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Miesto bendruomenė minėjo Šeimos šventę

„Vaikų globa - tai prasmingiausia dovana, kurią žmogus gali padovanoti kitam, mažesniam už save.  Jūs galite padovanoti savo šeimą vaikui, kuris jos neturi“ - renginių vedėjas Rokas Pilibaitis kreipėsi į gausiai susirinkusią miesto bendruomenę kviesdamas įsitraukti į šeimos šventės sūkurį. 

Šventės organizatorius (Palangos miesto socialinių paslaugų centro globos centras ir Palangos Caritas) nustebino dalyvių gausa, o per žiemą „miegojęs“ grojančio fontanas skveras atgijo muzikos garsais, vaikų klegesiu ir įvairiausiomis veiklomis. Renginyje buvo sukonstruota daugiau nei 60 ekologiškų lėktuvėlių. Pakalbinta mažoji lėktuvų „inžinierė“ Gabija papasakojo, kad jos lėktuvėlis skries toli, į Alytų, kur gyvena jos mylima močiutė Violeta. „Daugiau tokių smagių švenčių vaikams“ – stebėdama sūnų Luką, kuris entuziastingai konstravo lėktuvėlį, pažymėjo miestelio gyventoja Diana. 

Savo miklumą ir spartumą galėjo išbandyti visi šventėje dalyvavę vaikai. Žinoma, prie starto linijos susirinko drąsiausieji, o geriausiai pasirodę buvo apdovanoti prizais ir medaliais. 

Grojančio fontano skveras skendo spalvinguose lauko burbuluose. Vaikus atlydėję tėveliai noriai gaudė mažųjų paleistus burbulus ir ne viena tokia spalvinga akimirka nugulė į fotografės Kristinos Nutautienės fotoaparatu užfiksuotus kadrus. 

O kokia gi šventė be artistų pasirodymo? Choreografės Birutės Gikarienės vadovaujamas mergaičių šokių kolektyvas „Vėtrungė“ šventės svečiams dovanojo  ritmingų šokių pasirodymus. 

Ilgiausia eilė nusidriekė laukiančiųjų papuošti savo veidukus žaismingais piešiniais. Pačius mažiausius domino figūriniai balionai, kurie mikliose edukatorės rankose greitai pavirto į šunį, gėlę ar kardą. 

Nepamiršome mažųjų palepinti skanėstais – cukraus vata ir kukurūzų spragėsiais, o suaugusiuosius – kava su pyragaičiais. Šventės dalyvius skanumynais nemokamai vaišino parduotuvės „Šventė“| savininkė Asta bei  Pajūrio kepyklėlė.

 „Šeimos dieną minėkime ne tik šiandieną, savo dėmesį ir meilę dovanokime kasdien savo vaikams,  nes šeima svarbiausia! Švęskime ŠEIMĄ!” – šventės vedėjas Rokas atsisveikino su miesto bendruomene iki sekančių didžiulį šeimų būrį  sukviesiančių renginių. 

                                                                                   

Palangos miesto socialinių paslaugų centro globos centro

Globos koordinatorė Vitalija Senkienė

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Generolo Jono Žemaičio Palangos 306 šaulių kuopa kovo 27 d. 18 val. Palangos bendruomenės namuose (Smilčių g. 16, 2 aukštas) organizuoja paskaitą „Šeimos evakuacijos planas, išvykimo krepšys“.


„Vaikų globa - tai prasmingiausia dovana, kurią žmogus gali padovanoti kitam, mažesniam už save.  Jūs galite padovanoti savo šeimą vaikui, kuris jos neturi“ - renginių vedėjas Rokas Pilibaitis kreipėsi į gausiai susirinkusią miesto bendruomenę kviesdamas įsitraukti į šeimos šventės sūkurį. 


Bendradarbiaudamas su Palangos miesto socialinių paslaugų centru, Palangos Caritas Palangos miesto gyventojams ir svečiams  gegužės 13 dieną  Nepriklausomybės aikštėje Palangoje surengė šeimų šventę.


Palangos miesto socialinių paslaugų centras rytoj, gegužės 13 d. 15.30 val., visas mamas, tėčius, vaikus ir jų senelius kviečia į Šeimos šventę.


Lietuvos Respublikos Nepriklausomybės dienos minėjimo gimnazijoje vedėjai gimnazistai Raminta Kairytė ir Dominykas Stonkus kreipėsi į gimnazijos bendruomenę Nobelio premijos laureato Česlovo Milošo žodžiais, primindami, kad kiekvienas iš mūsų priklausome bendruomenei, sudarytai iš buvusių ir būsimų kartų, kad kiekvienas kasdien turime kurti savo gyvenimo prasmę įsišaknydami Tėvynėje, tik taip...


Puoselėjant Lietuvos ir Prancūzijos draugiškus santykius, jau tradicija tampa Palangoje minėti Nacionalinę Prancūzijos dieną ir rengti Bastilijos šventę. Ši šventė šiemet minėta sekmadienį, liepos 9-ąją kultūros pievoje „I love Palanga“, šiek tiek anksčiau nei tikroji Nacionalinė Prancūzijos diena.


Vakar šalies ugniagesiai gelbėtojai minėjo Šv. Florijono – ugniagesių globėjo dieną. Tądien tradiciškai padėkos raštais apdovanojami kai kurie ugniagesiai, padėkų sulaukė ir palangiškiai. O šventės išvakarėse kvietė visuomenę pasižvalgyti, koks ugniagesių darbas, kokias priemones jie naudoja, skubėdami gelbėti degančio žmonių turto ar...


Praėjusį antradienį Klaipėdos apskrities ugniagesiai gelbėtojai minėjo savo profesinę šventę – šv. Florijono ugniagesių globėjo dieną – Kretingoje. Buvo aukojamos šv. Mišios už ugniagesius gelbėtojus Kretingos Viešpaties Apreiškimo Švč. Mergelei Marijai bažnyčioje, vėliau ugniagesiai dalyvavo šventinėje rikiuotėje...


Praėjusią savaitę lietuviai minėjo Kovo 11-ąją – Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 21-ąsias metines. Vieni aktyviau, kiti pasyviau, tačiau ši diena, žinoma, nepalieka abejingo nei vieno piliečio. Šią dieną minėjo ir palangiškiai, ypatingai šią dieną pagerbė jaunieji miestelėnai, dovanoję gražiausias dainas ir šokius Lietuvai.


Šeimos dienos renginiai Šventosios mokykloje

N.Šauklienė, mokytoja, 2009 05 22 | Rubrika: Miestas

Visą praėjusią savaitę Šventosios pagrindinėje mokykloje vyko renginiai, skirti Tarptautinei Šeimos dienai.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius