Muzikinis fontanas iki pavasario „miegos“

Palangos tiltas, 2015-11-05
Peržiūrėta
343
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Muzikinis fontanas iki pavasario „miegos“

Kai kuriems gyventojams kelia nerimą prie miesto fontano vykstantys darbai. Kas nutiko su fontanu? UAB „Palangos komunalinio ūkio“ direktorius Vidas Misiukonis ramindamas atsako, jog muzikinis fontanas konservuojamas, siekiant išsaugoti sudėtingas ir brangias fontano konstrukcijas.
„Visa įranga – judantys purkštukai, siurbliai, apšvietimo instaliacijos – buvo atitinkamai paruošta žiemai: išpūsti purkštukai ir kitos vandens sistemos, vyko sausinimo darbai. Demontuoti fontaną būtų pernelyg sudėtinga. Kadangi tokios konstrukcijos fontanas pirmas Palangoje, buvo samdomi specialistai, kviečiami rangovai, kurie peržiūrėjo programą, išėmė siurblius ir pan., o kitąmet jau šių darbų, taupant miesto biudžetą, imsis patys Palangos komunalinio ūkio specialistai. Dengiamasis karkasas statomas tvirtas ir patikimas. Jei atsirastų smalsuolių, ketinančių užlipti – konstrukcijos patikimos“, – sakė V. Misiukonis.
Fontanas Jūratės ir Kastyčio skvere taip pat paruoštas žiemai – jo konstrukcijos labai paprastos, jame veikia tik spaudiminiai siurbliai, nereikalaujantys ypatingos priežiūros, o naujajame – programinė, labai brangi įranga. „Žiemos sezonu fontanas tikrai netaps nykiu sarkofagu – medinį fontaną gaubiantį antstatą puoš dekoracija. Šią savaitę jau ketinama baigti konservavimo darbus ir bus ruošiamasi priimti konkursą laimėjusios įmonės kurtą dekoraciją. Tad palangiškiai ir miesto svečiai traukos objekto tikrai nepraras“, – sakė direktorius.

„Palangos tilto“ inf.

Jūsų komentaras:

dekoration??? 2015-11-08 08:19 (p / IP: 78.57.226.210)
GRABAS,,,,,

dekoration??? 2015-11-08 08:19 (p / IP: 78.57.226.210)
GRABAS,,,,,

Taip pat skaitykite

Meras Šarūnas Vaitkus savo paskyroje socialiniame tinkle Facebook paliko tokį įrašą: "Šventosios gyventojai ir čia atvykstantys svečiai jau netrukus galės džiaugtis nauja centrine miesto aikšte. Pradėtas montuoti fontanas. #ŠventojiKeičias"


Kelionių po Lietuvą portalas pamatykLietuvoje.lt ir Lietuvos turizmo informacijos centrų asociacija (LTICA), vienijanti 45 Lietuvos turizmo informacijos centrus, visą rugpjūčio mėnesį kvietė pasigrožėti po visą šalį išsibarsčiusiais fontanais, juos aplankyti kelionių po Lietuvą metu ir išrinkti gražiausią. Palangos fontanas tarp prizininkų nepateko – liko penktas....


Vieną gražią dieną Jaunųjų žurnalistų studijos moksleiviai išėjome pasivaikščioti – pasidžiaugti pavasario grožiu. Pavasaris yra labai paslaptingas metas – jis turi viską, bet kartu ir nieko, turi paslaptį, kurią visi žino, bet kartu ir nesupranta.Žmonės negali pakęsti nežinomybės, bet jiems patinka paslaptingumas, todėl juos taip ir gundo šis metų laikas...


Kurorto gyventojus bei svečius ir vėl džiugina muzikinis fontanas – Nepriklausomybės aikštėte jis vandens, muzikos ir spalvų šokiu žavi kasdien nuo 12 iki 22 val. 


Kai kuriems gyventojams kelia nerimą prie miesto fontano vykstantys darbai. Kas nutiko su fontanu? UAB „Palangos komunalinio ūkio“ direktorius Vidas Misiukonis ramindamas atsako, jog muzikinis fontanas konservuojamas, siekiant išsaugoti sudėtingas ir brangias fontano konstrukcijas.


Muzikinis Palangos fontanas sutiktas ovacijomis

"Palangos tilto" informacija, 2015 06 23 | Rubrika: Miestas

Praėjusio š eštadienio vakarą miestelėnai ir Palangos svečiai, kurių susirinko apie pusę tūkstančio, tapo ugnies, šviesos, muzikos ir vandens žaismo liudytojais- buvo iškilmingai atidarytas Palangos muzikinis fontanas. Modernus fontanas susirinkusiesiems pademonstravo savo techninius ir muzikinius sugebėjimus: „šoko“ pagal 10 muzikinių takelių...


Palangos miesto valdžia muzikinį fontaną skvere prie savivaldybės svajojo paleisti kurorto sezono atidarymui – gegužės 15-17-ąją. Nepavyko. Nors „Palangos tilto“ pašnekovai teigė, kad praėjusią savaitę atsigabenus iš Italijos muzikinio fontano kompiuterinę įrangą, jos sumontavimo darbai neturėtų užtrukti, bet nė vienas pokalbininkas nesiryžo nurodyti...


Muzikuojantis fontanas stebins vandens ir spalvų šokiu

Palangos m. savivaldybės informacija, 2014 11 06 | Rubrika: Miestas

Gegužės pabaigoje po rekonstrukcijos pėstiesiems atidarytos Jūratės g. aikštėje prie Vytauto g. vėl triūsia darbininkai. Čia įrengiamas palangiškius ir svečius nustebinsiantis ir dar vienu traukos objektu tapsiantis fontanas, kurio srovės, skambant žiūrovų pasirinktoms melodijoms, kurs savąjį šokį, pašokdamos net iki aštuonių metrų aukščio.


Miesto komunalininkai kibo į pavasario darbus ir jau žvalgosi į sezono darbus. „Remontuojame persirengimo kabinas, pliažo įrangą, šiukšliadėžes, suolus, tvarkome  takus vedančius į kopas“, – „Palangos tiltui“ sakė UAB „Palangos komunalinis ūkis“ direktorius Konstantinas Skierus.


Skęstančios kopos lauks pavasario

Aistas MENDEIKA, 2009 09 16 | Rubrika: Miestas

Praėjusį antradienį Aplinkos ministerijos specialistai, mokslininkai bei Klaipėdos apskrities valdininkai susidomėję apžiūrinėjo Baltijos plaunamą kopą tarp jūros tilto ir Rąžės žiočių, tačiau nieko gudriau nesugalvojo, kaip tik laukti pavasario ir tada vėl plukdyti smėlį į tą vietą, kur jo trūksta.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius