Natalija Bunkė parduoda savo namus pajūryje: „Šie namai tikrai reikalavo investicijų“

Palangos tiltas, 2022-08-16
Peržiūrėta
8410
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Natalija Bunkė parduoda savo namus pajūryje: „Šie namai tikrai reikalavo investicijų“

Dainininkė Natalija Bunkė nusprendė parduoti savo vasaros rezidencija tapusius namus pajūryje. Pasak žinomos moters, naujieji šeimininkai galės be rūpesčių mėgautis ir poilsiu prie jūros, ir gyventi ištisus metus viename geriausių pajūrio gyvenamųjų namų kvartale.

„Šiuos namus įsigijau vos atsiradus projektui „Takas į jūrą“. Šis projektas buvo toks visų norimas, kad namų neliko akimirksniu. Labai džiaugiuosi, kad man pavyko suspėti. Namai buvo įrenginėjami labai kruopščiai, apdairiai, planavaučia leisti visas vasaras ir savaitgalius, kai koncertuoju netoliese.

Čia su Edgaru praleidome tikrai daug laiko. Viskas taip jauku, ramu, galima stebėti nuostabius saulėlydžius ir besileidžiančius lėktuvus. Viskas šalia: jūra, parduotuvės, dviračių takai, kuriais vos per keletą minučių galima pasiekti įvairias pajūrio vietas. 

Vieta tiesiog tobula. Nieku gyvu nepardavinėčiau šių namų, jei šalia nebūčiau nusipirkus naujų“, – mintimis apie būsto pardavimą dalinasi N. Bunkė. 

Dainininkė šią vasarą su žinomais pramogų pasaulio draugais įsigijo antrus namus pajūryje. Projekte „Takas į jūrą 2“ žinomi žmonės išsipirko visą namų gatvę, tad jau netrukus ten bus įrengta tikra poilsio ir pramogų oazė.

Pasak N. Bunkės jai nėra poreikio turėti dvejus namus pajūryje, tad pirmuosius norėtų parduoti tiems, kurie ieško išties dėmesio verto varianto. 

Nekilnojamasis turtas Lietuvos pajūryje tampa vis populiaresnis ir paklausesnis. Vertų dėmesio variantų ieško ir tie, kurie ieško nuolatinio būsto, ir tie, kurie nori būstą nuomoti poilsiautojams ir taip užsidirbti. Paklausta, kodėl neketina nuoma užsiimti pati, N. Bunkė atvira:

„Buvau turėjusi ir tokių minčių, tačiau šie namai tikrai reikalavo investicijų, viską dariau iš širdies, kaip sau. Tad jeigu reiktų užsiimti trumpalaike nuoma būtų šiek tiek gaila, kad nauji namai laikinų poilsiautojų bus prižiūrimi ne taip, kaip ten gyvenančių nuolat. 

Nuoma taptų brangi, taip pat, kadangi didžiąją laiko dalį praleidžiu Vilniuje, daug koncertuoju, turiu vadovauti elektroninei parduotuvei, nespėčiau užsiimti dar ir nuomos reikalais. Tad pamaniau – geriau perleisiu šiuos namus į rūpestingas rankas ir naujieji šeimininkai patys nuspręs, ką daryti su naujais namais.“

Už beveik keturiasdešimties kvadratų namą su erdvia terasa N. Bunkė prašo 189 000 eurų. Nuo namo jūra nutolusi vos 700 metrų. Nuo centrinės Palangos gatvės skiria vos keli kilometrai. 

Šalia yra nauji dviračių takai, kuriais greitai ir lengvai pavyks apvažiuoti bene visą pajūrį. Namas parduodamas su visa buitine įranga ir baldais. Tad šis variantas puikiai tiks tiems, kurie nebenori papildomai rūpintis niekuo.

N. Bunkė neabejoja, kad naujieji namo šeimininkai šiuo pirkiniu bus labai patenkinti: 

„Mano Instagram sekėjai galėtų paliudyti, kad šiuos namus įrenginėjau labai apgalvotai. Stengiausi sukurti tokį stilių, kuris vyrauja ir mano namuose Vilniuje. Aš mėgstu vientisumą, išlaikytą skonį ir gerą dizainą. Prisimenu, kaip su Edgaručia miegojome pirmą kartą. Jausmas buvo neišpasakytas. Atrodo net oras čia kitoks. Taip ramu, gera, atrodo laikas sustoja. 

Čia tikrai labai gera aura, kuri veikia pozityviai. Be to namai visiškai naujai pastatyti, naudotos tik kokybiškiausios medžiagos, kad gyvenimasčia būtų maksimaliai komfortiškas. Neabejoju, kad nauji šių namų šeimininkai bus čia labai laimingi ir ilgai džiaugsis viena geriausių investicijų į nekilnojamąjį turtą.

Pamatyti visas N. Bunkės būsto nuotraukas ir detalų aprašymą galite čia.

Pranešimas spaudai

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Palangoje vasarį atidaryti modernūs Bendruomenės namai džiugina palangiškius, kurie čia sėkmingai vykdo savo veiklas. 


2021-2027 m. Europos Sąjungos fondų investicijų programa pradeda naują ES investicijų etapą Lietuvoje.


Šeštadienį pajūrį nuplovęs įkyrus lietus poilsiautojų neišgąsdino.


Praėjusių metų pabaigoje pagrindinius nacionalinius duomenis tvarkančio Registrų centro administruojamame e. aukcionų ir varžytynių portale buvo stebimas didesnis dalyvių susidomėjimas.Daug kas klausia – kurio iš jūsų mintis buvo įsigyti sodybą pajūryje?


Jau daugiau nei du dešimtmečius pramogų pasaulyje besisukantis žinomas komunikacijos specialistas, nuomonės formuotojas, renginių organizatorius ir žurnalo vyrams „L'Officiel Hommes“ redaktorius Saugirdas Vaitulionis puikiai išmano ne tik fasadinę įžymybių gyvenimo pusę, bet ir užkulisius.


Dainininkė Natalija Bunkė nusprendė parduoti savo vasaros rezidencija tapusius namus pajūryje.


Visada atostogų metu norisi stipriai išlaidauti, bet ir sukiotis prie puodų dažnai pritingime. Interneto platybės ošia nuo poilsiautojų komentarų apie tai, kaip Palangoje brangu pietauti, tad nusprendėme pažiūrėti, ar tikrai, rašo delfi.lt žurnalistė Justina Asakavičiūtė.


Šalyje kylančia panika dėl koronaviruso gali pasinaudoti ir sukčiai ar vagys. Policija įspėja gyventojus neatidarinėti durų nepažįstamiems asmenims, kurie apsimeta medikais, pareigūnais, Nacionalinio visuomenės sveikatos centro ar kitų tarnybų pareigūnais ir siūlo dezinfekuoti namus, apžiūrėti asmenis ar kambarius ir pan.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius