Mirė palangiškis verslininkas Raimondas Karpavičius

Linas JEGELEVIČIUS, 2019-08-11
Peržiūrėta
7722
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Raimondai, negaliu patikėti, kad Tavęs jau nėra...Vos prieš metus Tu mane priėmei savo jaukiuose namuose Nidoje, vaišinai riešutais, kurių neberasime Lietuvoje, pasakojai apie jų didelę naudą sveikatai. Žinoma, didžiausias „pasigardžiavimas“ buvo ne jie, o tas įsimintinas pusantros valandos pokalbis su tavimi – apie verslą, politiką, jų užkulisius, sveiką gyvenseną, Palangą...www.palangostiltas.lt perspausdina prieš metus žurnale "Lietuvos pajūris" skelbtą interviu su Tavimi.

Linas Jegelevičius
„Palangos tiltas“/ „Lietuvos pajūris“ redaktorius

 

 

Raimondas Karpavičius: Visiems gyvenime linkiu veikti, o ne dirbti

 

Žinomas Lietuvos verslininkas Raimondas Karpavičius, turintis patogius namus Palangoje, dabar daug laiko praleidžia Tenerifėje, kur jo „Marijampolės pieno konservai“ (gamyklą valdo UAB „Karpis“, kurioje R. Karpavičius turi 100 procentų akcijų) į vietos rinką įvedinėja pieno konservų smulkių pakuočių gamyklą. Šešiasdešimtmetį neseniai atšventęs vyras – žvalus ir kupinas energijos. „Būna, kad čia keliuosi ketvirtą valandą ryte, apie keturiskart per savaitę neriu į baseiną ir nuplaukiu iki kilometro. Kai turiu laiko, spėriai nueinu iki 10 kilometrų“, – sakė verslininkas žurnalui „Lietuvos pajūris 2018“.
– Ar rūpintis fizine ir psichologine savijauta – dalis jūsų gyvenimo būdo ar tiesiog būtinybė, juk įtampa ir stresas – nuolatinis jūsų, kaip verslininko, palydovas?
– Aš visą gyvenimą artimai „draugauju“ su sportu. Žaidžiau profesionaliai futbolą, buvau Klaipėdos „Atlanto“ žaidėjas.
Gyvenime aš linkęs pasikliauti Dievu, nors nesu religingas ir nesieju savęs su konkrečia konfesija. Mano pasaulėžiūroje yra po truputį visų tikėjimų. Juk ir pats žodis „tikėjimas“ susideda iš dviejų žodžių: „tik“ ir „ėjimas“. Tai yra pažinimas, ėjimas per gyvenimą. Turiu savo Angelą sargą, arkangelą Mykolą. Man taip ir astrologinis skaitymas teigia. Savo Angelui sargui padedant, einu per gyvenimą. Mano gyvenime nieko netrūksta, o pinigai nesukuria laimės.
Dievas mums duoda kliuvinių – bando mus, ar mes mokame su jais susidoroti, ar esame kantrūs. Kantrybė mano vertybių skalėje – itin aukštai. Beje, aš nedirbu – aš veikiu. Veikla ilsina, o darbas alina. Veikla apima daug įvairių sričių, o darbas – tik siaurą. Veikti – labiau gyvenimo būdas. Visiems linkėčiau veikti ir gyvenime rasti savo kryptį, o ne dirbti. Veikimas veda į meilę. Man abu dalykai – neatsiejami.
– Ką mėgstate skaityti?
– Skaitau įvairią literatūrą. Gaila, kad šiame amžiuje žmonės tik internete skaito. Skaitau Vydūną, Aivenhovą, ypač ryte, pamedituoju. Turiu Bobo Troubridžio knygą, kuri aiškina ligų kilmę. Skaitau ją ne dėl savo amžiaus – domiuosi sveika gyvensena, netradicine medicina, bendrauju su mokslininkais, tyrėjais.
– Kaip jums Tenerifėje sekasi pieno konservų smulkių pakuočių gamyba? Ar labai skiriasi kurortinio ispanų miesto verslo mentalitetas nuo lietuviško?
– Mes Ispanijos pieno produktų rinkoje dalyvaujame jau daug metų. Tik savo produktus ten pardavinėjome per vieną vokiečių kompaniją. Gamykla čia jau veikia. Tiesą pasakius, mintis pastatyti mums čia gamyklą šovė į galvą netikėtai, man atostogaujant čia. Ji mums yra svarbi vystant plėtrą į žemyną, Ispaniją ir Portugaliją. Per tiek metų čia jau gerai supratau vietos darbuotojų mentalitetą – priėmiau sprendimą, kad gamybos reikalus turi tvarkyti lietuviai. Rūpintis gamyklos technine dalimi vietos žmonės neturi pakankamai patirties.
Taip, vietinę prekybą jie puikiai išmano, tačiau ją būtina suderinti su lietuviškais ir europietiškais standartais.
Žmonės čia – labai geri ir draugiški, tačiau pirmenybė čia teikiama šeimai, vaikams, tėvams. Labai pagirtinos vertybės, tačiau darbas čia nėra prioritetas. Kai kuriuos vietinius darbuotojus nusiųsime praktiniams mokymams į Lietuvą. Taip pat nuolat vyksta vietinių darbuotojų mokymas čia esančioje įmonėje. Kol kas gamybos apimtys nėra didelės, bet turime daug rimtų užsakymų ir paskutiniam šių metų ketvirčiui. Dirbti čia yra sudėtingiau nei Lietuvoje, bet paprasčiau, kalbant apie konkurenciją – ji čia mažesnė, yra nustatytos tam tikros mokesčių ir subsidijų lengvatos. Tačiau ir Tenerifėje, kaip ir bet kur, reikia laikytis tam tikrų žaidimo taisyklių. Man tai savaime suprantama.
– Turite kietą stuburą, savo verslo mentalitetą ir filosofiją. Ne visiems, matyt, lengva prie jūsų prisitaikyti ar suprasti jūsų reikalavimus. Kaip atsirenkate žmones itin svarbioms pareigoms jūsų įmonėse?
– Visuose žmonėse ieškau vienintelio dalyko – doros. Jeigu ji yra, techninių dalykų galima išmokti, nors, žinoma, prekybiniai sugebėjimai turi būti genuose. Gal nuskambėsiu ekstravagantiškai, bet pasakysiu taip: reikalingų žmonių net neieškau, man juos atsiunčia dangus. Aš suformuoju mintį ir vaizdinį, kurie įsikūnija. Svarbiausia gyvenime yra pozityvi intencija, kuri suformuoja kryptį į laisvę ir suteikia visus reikalingus instrumentus tęsti kelionę – gyvenime ir versle.
Reikia būti nuolat pozityvioje kryptyje, nes ji traukia kitus pozityviai nusiteikusius žmones. Savanaudystė, vien tik savo interesų tenkinimas yra didžiausia destrukcija. Veikla kuria pinigus, pinigai turi tarnauti visiems, o ne vienam žmogui. Tik laimingi žmonės šalia gali auginti verslą. Tikro verslininko tikslas, mano įsitikinimu, turėtų būti ne pinigai, o dalyvauti užtikrinant socialinį teisingumą ir apjungti žmones krypčiai į laisvę. Atsiradus ženklesnių įplaukų iš mūsų rinkų Kinijoje, Honkonge, Didžiojoje Britanijoje, Kanaruose, darbo užmokestis mūsų įmonių grupėje bus padidintas ženkliai.
Aš labai pasitikiu žmonėmis, kurių intencijos – pozityvios. Net į Marijampolę (pieno konservų gamyklą) dabar, kol esu Tenerifėje, nedažnai nuvažiuoju. O kam? Juk žmonės dirba savo darbą – kryptingai.
– Jūs – laimingas žmogus?
– Taip, esu laimingas viduje, o gyvenime, neslėpsiu, yra visko.
– Kas jus suformavo kaip asmenybę ir verslininką?
– Skirtingai nei kitų, negalėčiau pasakyti, kad kas nors konkrečiai – mokykla, tėvai ar gatvė, o gal pokyčių laikmetis – mane suformavo tokį, kokį esu. Mane suformavo gyvenimas – eini per jį ir mokaisi. Beje, aš save vadinu jo mokiniu. Iki paskutinio atodūsio turi veikti ir mokytis. Galima būti pensininku, bet svarbiausia nesijausti pensininku. Gyvenime eisiu tol, kol man leis Dangus.
– Esate sėkmingai dirbančios, su milijoniniu pelnu įmonės savininkas. Ar jaučiate viską pasiekęs versle? Kokius iššūkius sau keliate?
– Aš vėl gi turiu savo požiūrį į tai. Man siekiamybė yra laisvė – absoliuti pasirinkimo laisvė, kuri veda į sandorą – su savimi, Dangumi ir kitais. Būtina suprasti priežastis. Jos yra atramos taškas. Deja, mes gyvenime dažniausiai dėmesį kreipiame į pasekmes. Pasekmės gimdo kitas pasekmes. Deja, mūsų sveikatos ir švietimo sistemos skirtos įveikti pasekmėms, ne priežastims. Tai – taisytina.
– Kuo pirmiausia vadovaujatės darydamas sprendimus?
– Vienas versle – ne karys. Turiu stiprią komandą, kuri dirba viena kryptimi, yra savo sričių žinovai. Man labai svarbi jų nuomonė. Žinoma, informaciją apie pieno rinką aš susirenku ir kitais kanalais – svarbu turėti kelis jos šaltinius. Bet man gausybė popierių, ekspertizės nepatinka – man turi būti skaičiai. Pateikti aiškiai, atspindintys įmonės veiklą ilgesnėje laiko perspektyvoje.
Versle svarbiausia atsidurti ten, kur reikia ir kada reikia. Versle labai svarbūs ir asmeniniai santykiai. Įprastai jie kuriami neoficialiai. Pavyzdžiui, šiandien (kalbėjomės šeštadienį) priimsiu Las Palmaso verslininkus, atvažiuos ir lietuvių – jiems pats kepsiu lietuviškus blynus su varške ir Zanavykų (Senolių) sūrį (juokiasi). Mūsų pieno produktai – labai geri ir vertinami.
– Ką siūlytumėte daryti, kad Lietuvoje pieno ir jo produktų kainos mažėtų? Juk nėra adekvatu, kad už pieną Lietuvoje mokame tiek, kiek Vakarų Europoje...
– Yra bendros pasaulinės tendencijos, su kuriomis nieko padaryti negalime. Lietuvos bėda, kad vietos prekybos centrai susirenka viską – net ir tai, kas jiems nepriklauso. Tikiu, kad artėja diena, kai tokių prekybos centrų-grobuonių hegemonija pasibaigs – jų veikla bus reglamentuota ir apribota, o prekyba smulkės. Nenormalu, kad tokioje mažoje valstybėje, kaip Lietuva, prekybos tinklai turi tiek galių. Tai – problema, kurios, deja, mūsų valstybė per 28 nepriklausomybės metus nesugebėjo išspręsti. Deja, mūsų gamintojai paklūsta prekybos tinklų reikalavimams – prekes gamina pagal jų užsakymą, dėl ko nukenčia jų kokybė.
– Esate buvęs profesionalus futbolininkas, dabar šio žaidimo – žinovas, skaidrumui futbole pasiekti įsteigėte „Futbolo sąjūdį“. Ar tikite, kad Lietuvos nacionalinė futbolo rinktinė kada nors kovos pasaulio futbolo čempionate?
– Kada tai bus, labai sunku šiandien pasakyti. Tikiu, kad tai kada nors įvyks.
Atsakysiu pradėdamas iš toliau. Pirmiausia, manau, kad pavojai Lietuvai yra gerokai didesni, negu šiandien daugelis mano. Nekalbu apie geopolitinius dalykus. Omeny turiu požiūrį į žmogų, į valstybės valdymą. Mes turime labai daug tarnautojų, tačiau nedaug gerų administratorių. O jų mums labai reikia. Lietuvos žmonių nusivylimas šalies valdymo sistema ir visa valdžia – didelis. Lietuviai yra dori ir darbštūs žmonės, tačiau matydami čia daug neteisybės, į viską numoja ranka ir palieka tėvynę.
Tačiau Lietuvos verslas – stiprus. Tik reikia kuo daugiau žmonių įtraukti į veikimą ir suteikti jiems galimybę pasirinkti, kuriuo keliu eiti. Aš visiems didžiuodamasis pasakoju, kad Lietuva 15 amžiuje buvo didžiausia Europos valstybė.
Būti mažu, nereiškia būti silpnu.
Pažiūrėkite, Urugvajaus ir Islandijos valstybės įrodė, kad ir mažos valstybės gali kovoti su futbolo grandais – tik mums reikia keisti futbolo kryptį. Kad futbolas taptų skaidresnis. Futbole, kaip ir valstybėje, ir, beje, prekybos tinkluose, apie kuriuos šnekėjome, yra išplitęs parazitavimas. Jį reikia išrauti su visomis šaknimis. Jis yra priežastis. Kai nebus jos, nebus ir tolesnių pasekmių, ir parazitavimo.
– Jūs – žinomas Lietuvos verslininkas, tačiau jūsų gyvenimas Palangoje – labai nepastebimas. Kodėl?
– Nėra tikslu taip teigti. Buvau aktyvesnis Palangos bendruomenės narys, kai Palangos parapijos klebonu buvo Algis Genutis. Dėl intensyvaus dalyvavimo versle, dabar mažiau laiko praleidžiu Palangoje. Kiekvienas žmogus turi būti bendruomeniškas. Tik būdami lašu vandenyne esame stiprūs – kaip individai, bendruomenė bei valstybė.
– Lietuva švenčia valstybingumo šimtmetį. Kokią Lietuvą matote po šimto metų?
– Lietuva bus tol, kol mes, pasitelkiant vandenyno analogiją, būsime jame. Jeigu išlaikysime savo dvasią – tvirtą ir užgrūdintą – būsime visada. Tik turime pasinaudoti savo protėvių galia ir neleisti ja kitiems manipuliuoti. Praeitis reikalinga tam, kad suprastumėme, kas esame. Lietuvai reikalinga tvara, tuomet ir klausimų apie jos išlikimą nekils. Ji yra mūsų išlikimo garantija. Tik kuomet žinome, kas esame, galime siekti ko norime.

 

Jūsų komentaras:

Agathe Travis 2020-04-18 02:38 ([email protected] / IP: 82.102.20.178)
KAIP GRĮŽTI SAVO LOVERĄ PO 24 VALANDŲ PAGAL GALINĮ SPELDINIMO RAKTUVĄ, KURIUO PRADĖTAS DR PADMANAS Šis straipsnis yra liudytojo, su kuriuo sutikau ieškodamas ratuko, liudytojas, kuris galėtų padėti man susigrąžinti buvusį vyrą po pertraukos, ir aš labai džiaugiuosi galėdamas pasakyti, kad mano buvęs vyras grįžta pas mane ir jis šiuo metu yra mano vyras. ir šiuo metu esu vedęs Jude'ą Rotšildą. Jude mano vyras, ir mes taip mylėjome vienas kitą, bet mano tėvai buvo prieš mus, matydami vienas kitą. Turėjome nesusipratimą dėl šeimos ginčo ir išsiskyrėme, bet mano meilė jam nepaliko manęs, nes jis buvo mano pirmoji meilė. todėl susisiekiau su DR PADMAN, kad padėčiau man ją atkurti. Šiandien džiaugiuosi, kad mano buvęs vyras dabar yra su manimi. Ačiū DR PADMANU ir linkiu visiems, kuriems reikia pagalbos, paprašyti pagalbos iš šio rašybos keitiklio ir išspręsti jūsų problemas. Susisiekite su jo el. Pašto adresu [email protected] arba https://twitter.com/padman_dr. ([email protected]) https://padmanspell.com/index-3.html arba paskambinkite jam per „WhatsApp“ +19492293867

Luis Garcia Quintero 2020-04-16 23:27 ([email protected] / IP: 85.206.166.81)
Jis niekada nesustoja nustebinti visų, ieškančių jo pagalbos. Jis neabejotinai yra geriausias savo stebuklingomis galiomis. Aš labai dėkoju jums, kad atgavote mano santykius po 5 mėnesių pertraukos su mano buvusia mergina. Rašykite lordui Zakuzai el. Paštu: ( [email protected] ) arba „WhatsApp“ jam telefonu +1 740-573-9483, nes jis yra puikus ir galingas magas, kuriuo pasitikiu. Net per šią neseną pandemijos krizę visame pasaulyje, lordas Zakuza sugebėjo per 48 valandas su savo galinga magija sugrąžinti mano buvusią merginą po to, kai sumokėjau išankstinį 370 eurų mokestį, kad galėčiau įsigyti reikalingų daiktų, kad darbas būtų atliktas man ir po jo. jis baigė, mano buvusi draugė grįžo pas mane per 48 valandas ir šiandien mes tiesiog esame geriausi sau. Galite susisiekti su lordu Zakuza naudodamiesi jo el. Pašto adresu ( [email protected] ) arba „WhatsApp“ telefonu +1 740-573-9483, jei reikia pagalbos jūsų santykiams / santuokoms.

VERONICA MARK 2020-04-16 07:35 ([email protected] / IP: 85.203.15.123)
Niekada netikėjau burtais ar magijomis, kol nesutikau šio puikaus rašybos rašytojo, vadinamo DR ONIHA. Vyras, su kuriuo norėjau susituokti, paliko mane 3 mėnesiams iki mūsų vestuvių ceremonijos ir mano gyvenimas buvo apverstas aukštyn kojomis. Jis buvo su manimi 4 metus ir aš jį labai myliu. Jis paliko mane pas kitą moterį be jokių priežasčių .. Kai jam skambinau, jis niekada nesiėmė mano skambučių ir nenorėjo, kad mane matytų aplinkui. buvo bejėgis ir nežino, ką daryti, kad mano mylimas vyras sugrąžintų mano gyvenimą. Aš prisijungiau internete ieškodamas pagalbos ir randu DR ONIHA svetainę, turiu su juo susisiekti. Kai aš papasakojau DR ONIHA, kas nutiko. jis padėjo man atlikti keletą skaitymų, o po skaitymų privertė mane suprasti, kad kita moteris padarė keletą burtų dėl mano vaikino ir dėl šios priežasties jis mane paliko. Jis man pasakė, kad jis padės man ištarti burtą. kad jį sugrąžintų. Iš pradžių buvau skeptiškas, bet tiesiog pamėginau. Po keturių dienų, po kurio prabilo DR ONIHA, mano vaikinas paskambino man pačiam ir atėjo pas mane atsiprašyti. Negaliu patikėti, kad jis gali sugrįžti pas mane, bet aš džiaugiuosi, kad jis grįžo ir mes susituokę dabar. Mes gyvename kaip laiminga šeima. Skelbdami tai forume, jei kam reikia šio puikaus vyro pagalbos, per jį taip pat galite susisiekti. El. Pašto adresas: [email protected] arba jo Skambinkite / „Whatsapp“ numeris: + 16692213962

Bunny Sarafina 2020-04-15 11:56 ([email protected] / IP: 197.210.53.20)
norite grąžinti savo buvusį vaikiną, merginą, vyrą ar žmoną ar bet kurį iš artimųjų, jei jums reikalingas dvasinis dėmesys, jaučiate, kad viskas vyksta ne su jumis ir jums reikia pagalbos, norint pakeisti dalykus, pasitelkiant šį puikų žmogų Magas, puikus Meilės rašybos ratukas [email protected]. Savo magiška galia jis išsprendžia bet kokią problemą, su kuria, jūsų manymu, susiduriate. tiesiog susisiekite su juo nurodydami šią informaciją! el. paštu [email protected] arba whatsapp +2348165965904 su šia dviem detalėmis galite susisiekti su juo. Jis visada yra ir yra pasirengęs padėti jums išspręsti jūsų problemą visą gyvenimą. Radau jį tada, kai man reikėjo pagalbos susigrąžinti mano vyrą, kuris paliko mane ir keletą mėnesių išvyko pas kitą moterį, pasitelkdamas chubygreat Spell darbą aš sugebėjau jį sugrąžinti ir mes kartu gyvenome laimingi. Ačiū chubygreat, tegul Dievas toliau stiprina jūsų stiprybę ir suteikia jums išminties.

Bunny Sarafina 2020-04-15 11:56 ([email protected] / IP: 197.210.53.20)
norite grąžinti savo buvusį vaikiną, merginą, vyrą ar žmoną ar bet kurį iš artimųjų, jei jums reikalingas dvasinis dėmesys, jaučiate, kad viskas vyksta ne su jumis ir jums reikia pagalbos, norint pakeisti dalykus, pasitelkiant šį puikų žmogų Magas, puikus Meilės rašybos ratukas [email protected]. Savo magiška galia jis išsprendžia bet kokią problemą, su kuria, jūsų manymu, susiduriate. tiesiog susisiekite su juo nurodydami šią informaciją! el. paštu [email protected] arba whatsapp +2348165965904 su šia dviem detalėmis galite susisiekti su juo. Jis visada yra ir yra pasirengęs padėti jums išspręsti jūsų problemą visą gyvenimą. Radau jį tada, kai man reikėjo pagalbos susigrąžinti mano vyrą, kuris paliko mane ir keletą mėnesių išvyko pas kitą moterį, pasitelkdamas chubygreat Spell darbą aš sugebėjau jį sugrąžinti ir mes kartu gyvenome laimingi. Ačiū chubygreat, tegul Dievas toliau stiprina jūsų stiprybę ir suteikia jums išminties.

juhi 2020-04-08 09:58 ([email protected] / IP: 86.98.142.225)
Ar pastebėjote, kad trūksta meilės partneriui ar buvusiai, ir norite juos susigrąžinti? O gal šiuo metu esate išsiskyrę ir norite, kad jūsų partneris sugrįžtų pas jus? Ar įmanoma ieškoti dvasinio užkeikimo ar finansinio bei šeimyninio posūkio? Tave ignoruoja norima pusė? Poveikis suteiks jums galimybę. Ar jaučiatės įstrigę dėl arogantiško partnerio ar viršininko biure? Tai daro jiems įtaką, kad suteiktų jums kontrolę. Ištardami šį rašybą, jums bus suteikta galia paveikti žmones. Beveik visi žmonės! Jei esate šiuo metu, jūs galite įtakoti savo darbą ieškodami pašnekovo. Kliūtis jums gali turėti įtakos beveik bet kuriai situacijai. Kai magija pradės pasireikšti, galėsite ją pakeisti, žmonės abu turės ketinimų. Nieko ypatingo nereikėtų daryti, tikitės duoti patarimų, kaip panaudoti magiją. Tai gali įvykti iš karto arba gali užtrukti šiek tiek ilgiau, tačiau netrukus pamatysite, kad žmonės pradės matyti jūsų dalykus kitaip. Dr Pellar Voodoo atkreipia dėmesį į dr. Pellar protėvių šventovę, kuri saugiai pasakoja apie jūsų ateitį. Kol visi šie liudijimai buvo pateikti visų čia esančių žmonių, jie nėra WILD kiekvienos prekės; (1) Jei norite, kad jūsų buvusieji būtų grąžinti. (2) rūpintis ŽIV / AIDS ar panašia liga (3) Noriu būti paaukštintas jūsų kabinete. (4) Ar norite, kad moterys / vyrai jus sektų? (5) Jei norite vaiko. (6) Ar esate verslininkas ir norite laimėti sutartis? (7) Jūs norite, kad būčiau susijęs su jūsų sutuoktiniu tavo amžinai. (8) Jei jums reikalinga dvasinė pagalba. (9) Kaip buvote apgauti ir norite susigrąžinti prarastus pinigus. (10) Nutraukite skyrybas 11. Laimėtos loterijos / loterijos burtai 12. Vaiko rašyba 13. Nėštumo burtai 14. Rašybos laisvė 15. Meilė rašybai 16, dingsta burtai 17. Nematomas žmogaus burtas 18. Vėliau rašyba 19. Santuokos burtai 20. Kerštas keršto 21. Populiarumo rašyba 22. Nužudyk burtą Vėžys 23. burtai 24. Antgamtinė rašybos galia 25. Beprotybės burtai 26. Nemokama nekilnojamojo turto paskolų rašyba 27. Filmų ir filmų rašybos rašyba 28. Tuberkuliozės rašyba 29. Svorio metimas ir kūno rašyba Atminkite, kad mes parašėme tai jums Paleidome jį asmeniniam naudojimui! Tai, ko jums reikia, yra jūsų vardas ir gimtadienis. Jei turite klausimų, prašome padėti arba nedvejodami rašykite daktaro Pellar el. Pašto adresą: [email protected] Prašau, jūs turite palaukti 2-3 dienas, kad užbaigtumėte savo magiją.

eliza 2020-04-08 09:58 ([email protected] / IP: 86.98.142.225)
MANO GYVENIMO KILMĖ GRĮŽTI Į NORMALIĄ PO IEŠKĖJO TEISĖS SPELNIS Sveiki visi, esantys šioje grupėje, mano vardas Eliza, aš esu iš Veronos, noriu pasidalinti savo tikrąja gyvenimo istorija internete, kad žmonės suprastų, kaip aš gavau pagalbą iš Dr.Pellar, kuris man atnešė puikią magiją. buvusio vyro vyras pas mane atėjo per 24 valandas. Vyras paliko mane pas kitą moterį daugiau nei 8 metus ir aš jį labai myliu, ieškau pagalbos iš viso pasaulio, bet kiti žmonės mane apgaudinėja ir niekas man nepadeda, tačiau praėjusią savaitę pamačiau kitą moterį kalbant apie Dr.Pellar internete. Taigi greitai susisiekiau su juo ir paprašiau jo pagalbos. Pirmas žodis, kurį jis pasakė, buvo, kad aš padėsiu jums iškilus problemoms. Aš buvau tokia laiminga per 24 valandas, vyras paskambino man telefonu ir paprašė, kad atleisčiau jam už visus mane sukėlusius skausmus, aš buvau tokia laiminga šiandien ir vėl šiandien. Pasakiau Dr.Pellarui, kad pasidalinsiu jo vardu ir kontaktine informacija internete, kad žmonės galėtų daugiau sužinoti apie jį, todėl darau tai dabar tiems, kurie turi tą pačią ar kokią nors kitą problemą, susisiekite su dr. .Pellar šiandien ir jis priims 100% sprendimo dėl to. Čia yra jo kontaktinė informacija el. paštas: [email protected]

Grace 2020-04-08 09:57 ([email protected] / IP: 86.98.142.225)
Sveiki, mano vardas Grace, noriu liudyti puikų dalyką, kurį Dr.Sango padarė dėl manęs. Niekada nesužinojau, kad galėčiau mylėtis, pragyvenusi 4 metus, naršydama internete, kai pamačiau, kad moteris liudija apie tai, kaip ji man iš pradžių padėjo su Dr.Sango, aš į tai žiūrėjau kaip į tai, ką mačiau anksčiau, nes susisiekiau su daugybe internetinių burtų, kurie baigėsi mano pinigais, todėl buvau įsitikinęs, kad daugiau nebeprisijungsiu. Stebėjau tai kitas 2 dienas, žiūrėdamas televizorių, kai pamačiau, kad vyras, vardu Harry, per televiziją duoda parodymus apie tai, kaip jam netgi padėjo šis Dr.Sango, todėl, kai tai pamačiau, net neabejoju, kad susisiekiau su juo vėl iškart ir papasakojau jam, kaip mano meilužis paliko mane 4 metams, todėl jis liepė nesijaudinti, kad mano meilė grįš į mane kitą savaitę, ir jis papasakojo viską, ką mums reikėjo padaryti iškart, kad aš neabejojau juo išvis dėl to, kad mačiau įrodymų, kad šis vyras buvo jis, koks didelis dalykas, kaip kad turėjau laukti valandas, kuriuos jis man pasakė, iškart po savaitės pabaigos man paskambino keistu numeriu, pirmiausia nepaisiau skambutis, bet aš norėjau pamatyti dar kartą, yra to paties numerio teksto žinutė, kad aš turėjau jį perskaityti atidaręs, negaliu patikėti tuo, ką mačiau, tekstas buvo iš mano meilės, aš palikau savo 4 metus sakydamas atsiprašau, kad turiu pabandyti pasirinkti jo skambutį, kad jis vėl skambintų, kad aš pasiimčiau jis verkė telefonu, prašydamas man atleisti, kad jis dabar vėl Ady likti su manimi amžinai, kad jis yra labai liūdnas dėl to, ką padarė su manimi. Buvau toks nustebęs ir tylus, todėl sakiau jam, kad aš jam atleidžiu, todėl jis ateidavo į mano namus per kitas tris valandas nuo to momento, kai pamatė mane, nukrito ant kelių ir vėl meldėsi, kad gerai jam pasakiau, todėl pagavau mylėtojas, ir labiausiai stebina, kad jis leido man patekti į savo banko sąskaitą. Dabar jis nusipirko man naują „Toyota Camry“ (automobilį) ir mes planuojame mano vestuves. Aš esu laiminga ir mes abu esame laimingi dabar ačiū Dr.Sango už visą jo pagalbos ir prašau Dievo, kad jis gyventų dėl tavęs, todėl visada turėtum padėti atsipalaiduoti širdyje. Jei nori susisiekti su juo, kad sugrąžintų tavo laimę, nes jis padarė mano, galite susisiekti su Dr.Sango šiuo nurodymu el. pašto adresas [email protected]

Schart Marie 2020-04-05 10:27 ([email protected] / IP: 129.205.113.139)
Aš noriu padėkoti tau, labai brangiam, už tavo pagalbą sugrąžinant mano žmoną ir už tai, kad padėjai man pakeisti savo gyvenimą į gerąją pusę, Dievas ir toliau atnaujins tavo jėgas ir suteiks tau daugiau galių padėti dar daugiau. jei norite susisiekti su chubygreat, tai yra detalė „whatsapp“ 2348165965904 arba el. paštu [email protected]. jis kitoks

Schart Marie 2020-04-05 10:27 ([email protected] / IP: 129.205.113.139)
Aš noriu padėkoti tau, labai brangiam, už tavo pagalbą sugrąžinant mano žmoną ir už tai, kad padėjai man pakeisti savo gyvenimą į gerąją pusę, Dievas ir toliau atnaujins tavo jėgas ir suteiks tau daugiau galių padėti dar daugiau. jei norite susisiekti su chubygreat, tai yra detalė „whatsapp“ 2348165965904 arba el. paštu [email protected]. jis kitoks

Hannam 2020-04-01 03:56 ([email protected] / IP: 105.112.99.114)
Ačiū Dievui, kad aš tikėjau gydytoju ODIONU, perskaičiusi tiek daug liudijimų apie jo darbą ir nusprendžiau su juo susisiekti. Aš rašau savo liudijimą, kurio niekada negalvojau, kad tai bus įmanoma. Prieš susitikdamas su gydytoju ODION, aš visa tai jaučiau prietaringais įsitikinimais ir rašyba nebuvo moksliškai įrodyta, kad tai tiesa, tačiau šis rašybos rašytojas privertė mane manyti kitaip. Jis yra geras žmogus. Po šio vyro pastangų susigrąžinau savo buvusį vaikiną po vienerių metų bandymo, bet jokios priemonės, atrodo, neparodė. Jei perskaitėte kokius nors liudijimus apie daktarą ODION, tai tiesa. Mano draugas paliko mane daugiau nei vienerius metus ir aš norėjau jį susigrąžinti ir bandžiau maldauti, kad jis grįžtų pas mane, bet jis man sumokėjo kurčias ausis ir padarė mane viešai kvailiu. Dr ODION'ą man pasiūlė mano draugas, kuris taip pat padėjo mano darbo vietoje, ir aš jam pasakiau, kad jis prietaringas ir kvailas, kad tiki tokiais fetišais. Bet po tiek minčių apie tai, aš internete ieškojau jo ir nusprendžiau susisiekti su juo el. Paštu. Jis netrukus davė man savo mobiliojo telefono numerį ir mes taip pat gerai kalbėjomės. Jis yra geriausias. Prieš pradėdamas rašyti, aš jau turėjau patikinimą. Per 2 dienas mano buvęs vaikinas po 1 metų pasityčiojimo iš nenaudingo vyro atėjo pas mane maldauti šį kartą. Aš nežinojau, ką šis vyras padarė, bet jam labai gera tai padaryti už mane. Aš dėkoju jam ir mano draugui, kad jis pažįsta jį per daug kasdienio gyvenimo. Tikiu, kad jis padės visiems, kas ateis pas jį, susisiekti su juo ([email protected]) arba „WhatsApp jam“ +2349060503921.

Sonya 2020-03-31 10:10 ([email protected] / IP: 37.120.158.98)
Dr Oniha, Štai mano liudijimas iš širdies šilumą įsiskolinusios kliento (Sonya Carlson iš Jungtinių Valstijų). Pone, aš turėjau jums atsiųsti, nors dabar dirbu, kad praneščiau, jog jūsų burtas sėkmingai veikė, ir jis grįžo atgal. man, kaip jūs sakėte, pone. Gražios raudonos rožės buvo ką tik atvežtos į mano darbo vietą iš vyro, su kuriuo susisiekiau su jumis gruodžio 18 d. Pone, aš džiaugiuosi galėdamas tai pasakyti visam pasauliui, kad jis vakar apie mane apie 18 val. Grįžo pas mane per jūsų galingus burtus. Viskas susiklostė taip, kaip jūs sakėte. Daugiau jokių abejonių. Nes jis supranta, kad mes turėjome būti tokie, ir kad mes buvome suderinami. Man iš tikrųjų sunku tuo patikėti. Tai tikrai stebina !! Labai ačiū dr. Oniha už tai, kad sudedate man savo stebuklingą galią ir už tai, kad suvienijote mane ir mano buvusius kartu su savo didžiausiomis jėgomis '' Jei kas nors yra tokioje situacijoje, galite susisiekti su gydytoju Oniha dėl jo Svetainė: http://onihaspelltemple.com Paštas: [email protected] „Whatsapp“ +15056336879

Hannam 2020-03-31 07:19 ([email protected] / IP: 105.112.98.217)
Ačiū Dievui, kad aš tikėjau gydytoju ODIONU, perskaičiusi tiek daug liudijimų apie jo darbą ir nusprendžiau su juo susisiekti. Aš rašau savo liudijimą, kurio niekada negalvojau, kad tai bus įmanoma. Prieš susitikdamas su gydytoju ODION, aš visa tai jaučiau prietaringais įsitikinimais ir rašyba nebuvo moksliškai įrodyta, kad tai tiesa, tačiau šis rašybos rašytojas privertė mane manyti kitaip. Jis yra geras žmogus. Po šio vyro pastangų susigrąžinau savo buvusį vaikiną po vienerių metų bandymo, bet jokios priemonės, atrodo, neparodė. Jei perskaitėte kokius nors liudijimus apie daktarą ODION, tai tiesa. Mano draugas paliko mane daugiau nei vienerius metus ir aš norėjau jį susigrąžinti ir bandžiau maldauti, kad jis grįžtų pas mane, bet jis man sumokėjo kurčias ausis ir padarė mane viešai kvailiu. Dr ODION'ą man pasiūlė mano draugas, kuris taip pat padėjo mano darbo vietoje, ir aš jam pasakiau, kad jis prietaringas ir kvailas, kad tiki tokiais fetišais. Bet po tiek minčių apie tai, aš internete ieškojau jo ir nusprendžiau susisiekti su juo el. Paštu. Jis netrukus davė man savo mobiliojo telefono numerį ir mes taip pat gerai kalbėjomės. Jis yra geriausias. Prieš pradėdamas rašyti, aš jau turėjau patikinimą. Per 2 dienas mano buvęs vaikinas po 1 metų pasityčiojimo iš nenaudingo vyro atėjo pas mane maldauti šį kartą. Aš nežinojau, ką šis vyras padarė, bet jam labai gera tai padaryti už mane. Aš dėkoju jam ir mano draugui, kad jis pažįsta jį per daug kasdienio gyvenimo. Tikiu, kad jis padės visiems, kas ateis pas jį, susisiekti su juo ([email protected]) arba „WhatsApp jam“ +2349060503921.

Jaclyn Antoinette 2020-03-31 06:39 ([email protected] / IP: 105.112.98.217)
Aš susigrąžinau savo buvusį vaikiną, naudodamas DR ODION, kaip geriausią rašytoją, ir labai rekomenduoju DR ODION visiems, kuriems reikia pagalbos! .. Noriu paliudyti, kaip aš susigrąžinau savo vaikiną po to, kai jis išsiskyrė aš, mes kartu buvome 3 metus, neseniai sužinojau, kad mano vaikinas turėjo reikalų su kita mergina, kai aš su juo susidūriau, tai sukėlė kivirčus ir jis pagaliau išsiskyrė su manimi, aš išbandžiau visas jėgas, kad jį susigrąžintum. tačiau viskas be reikalo, kol santykių forume pamačiau įrašą apie rašybos keitiklį, kuris padeda žmonėms susigrąžinti prarastą meilę per Meilės rašybą, iš pradžių tuo suabejojau, bet nusprendžiau pabandyti, kai susisiekiau su šiuo rašybos ratuku per „Whatsapp“ +2349060503921, rašykite jam el. Paštu ([email protected]) ir jis man pasakė, ką daryti, ir aš tai padariau. Tada jis man padarė meilės romaną. Po 48 valandų mano draugas man tikrai paskambino ir pasakė, kad jis manęs labai pasiilgsta, toks nuostabus !! Taigi jis tą pačią dieną grįžo su didele meile ir džiaugsmu ir atsiprašė už savo klaidą ir už mane sukėlusius skausmus. Tada nuo tos dienos mūsų santykiai buvo stipresni nei tokie, kokie buvo anksčiau, visa tai dėka DR ODION. jis yra toks galingas ir aš nusprendžiau pasidalinti savo istorija, DR ODION yra tikras ir galingas burtininkas, kuris visada melsiuosi ilgai gyventi, kad padėtų savo vaikams bėdoje, jei esate čia ir jums reikia jūsų „Ex“ nugaros ar jūsų vyras persikėlė į kitą moterį, daugiau nebeverkite, susisiekite su šiuo galingu rašybos žinovu. Čia yra jo kontaktinis asmuo: nusiųskite jam el. Laišką ([email protected]) Tekstu, paskambinkite arba pridėkite jį „WhatsApp“: +2349060503921. Ačiū dr. Odion EMAIL DR ODION adresu ([email protected])

Sonya 2020-03-30 01:56 ([email protected] / IP: 104.37.31.171)
Dr Oniha, Štai mano liudijimas iš širdies šilumą įsiskolinusios kliento (Sonya Carlson iš Jungtinių Valstijų). Pone, aš turėjau jums atsiųsti, nors dabar dirbu, kad praneščiau, jog jūsų burtas sėkmingai veikė, ir jis grįžo atgal. man, kaip jūs sakėte, pone. Gražios raudonos rožės buvo ką tik atvežtos į mano darbo vietą iš vyro, su kuriuo susisiekiau su jumis gruodžio 18 d. Pone, aš džiaugiuosi galėdamas tai pasakyti visam pasauliui, kad jis vakar apie mane apie 18 val. Grįžo pas mane per jūsų galingus burtus. Viskas susiklostė taip, kaip jūs sakėte. Daugiau jokių abejonių. Nes jis supranta, kad mes turėjome būti tokie, ir kad mes buvome suderinami. Man iš tikrųjų sunku tuo patikėti. Tai tikrai stebina !! Labai ačiū dr. Oniha už tai, kad sudedate man savo stebuklingą galią ir už tai, kad suvienijote mane ir mano buvusius kartu su savo didžiausiomis jėgomis '' Jei kas nors yra tokioje situacijoje, galite susisiekti su gydytoju Oniha dėl jo Svetainė: http://onihaspelltemple.com Paštas: [email protected] „Whatsapp“ +15056336879

Mary Counts 2020-03-29 05:30 ([email protected] / IP: 129.205.113.139)
Mano buvęs draugas paliko mane ir dukrą, nes prieš 6 savaites aš bandžiau VISIEMS atkurti mano santykius ir buvau nusivylęs. Nei vienas neveikė, po savaitės pamačiau „Dr.Wealthy“ svetainę ir, kai kreipiausi į „Dr.Wealthy“ pagalbos, viskas automatiškai pasikeitė, mano liūdesys tapo džiaugsmu, šypsena buvo mano veide, viskas įvyko labai greitai ir rezultatas buvo efektyvus. „Dr.Wealthy“ yra TIK rašybos žinovė, su kuria man sekėsi, mano vaikinas man paskambino ir pasakė, kad ji nori, kad mes sugrįžtume, taip pat norime su manimi susituokti. jis grįžo pas mane maldaudamas priimti jį atgal ir tai atsitiko dėl Dr.Wealthy pagalbos. Aš tokia laiminga, kad turiu savo vaikiną atgal. Kreipkitės į „Dr.Wealthy“ dabar, jei norite skubios ir greitos meilės burtų, kad atgautumėte savo santykius. [email protected] „WhatsApp“ arba paskambinkite jam +2348105150446 Jo tinklaraštis> http://wealthyspellhome.over-blog.com

Lana Condor 2020-03-26 08:41 ([email protected] / IP: 194.99.106.169)
Mano vyras ir aš esame vedę daugiau nei 10 metų. Mes susitikome, kai man buvo 18, o jam buvo 21-eri. Mes emociškai kartu išgyvenome. Mūsų santuokoje buvo kelios didžiulės muštynės ir skaudžios situacijos, bet mes visada atrodėme stipresni iš kitos pusės. Netikėtai mano vyras tiesiog paskatino mane apie skyrybų kalbą, aš buvau visiškai prislėgtas, kol radau moters parodymus, liudijančius apie burtininką, vadinamą dr. Oniha, ir aš užsakiau meilės burtą. Nepatikėsite, kad mano vyras man paskambino būtent tuo metu, kai šis rašybos rašytojas baigė savo rašybos darbus per 48 valandas. Buvau visiškai nustebinta! Jis nuostabus ir jo burtai veikia taip greitai. Taip pat galite kreiptis į jį, jei kyla problemų dėl santuokos ar santykių. Svetainė: http://onihaspelltemple.com Paštas: [email protected] „Whatsaap“ +1 (505) 633-6879.

Max 2020-03-18 11:24 ([email protected] / IP: 86.98.142.239)
Devynis mėnesius buvusi su ja, ji baigėsi manimi. Aš padariau viską, kad ją sugrąžintų, tačiau veltui aš norėjau jos Grįžti tiek už meilę, kurią jaučiu jai, maldavau su visais, pažadėjau, bet ji atsisakė. Aš paaiškinau savo problemą kažkam internete ir jis pasiūlė vietoj ąsotėlio kreiptis į rašybą, kuris galėtų padėti man rašybą sugrąžinti, bet aš esu tas vyras, kuris niekada netikėjo burtažodžiu, aš neturėjo kito pasirinkimo, nei išbandyti. Aš el. Paštu ir jis man pasakė, kad nėra jokios problemos, jog viskas bus anksčiau nei prieš keturias dienas, kad mano buvęs grįš pas mane prieš keturias dienas, ištarė rašybą ir stebėtinai antrą dieną buvo apie 16 val. Mano buvęs paskambino man, aš buvau toks nustebęs, atsiliepiau į skambutį ir viskas, ką ji pasakė, buvo tokia bloga dėl visko, kas nutiko, kad ji norėjo, kad aš sugrįžčiau už mane, nes ji mane labai myli. Aš buvau tokia laiminga ir džiaugiausi ją suraukusi akis, kas ji buvo, kaip mes pradėjome gyventi kartu ir vėl laimingi. Nuo tada aš tai darau Pažadu, kad nė vienas, žinau, neturi santykių problemų, būčiau padėkite tam asmeniui, remdamasis vieninteliu teisingu ir galingu rašytoju Dr.Sango, kuris man padėjo išspręsti savo problemą ir skiriasi nuo visų netikrų. Visiems, kuriems gali prireikti rašybos paleidimo priemonės, jų el. Pašto adresas yra [email protected], galite jam išsiųsti el. Laišką, jei jums reikia jo pagalbos jūsų santykiuose ar bet ko, kas lieja skirtingus burtus, kol, pvz. (1) Jei norite savo buvusio nugaros. (2) jei visada košmarai. (3) Norite būti paaukštintas savo kabinete. (4) Jūs norite, kad moterys / vyrai, kurie bėga paskui jus. (5) Jei norite vaiko. (6) Jūs norite būti turtingi. (7) Norite susieti savo sutuoktinį tavo amžinai. (8) Jei jums reikia finansinės pagalbos. (9) Žolelių priežiūra (10) Jei galėtumėte patenkinti savo žmonos lytinį potraukį dėl mažesnės erekcijos. (11) jei mėnesinės atsisako atvykti diena, kai tarkime ar daugiau srautų. (12) jei jų darbas atsisako mokėti žmonėms, tiesa? (13) išspręsti žemės problemą ir ją susigrąžinti. (14) Jūsų šeima neigia jus ne? (15) Tegul žmonės klauso mano žodžių ir mano. (16) Ar turite mažai spermatozoidų? (17) Byla išspręsta E.T.C Jei jums reikia pagalbos dėl kurios nors iš šių problemų, susisiekite su juo per jo el. paštą [email protected]

Leo 2020-03-18 11:24 ([email protected] / IP: 86.98.142.239)
Kaip „Dr.Sango Spell“ pagalba buvo atkurta mano sugadinta santuoka Tikra rašytoja. Aš esu ponas Leeo, praėjo jau šeši mėnesiai, kai aš išsiskyrėme su savo žmona, užpildydami skyrybų formą. Turėjome labai didelę problemą, kurios mes negalėjome kontroliuoti. Mes sužinojome, kad ji turi reikalų su kitu vyru. , todėl ji liko nuo manęs, nes aš jos paprašiau, ji mane atleido, po daug atsiprašymo ir atsiprašymų ji paliko mane ir ji atsisakė manęs grįžti. Aš stengiausi, kad ji patikėtų, jog aš ją vis dar myliu, bet ji man pasakė, kad viskas tarp mūsų. Taigi aš kalbėjau su labai geru draugu, patariu, ką daryti, ji man pasakė, kad vienintelis būdas, kurį aš galiu sugrąžinti, yra apsilankyti rašybos rašybos gydytojui, vadinamam Dr.Sango, taigi aš visada girdėjau, bet privalau niekada netikėk. taigi aš iš tikrųjų turėjau susisiekti su tuo pačiu Dr.Sango, kuris mane patikino, kad aš po vienos savaitės grįšiu į žmoną iš jo rašybos. ir ji man pasakė, kad, jos manymu, viskas bus gerai, be abejo, kai jis bus atliktas su savo darbu, kad aš nesu pirmasis, kuris padėjo. Štai šitaip rašoma ir po savaitės ji praplaunama, buvau tokia sukrėsta pamačiusi savo buvusią žmoną ir atsiprašydama. Ir taip mes abu iki šiol gyvenome laimingą gyvenimą, dabar mūsų santykiai yra stipresni nei buvo anksčiau. Dėka puikaus Dr.Sango rašybos mūsų laikų vyras padėjo man grąžinti buvusią žmoną namo. Jei jums reikia pagalbos, tiesiog susisiekite su Dr.Sango el. paštu [email protected]

James 2020-03-18 11:23 ([email protected] / IP: 86.98.142.239)
Aš taip džiaugiuosi, kad mano susituokusi santuoka buvo atkurta ir mano žmona grįžo po to, kai ji ir mano 2 vaikai paliko mane pas kitą vyrą. Po 10 vedybų metų žmona ir aš buvome ginčydamiesi, kol ji galiausiai paliko mane ir persikėlė į Ispaniją būti su kitu vyru. Jaučiau, kad mano gyvenimas baigėsi ir vaikai manė, kad daugiau nebematys savo motinos. Aš stengiausi būti stipri tik dėl vaikų, tačiau nesugebėjau suvaldyti skausmų, kurie kankina mano širdį, širdį užpildė liūdesys ir skausmai, nes buvau tikrai įsimylėjusi savo žmoną. Kiekvieną dieną ir kiekvieną vakarą galvoju apie ją ir visada noriu, kad ji sugrįžtų pas mane, aš tikrai buvau nusiminusi ir man reikėjo pagalbos, todėl ieškojau pagalbos internete ir atėjau į internetinę svetainę, kurioje manoma, kad Dr.Pellar galėtų padėti surasti savo ex greitai. Taigi jaučiau, kad turėjau tai išbandyti. Aš susisiekiau su juo ir jis man pasakė, ką daryti, ir aš padariau tai, ir jis padarė (Meilės burtą) man. Po 28 valandų žmona man tikrai paskambino, tai buvo staigmena, lygiai kaip stebuklas ir ji pasakė, kad labai pasiilgo manęs ir vaikų, tokia nuostabi !! Štai ji tą pačią dieną grįžo su didele meile ir džiaugsmu ir atsiprašė už savo klaidą ir už skausmą, kurį ji padarė man ir vaikams. Tada nuo tos dienos mūsų santuoka buvo stipresnė nei anksčiau, visa tai dėka Dr.Pellar. jis yra toks galingas ir aš nusprendžiau pasidalinti savo istorija internete, kad tikras ir galingas dr. ratukas Dr.Pellar Aš ilgai melsiuosi, kad padėčiau jo vaikams nelaimės metu, jei esate čia ir jums reikia buvusio ar jūsų vyro persikėlė į kitą moterį arba jūsų draugė galbūt yra jūsų žmona, daugiau nebeverkite, susisiekite su šiuo galingu ratu. Čia yra jo kontaktas: siųskite jam el. Laišką adresu [email protected]

chris 2020-03-18 11:22 ([email protected] / IP: 86.98.142.239)
Sveiki visi! Mano vardas Chrisas iš Kanados. Aš esu čia, kad paliudyčiau šio puikaus vyro, atnešusio laimę mano šeimai, vardu po to, kai meilužė Kim paliko mane trejiems metams pas kitą vyrą, ir aš tikrai mylėjau Kimą, nes ji buvo pirmoji meilė, kurią išbandžiau vis norėdama sugrąžinti Kim mano gyvenimo, bet žmonės, kuriuos sutikau, pasislėpė ir man meluoja. Taigi aš dažniausiai išeinu šeštadienį nusikirpti plaukus į barbų saloną ir ką nors gauti. parduotuvėje klausydamiesi radijo, programos (kai grįžau į savo buvusį) ir žmonių, ėmė daug kalbėti apie Dr.Pellar apie tai, kaip šis žmogus daugeliui žmonių padėjo sugrąžinti meilužį, todėl aš iškart nuėjau į vyras, kurį sutikau salėje ir jam paaiškinau, jis pasakė, kad turėčiau pabandyti susisiekti su Dr.Pellar, kuris kalbėjo apie miestą, ir žmonės kreipėsi į jį pagalbos, mes nedelsdami ieškojome interneto ir perskaitėme puikių dalykų apie dr. .Pellar ir per savaitę aš iš karto susisiekiu su Dr.Pellar. Dr.Pellar pellar atsakė į mano pranešimą el. Paštu, kurį man paskambino Dr.Pellar, ir aš pasidaliniau savo problema su juo, kurį jis tik pasakė, todėl man nereikėjo jaudintis, kad Aš būčiau laimingas, jis tiesiog liepė man atsiųsti kai kurias detales, kurias aš padariau, ir tada jis man pasakė, kad viskas bus gerai per 36 valandas. Aš buvau tokia laiminga, kad Dr.Pellar padarė savo darbą ir jis nenuvylė manęs, mano meilužio. Kim priėjo prie manęs su ašaromis ir atsiprašė manęs, kad dėl slidės privertė mane 3 metus giliai kentėti, todėl ji nusprendė Norėdami įrodyti, kad daugiau niekada to nedarys, ji nepaliks manęs dėl bet kokios priežasties turėti prieigą prie mano sąskaitos ir sudaryti jo giminaičiui visas valias. Dabar pats tobuliausias dalykas yra tai, kad ji negali praleisti nė minutės manęs nemačiusi ar man paskambinusi, esu tokia dėkinga Dr.Pellar už sugrąžintą sėkmę, kurios man trūko daugelį metų. Kreipkitės į Dr.Pellar, jei norite padėti, kas yra patikimas žmogus, el. Paštu [email protected] (1) Jei norite savo buvusio nugaros. (2) jei visada turite blogų svajonių. (3) Norite būti paaukštintas savo kabinete. (4) Ar norite, kad moterys / vyrai bėga už jus? (5) Jei norite kūdikio. (6) [Norite būti turtingas. (7) Jūs norite, kad jūsų vyras ir žmona amžinai būtų jūsų. (8) Jei jums reikalinga finansinė pagalba. (9) Jei norite nutraukti skyrybas. 10) Padėkite žmonėms išeiti iš kalėjimo. (11) Vestuvių burtai (12) Stebuklingi burtai (13) Grožio burtai (14) VAISTAS (15) Patrauklumo magija (16) Blogio burtai. (17) Bučinys (18) Pašalinkite pykinimo burtus. (19) NEMOKAMAI SPECIALIEJI RYŠYS. (20) Sėkmė bandymuose. ( 21) Burtas gauti tuos, kurie tave myli. Jei turite kokių nors problemų, susisiekite su gydytoju jo el. paštu: [email protected]

Aisha Balek 2020-03-11 22:18 (IP: 197.211.61.155)
Aš esu Aisha Balek iš (Londonas). Kai galiausiai radau liudijimų apie šį burtų žinovą Dr. Ilekhojie, kaip jis padėjo daugeliui žmonių susigrąžinti savo meilužius ir sugriautus namus, aš taip pat susisiekiau su juo, nes buvau beviltiškai susigrąžinta meilužės. Gyvenimas be meilužio buvo tikra netvarka man ir mano vaikams. Norėjau dramatiškų pokyčių ir maniau, kad meilės burtai gali būti sprendimas. Aptaręs rezoliuciją su gydytoju Ilekhojie, jis man suteikė vilties, kad jis atkurs mano santykius. Jaučiausi įsitikinęs, kad jis iš tikrųjų privers mano meilužį grįžti namo, ir jis padarė! Fantastiška, ką šis nuostabus rašytojas padarė man, jo pagalba yra neįkainojama! Aš nežinau, ką būčiau padaręs be daktaro Ilekhojie, jis gerai atlieka savo darbą, yra gerai organizuotas ir labai funkcionuojantis, manau, kad jis yra geriausias rašybos ratukas, į kurį galiu pasikliauti, kai kalbama apie bet kokius rašybos būdus. tokia laiminga, kad mano meilužis grįžta namo. Jei jums reikia pagalbos, susisiekite su juo dabar, naudodamiesi toliau pateikta išsamia informacija: El. Paštas: [email protected] „WhatsApp“ +2348147400259

MARY ECKLEY 2020-03-08 13:55 ([email protected] / IP: 105.112.99.124)
Noriu neribotai padėkoti šiam puikiam vyrui, vardu Dr ODION, šiandien esu laiminga, nes mano vyras dabar vėl kupinas meilės, mano vyras paliko mane pas kitą moterį vien todėl, kad turėjome nedidelį nesusipratimą. jis paliko mane ir pažadėjo, kad daugiau niekada nebegrįš. Aš verkiau visą dieną ieškodamas sprendimo, kuris padėtų man jį sugrąžinti. Tada „Instagram“ tinkle pamačiau dalijamąsi liudijimu, kurį pateikė ANGELA DAVIS. Aš jam atsiųstu el. laišką ir papasakosiu savo problemas, kurias turiu su savo vyru, ir jis pažada grąžinti jį namo per 3 dienas. iš tiesų jis yra nuostabus, jis padeda man susigrąžinti savo vyrą per 3 dienas, kurias jis pažada, o mano vyras grįš pas mane ir pažadės mane mylėti amžinai ir maldaus manęs dėl skausmo, kurį jis man sukėlė. Aš amžinai būsiu dėkingas dr. ODION ir nesustosiu skelbti jūsų vardo internete, kad žmonės pamatytų, kokia esate teisinga. Aš taip pat noriu visiems pasakyti, kad visada būsiu dėkingas šiam vyrui DR ODIONU už visa tai, ką jis padarė dėl manęs. Mano vyras grįžta su meile, rūpestingas, teisingas ir pažada mylėti mane amžinai, aš pažadėjau. kad visi, kuriuos žinau, niekada neturės santykių problemų, susisiekite su juo el. paštu; ([email protected]) arba taip pat galite kreiptis į jį numeriu +2349060503921.

silvia 2020-03-06 15:18 ([email protected] / IP: 79.1.33.158)
Aš taip džiaugiuosi, kad mano santuoka buvo atkurta. „Neseniai pasidarėme, nors buvo sunku. Jau praėjo daugiau nei mėnuo, ir viskas atrodo kaip normaliai. Jis pradėjo su manimi elgtis geriau, ir tai buvo abiem gydantis procesas. Košmaras, kuris truko beveik 2 metus, kol išsiskyrėme, pagaliau baigėsi. Panašu, kad mes vėl įsimylėjome! Mes abu palikome praeitį ir bandome judėti į priekį - ir pirmą kartą per ilgą laiką ateitis atrodo daug šviesesnė. Aš negaliu žodžiais išreikšti, kokia dėkinga esu dr. Vienybė! Panašu, kad pagaliau iš naujo atradome tuos dalykus, kurie privertė mus įsimylėti. Visas nerimas ir stresas tiesiog išnyko. Ačiū daktarui OSUNOGIE, kad išgelbėjote mano sudužusią santuoką ir nuvedėte mano vyrą pas mane! “. Aš ir mano vyras vėl laimingai gyvename kartu. Dėkojame daktarui OSUNOGIE. Jei iškilo kokių nors problemų dėl jūsų santykių ar santuokos, susisiekite su Dr.OSUNOGIE dabar ir aš jums garantuoju, kad jis jums padės. Siųsti jam el. Laišką: ([email protected])

Mariano Vasquez 2020-03-04 07:17 ([email protected] / IP: 45.56.174.209)
mielai dalinuosi savo liudijimais šiandien su pasauliu. Aš niekada neįsivaizduoju savęs tai darantis, bet esu kupinas džiaugsmo ir noriu, kad kiti turėtų savo pagalbą. Esu biuro sekretorė pagal profesiją, turiu du vaikus su vyru. Mano vyras paliko mane ir mūsų vaikus be jokio paaiškinimo. Jis tiesiog paliko namą, o aš girdėjau, kad jis mato kitą moterį. Išbandžiau visas įmanomas priemones, kad grąžintum jį namo, tačiau jis elgėsi keistai manęs atžvilgiu ir netgi apleido vaikus. Aš buvau nusivylęs ir nusiaubęs, ieškojau pagalbos iš įvairių pusių, kol pamačiau pranešimą apie dr. Ajayi rašybos keitiklį. Kreipiausi į rašytoją, kuris man pasakė, ką daryti. Jis patikino mane, kad jis ištars rašybą ir viskas bus gerai per tris dienas, tačiau buvau skeptiškas ir išsakiau keletą minčių, kol galiausiai vėl susisiekiau su juo, mes kartu ėjome į procesą ir nustebau, kad rašyba suveikė, o mano vyras grįžo namo ir atsiklaupė, kad maldautų atleidimo, bet pirmasis buvo jo netikėtas skambutis, nes mes nesikalbėjome apie 6 mėnesius. Dr. Ajayi yra iš tikrųjų jo žodžių žmogus, jei turite problemų dėl savo santykių ar bet kurio gyvenimo aspekto, susisiekite su rašytoju dr. Ajayi dėl ilgalaikio sprendimo. Paštas: [email protected] „WhatsApp“ numeris: +2347084887094

sheri 2020-02-21 19:59 ([email protected] / IP: 217.165.27.89)
Noriu veikti savo testamentą mano vardas yra Sheri iš JAV Tai turi būti liudijimas, kurį visi turi perskaityti, aš čia, kad visas pasaulis žinotų apie vyrą, kuris išgelbėjo mano santykius, o šio puikaus vyro vardas yra Dr.Pellar. Man labai sekėsi išvežti buvusį meilužį, kuris mane paliko ir pažadėjo, kad daugiau nebegrįš pas mane. To dėka supratau, kad davęs informaciją apie gydytoją Pelarą, atnešė daug naudos pasauliui tiems, kurie nutraukė namus ar santykius dėl jo, ir kurie padės jums atitaisyti nutrūkusį ryšį ar jūsų santuoką. Galite susisiekti su juo per jo el. Pašto adresą: [email protected] Susisiekite su juo ir pamatysite, kaip jūsų problema bus išspręsta per 24 valandas. Jis taip pat specializuojasi šiose srityse (1) Norite savo buvusio (2) Norite būti paaukštintas savo kabinete. (3) Norite, kad jus lydėtų vyrai / moterys. (4) Jūs norite vaiko. (5) Esate verslininkas ir norite laimėti sutartis (6) Jūs norite, kad jūsų vyras amžinai būtų jūsų (7) Jums reikia dvasinės pagalbos. (8) Buvote apgauti ir norite susigrąžinti prarastus pinigus. (9) Nutraukite skyrybas (10) Pinigų ritualo nurodymas (11) Laimėk rinkimus Jei jums reikia pagalbos susisiekite su gydytoju Pellar el. paštu ir jis yra tas, kuris išgelbėjo mano santuoką, ir dabar aš tikrai džiaugiuosi, kad dabar jo el. paštas yra [email protected]

marry 2020-02-21 19:59 ([email protected] / IP: 217.165.27.89)
Prašau, mano brangus draugas, atsiprašau, kad perskaičiau šį įrašą kaip šį, tiesiog matau jos kelią padėti, kuriems reikės mano pagalbos. būtinai perskaitykite šį mano liudijimą iki galo, kad tai gyvenimo istorija, nes tai liudijimas, kurį pasakysiu kiekvienam išgirsti. Aš buvau vedęs 3 metus, o ketvirtaisiais santuokos metais kita moteris atėmė mano meilužį, o mano vyras paliko mane ir mano vaikus, o mes 2 metus kentėjome, kol sutikau vietą, kur vyras vardu Vyriausiasis kunigas Dr.Sango padėjo man apsispręsti padėti jam parvežti meilužį į namus ir pasitikėti manimi, kad tik atsiųstų jam savo nuotrauką ir jo duomenis jam ir tam vyrui. Po 2 dienų, kai jis man pasakė, pamačiau mašiną, įėjau į namo ir pamačiau, kad tai buvo mano vyras, jis atėjo pas mane ir vaikus, todėl aš džiaugiuosi matydamas kiekvieną iš jūsų kaip susitikimą su šiuo vyru, nes negaliu prisiekti jūsų gyvenimo. Labai stiprus rašybos rašymas ir jo rašyba veikia puikiai, be jokio šalutinio poveikio, jei norite gauti daugiau informacijos apie kunigą Dr.Sango. Ar jūs tikrai kenčiate savo santykius dabar? Ar norite, kad vyriausiasis kunigas Dr.Sango įsikištų į jūsų santykius ir padėtų atstatyti jūsų santykius? tada susisiekite su juo šiandien el. paštu: [email protected] jei kiltų problemų dėl šio klausimo (1) Jei norite, kad jūsų buvęs grįžęs asmuo (2) jei visada turite blogų svajonių. (3) Norite būti paaukštintas savo kabinete. (4) Jei norite kūdikio. (5) Žolelių priežiūra (6) Jūs norite būti turtingi. (7) Norite visą laiką surišti savo vyrą / žmoną. (8) Jei jums reikalinga finansinė pagalba. (9) Tegul žmonės paklūsta jūsų žodžiams ir išreiškia norą (10) E.T.C bylos sprendimas Kreipkitės į juos savo el. Pašto adresu šventykla [email protected] ir išspręs visas jūsų problemas

fatma 2020-02-21 19:58 ([email protected] / IP: 217.165.27.89)
AČIŪ DIDELIU Dr.Sango, sprendžiančiu MANO JO el. Pašto PASLAUGAS, yra [email protected] Mano vardas Miss Fatima. Su vyru buvau vedęs 5 metus. Šiais metais mes laimingai gyvenome kartu, kol jis neišvyko į Australiją verslo kelionėje, kur sutiko šią merginą. Nuo to laiko jis nekenčia manęs ir vaikų ir myli ją vieną, todėl, kai mano vyras pasitraukė iš kelio, jis pasakė, kad Daugiau nebenoriu matyti manęs ir mano vaikų, todėl jis išvarė mus iš namų ir išvyko į Australiją pamatyti šios kitos moters. tiek aš, tiek mano vaikai buvo tokie nusivylę ir likau su mama ir nesielgiu gerai, nes mama vedė kitą vyrą po mano tėvo mirties, taigi vedęs vyras su ja nesielgė gerai, o mano vaikai buvo tokie sumišę. ir aš ieškojau būdo, kaip susigrąžinti savo vyrą namo, nes aš jį myliu ir labai gerbiu jį, kad vieną dieną naršydamas kompiuterį pamačiau vyro valią, kurią Dr.Sango padėjo susigrąžinti už jo žmoną, liudijimas tuo internete pasidalijo daugybė merginų ir buvau toks sužavėtas, kad pamaniau, kad stengiuosi. Iš pradžių išsigandau, bet galvodamas apie tai, ką išgyvenau su vaikais, susisiekiau su Dr.Sango ir padariau viską, ko jis paprašė, kad padaryčiau tikėjimą. Jis liepė man ramiai gyventi tik 24 valandas, kurias turėtų duoti mano vyras. Grįžusi į savo didžiausią nuostabą, kitą dieną sulaukiau skambučio iš savo vyro, kuriame klausiau apie vaikus. Paskambinau Dr.Sango ir jis pasakė, kad jo problemas išsprendė mano sūnus. Taigi grįžau į savo šeimą po ilgo streso sustabdydama piktą panele su visa Dr.Sango pagalba, noriu, kad jūs visi prisijungtumėte prie šio forumo, labai ačiū Dr.Sango, taip pat patariu visiems, esantiems tokias ar panašias problemas ar bet kokias problemas, kurių jam reikia, susisiekite su juo el. paštu [email protected] jis yra visų jūsų gyvenimo problemų ir sunkumų sprendimas. SPECIALIZUOTA TOLESNIOSE SERIJOJE. (1) Jei norite, kad jūsų buvęs grįžęs asmuo (2) jei visada turite blogų svajonių. (3) Jei norite būti paaukštintas į savo kabinetą. (4) Jei norite, kad moterys / vyrai bėga paskui jus. (5) Jei norite kūdikio. (6) Jei norite būti turtingi. (7) Jei norite surišti savo vyrą / žmoną amžiams. (8) Jei jums reikalinga finansinė pagalba. (9) Kaip jūs sukčiaujate ir norite susigrąžinti prarastus pinigus. (10) jei norite nutraukti skyrybas. (11) jei norite išsiskirti su vyru. (12) jei norite, kad jūsų norai būtų patenkinti. (13) Nėštumas kūdikio pastojimui (14) Užtikrinkite, kad gautumėte problematiškas teismo bylas ir skyrybas, nepriklausomai nuo to, kurioje stadijoje esate (15) Nutraukite santuoką ar santykius nuo skyrybų. (16) jei sergate kokia nors liga, pvz., (H IR V), (VĖŽIS) ar kokia nors liga. (17) ar jums reikia maldų už savo vaiką ar už save. (18) norite išgydyti diabetą, vaistus nuo herpeso, vaistus nuo ŽIV ir AIDS, vaistus nuo krūties vėžio ir vaistus nuo vėžio, dar kartą, būtinai susisiekite su juo el. paštu [email protected], jis yra visų jūsų gyvenimo problemų ir problemų sprendimas.

sadra 2020-02-21 19:56 ([email protected] / IP: 217.165.27.89)
Norėčiau pasidalyti savo liudijimu su visais pasaulio žmonėmis. Sandra iš Anglijos „Bara Finder“, aš prieš porą metų išsiskyriau su savo vyru ir mes namuose turėjome problemų, sustojome miegoti toje pačioje lovoje apie smulkmenas, kurios visada grįžta namo vėlai vakare, geria per daug ir visada miega su kitais moterys šone. Aš niekada gyvenime nemylėjau nė vieno, išskyrus jį. Jis yra mano vaiko tėvas, ir aš nenoriu jo prarasti, nes mes taip sunkiai dirbome kartu, kad taptume tuo, ką turime šiandien. prieš keletą mėnesių jis dabar susitaiko gyventi su manimi ir kūdikiu, būti vienišam tėvui kartais gali būti sunku, todėl neturiu nė vieno Aš pasukau ir buvau sulaužytas. mano širdis paskambino mamai ir viską jai paaiškino, mama pasakojo apie dr. kitus trejus su puse metų, ir tai buvo stebuklas, kad jie sugrįžo vienas į kitą. Jis buvo išsiųstas Dr.pellar el. Pašto adresu [email protected] ir paaiškinti jam visa tai, ką jis man buvo pažadėjęs nesijaudinti, kad jis bus sužavėtas ir privers viską sugrįžti taip, kaip mes taip mylime, ir tai buvo dar viena moteriška dvasia, kuri valdė mano vyrą. mano problema bus išspręsta per dvi dienas, jei manau, kad pasakiau gerai. Taigi jis davė man žodį ir po dviejų dienų mano meilė grįžo prašyti atleidimo. Štai kodėl nusprendžiau pasidalinti savo patirtimi su visais, kuriems sunku susisiekti su Dr.pellar, jo el. paštu [email protected] išlaisvino daugybę automobilių. (1) Jei norite gauti savo ex. (2) jei visada turite blogų svajonių. (3) Ar norite būti paaukštintas savo kabinete? (4) Ar norite, kad moterys / vyrai bėga paskui jus? (5) Jei norite kūdikio. (6) Ar norite būti turtingas? (7) Ar norite įpareigoti savo vyrą / žmoną? tavo amžinai? (8) Jei jums reikalinga finansinė pagalba. (9) Augalų priežiūra (10) laimi loteriją

Rasa 2020-02-03 05:28 ([email protected] / IP: 217.165.27.89)
Perskaitykite gydytoją Sango ir susisiekite su juo, jei jums reikia stiprios meilės burtų, kad išspręstumėte nutrūkusius santykius. Kai buvau šešis mėnesius nėščia su savo antruoju vaiku, išsiskyriau su vyru. Nuo tada, kai mūsų kūdikis pastojo, mes nesutarėme ir ginčijomės, ji nebeturėjo nei meilės, nei pasitikėjimo juo, todėl jis mane išsiskyrė. Ir su visais šiais švilpimais aš išbandžiau visas skirtingas priemones, kad jį atkurtų, taip pat išbandžiau keletą skirtingų stebuklingų ratų gimtojoje šalyje, tačiau nė vienas iš jų negalėjo man grįžti. Tik daktaras Sango garantavo skubų 48 valandų magijos rinkimą ir patikino, kad mano vyras vėl bus su manimi. Rašau norėdamas padėkoti ir padėkoti už pažado laikymąsi ir už tai, kad panaudojote savo talentą ir didelę jėgą namo. Man buvo malonu žinoti, kad jūs specializuojatės meilužių klijavimu. Ačiū, pone, kad padėjote man blogiausiais gyvenimo laikais, buvau toks puikus magijos magas ir suteikėte man meilės magiją, kuri man per santuoką atnešė tiek daug džiaugsmo. Mano vyras grįžo ir jis pažadėjo manęs daugiau niekada nepalikti. Jei abejojate jo galimybėmis, patikėkite. Jūs turėtumėte sugebėti. Tai atsiperka taip, kaip net negalėjote įsivaizduoti. Jei dabar esate stipresnis ir jums reikalingas stiprus ir neatidėliotinas meilės romanas, kad grąžintumėte maloniai susisiektą gydytoją Sango, šiuo metu yra vienintelis atsakymas į sugriautų santykių ar santuokos atkūrimą. susisiekite su gydytoju Sango per šį el. laišką; [email protected]

Kathyrn 2019-08-31 06:28 ([email protected] / IP: 41.203.78.244)
Comment j'ai retrouvé mon mari Merci au Dr Eboh d'avoir ramené mon mari et apporté une grande joie à ma famille ??? Je m'appelle Kathryn Louise, mon ex-mari m'a larguée il y a deux semaines après que je l'ai accusé d'avoir vu quelqu'un d'autre et de l'avoir insulté. Je veux qu'il revienne dans ma vie mais il refuse tout contact avec moi. J'étais tellement perplexe et ne sais pas quoi faire. J'ai donc demandé de l'aide à Internet et j'ai vu comment un lanceur de sorts aidait les gens à récupérer leur ex. J'ai donc contacté le lanceur de sort et lui ai expliqué mon problème. et il a jeté un sort pour moi et m'a assuré de 48 heures que mon ex reviendra à moi et à ma plus grande surprise le troisième jour, mon ex est venu frapper à ma porte et implorer pardon. Je suis tellement heureuse que mon amour soit de retour et, pas seulement, nous sommes sur le point de nous marier. Encore une fois merci Dr Eboh, vous êtes vraiment talentueux et doué. [email protected] est la seule réponse. Il peut être d'une grande aide et je ne cesserai pas de le publier car il est un homme formidable. Email: [email protected] ou +2348053823815. [email protected] ..

Taip pat skaitykite

Atidžiai pažvelkite į nuotrauką? Ką joje regite? Pasitaisykite akinius: nuotraukoje aiškiai matyti: Kovo 11-oji. Tokią nuostabią dovaną sau šiandien „išlakstė“ miesto gatvėmis – jos nuotraukoje pažymėtos! – palangiškis verslininkas.


Policijos departamentas praneša kad rugpjūčio 13 d. apie 3 val. 28 min. Palangoje, Ošupio take esančioje statybvietėje, rastas mirusio vyro (gim. 1972 m.) kūnas.  „Palangos tiltui“ keli šaltiniai, ir Palangos meras Šarūnas Vaitkus, patvirtino, kad tai – Vaidas Šimaitis, žinomas Šventosios ir Palangos verslininkas, ilgametis Palangos miesto savivaldybės tarybos narys.  


Vasario 1 d., apie 12 val. 41 min., ligoninėje mirė nenustatytos tapatybės apie 50 metų amžiaus moteris, kuri tą pačią dieną, apie 11 val. 20 min., Palangoje, Bangų g., rasta gulinti be sąmonės.


Nacionalinio visuomenės sveikatos centras pranešė, kad jog Palangoje dėl koronaviruso sekmadienį, lapkričio 21 dieną, mirė dvi palangiškės.


Pirmadienį Palangoje COVID-19 nebuvo regsitruota, tačiau virusu kurorte dar serga 153 palangiškiai, 20 mirė nuo pandemijos pradžios, praneša Palangos miesto savivaldybės Visuomenės sveikatos biuras.


Lapkričio 13-ąją, apie 09.57 val., Palangoje, Klaipėdos pl., neaiškiomis aplinkybėmis mirė į gydymo įstaigą atvežtas 1973 m. gimęs vyras. 


Palangoje COVID-19 antradienį sirgo 128 palangiškiai,3 mirė.


Eidamas 66-uosius metus Palangoje vakar mirė iškilus kompozitorius, Nacionalinės premijos laureatas Vidmantas Bartulis,.


Besimaudydamas jūroje mirė vyras

"Palangos tilto" informacija, 2019 08 27 | Rubrika: Miestas

Antradienį, rugpjūčio 27 d., Palangoje mirė Baltijos jūroje maudęsis vyras. Kaip informavo Palangos gelbėtojų vadas Jonas Pirožnikas, 1964 metais gimęs vilnietis netoli kranto maudėsi su savo žmona. Moteris pastebėjo, kad vyrui sutriko sveikata ir pati jį ištraukė į krantą. 


Mirė palangiškis verslininkas Raimondas Karpavičius

Linas JEGELEVIČIUS, 2019 08 11 | Rubrika: Miestas

Raimondai, negaliu patikėti, kad Tavęs jau nėra...Vos prieš metus Tu mane priėmei savo jaukiuose namuose Nidoje, vaišinai riešutais, kurių neberasime Lietuvoje, pasakojai apie jų didelę naudą sveikatai. Žinoma, didžiausias „pasigardžiavimas“ buvo ne jie, o tas įsimintinas pusantros valandos pokalbis su tavimi – apie verslą, politiką, jų užkulisius, sveiką...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius