Nedirbanti „Tiketa“ kasa „Laukinių vakarų salūne“ įsiutino krepšinio aistruolius

Alfredas PUMPULIS, 2011-08-28
Peržiūrėta
2402
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Nedirbanti „Tiketa“ kasa „Laukinių vakarų salūne“ įsiutino krepšinio aistruolius

Šį trečiadienį vykusi jau paskutinė prekyba bilietais į Europos krepšinio čempionatą sukėlė  Palangoje sukėlė tikrą sąmyšį ir pykčio audrą. „Laukinių Vakarų Salūne”, kurioje yra įsikūrusi „Tiketa” kasa, vienuoliktą valandą trečiadienį kasos langelis buvo uždarytas, nors prie jo driekėsi eilutė ištroškusių įsigyti paskutinius bilietus krepšinio sirgalių. Kasa pradėjo veikti tik po geros valandos, kai beveik visi bilietai į krepšinio rungtynes kitose „Tiketa“ kasose jau buvo parduoti.

 

Kasa nedirbo

Į redakciją paskambinęs pasipiktinęs kaunietis Artūras Židanovičius buvo įpykęs, kad jam nepavyko Palangoje įsigyti bilietų, nors „Tiketa“ tinklalapis skelbė, kad jais bus prekiaujama „Tiketa“ kasoje „Laukinių vakarų salūne“ nuo trečiadienio vienuoliktos valandos.

 „Tai yra skandalinga. Žmonės nekantraudami laukė visą valandą, kol pasirodys bilietų pardavėjas. Nenuostabu, kad jau bilietų beveik nebuvo likę. Į „EuroBasket 2011” krepšinio rungtynes bilietų neįsigijau dėl darbuotojų aplaidumo”, - teigė krepšinio aistruolis,  dar šįryt pasiryžęs nusipirkti bilietų ne tik į čempionato pusfinalį, tačiau ir į finalą. A. Židanovičius pridūrė, jog dabar begauti bilietų nėra jokių šansų.

 

Atsakomybės kratosi

„Tiketa“ pardavėjas, kategoriškai atsisakęs prisistatyti, teisinosi „nieko blogo nepadaręs“. „Atėjau į darbą lygiai dvyliktą. Atvykau iš Klaipėdos, kadangi manęs paprašė pavaduoti sergantį kolegą. Atvykęs iškart papuoliau į „ugnį“, nors nesijaučiu kaltės“, - traukė pečiais vyrukas.

 „Laukinių vakarų salūno” administracija, išvydusi „Palangos tilto“ žurnalistą, griežtai uždraudė fotografuoti pardavėjo lūkuriuojantį krepšinio sirgalių pulką ir „Tiketa” kasos darbuotoją.

Jis, pradėjęs dirbti, buvo piktai raginamas „greičiau suktis“.

 „Sakyk, kas  liko, mes pasakysime, ar mus domina likę bilietai”, - buvo girdėti iš eilės galo.

Laimė nusišypsojo tik aštuoniems, anksčiausiai vietą eilutės pradžioje suspėjusiems užimti krepšinio sirgaliams. Bilietai atiteko į Lietuvos – Didžiosios Britanijos rungtynes.

Kai kurie jų, nusipirkę bilietus, juos bučiavo. Negavusieji bilietų svaidėsi keiksmais ir keiksnojo „Laukinių vakarų salūną“, „Tiketą“ ir visą pasaulį.

 

Gavo vos 8 bilietus

Vilnietis krepšinio fanas Matas Stumbrys taip pat buvo labai nusivylęs. Jis neslėpė savo pykčio: „Nesuprantu, kaip tokie dalykai gali vykti. Juk turėjo būti visiems žinoma, kad paskutiniai bilietai bus graibstyte graibstomi“, - sakė likęs tuščiomis rankomis vaikinas.

„Labai pikta, kad nepavyko gauti bilietų“, - dūsavo vaikinas.

Dėl paskutinių bilietų į Europos krepšinio čempionato rungtynes, kuriose žaidžia Lietuvos komanda, buvo grumiamasi alkūnėmis ir visoje Lietuvoje. Prie „Siemens” arenos Vilniuje žmonės eilėje praleido kone 4 valandas. Prieš atsidarant kasai jų buvo jau apie šimtas.

Juos gavę, bilietus spaudė prie širdies: „Pinigai nerūpi, negaila. Svarbiausia kad bilietus gavome. Į rungtynes su turkais bei ispanais labai norėjome gauti bilietų, tačiau nepavyko” , - gniauždami rankose rungtynių Lietuva – Didžioji Britanija bilietus pasakojo vyrai. Bilietai buvo išparduoti vos per 40 minučių į numatomas Lietuvos krepšinio rinktinės rungtynes 2011 m. Europos vyrų krepšinio čempionato pirmajame ir antrajame etapuose. Tačiau dar galima įsigyti bilietų į finalinio etapo susitikimus Kaune.

 

Kaltas „Laukinių vakarų salūnas“

„Tiketa” generalinis direktorius Andrius Žiauberis  neslėpė nuostabos, paklaustas apie  nutikimą Palangą. „Pirmą  kartą girdžiu apie šį nutikimą. Niekas iki šiol manęs neinformavo. Pavėlavęs darbuotojas nėra tiesiogiai įdarbintas „Tiketoje”. Šiai „Tiketos” kasai vadovauja „Laukinių vakarų salūnas”, kuriam  suteikėme reikiamą  įrangą bei „vardą‘, - sakė - A. Žiauberis.

 

Bilietų sparčiai mažėja

Bilietai į rungtynes, kurias žais ar numatoma, kad žais Lietuvos rinktinė buvo parduodami tik „Tiketos“ bilietų kasose. Vienas asmuo vienu pirkimu galėjo įsigyti ne daugiau dviejų bilietų į vienas rungtynes. Prekyba papildomais bilietais į Europos krepšinio čempionatą vyko daugiau nei šešiasdešimtyje „Tiketos“ kasų visoje Lietuvoje.

Iš viso sirgaliams buvo pasiūlyta beveik 4000 papildomų bilietų: daugiau nei 500 į Lietuvos rinktinės grupės varžybas Panevėžyje, 300 bilietų į galimas Lietuvos ekipos rungtynes antrajame etape Vilniuje, rugsėjo 7, 9 ir 11 dienomis bei daugiau nei 3000 bilietų į finalo etapą Kaune.

„Bilietų į finalinio etapo, kuris vyks Kaune, susitikimus pardavime dar yra, nors jų ir sparčiai mažėja. Visi tikime, kad Lietuvos rinktinė sėkmingai įveiks pirmąjį ir antrąjį čempionato etapus, tad perkantys bilietus į finalo etapą rugsėjo 14 ar 15 dienomis taip pat gali pamatyti rungtyniaujančią Lietuvos komandą“, - sako oficialaus „Eurobasket 2011“ bilietų platintojo, bendrovės „Tiketa“ generalinis direktorius Andrius Žiauberis.

Galimybė pasiūlyti papildomus bilietus Lietuvos krepšinio aistruoliams atsirado po to, kai dalį joms skirtų bilietų grąžino FIBA ir čempionate dalyvaujančių valstybių federacijos. Bilietų į Europos krepšinio čempionatą dar galima įsigyti ir prekybos tinkle IKI.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Gegužės 31 d. Palangoje vyko Justės Jocytės krepšinio stovykla, kurioje dalyvavo apie 40 merginų krepšininkių iš vakarų Lietuvos.


Savivaldybei skyrus lėšų, Palangos sporto centras, kuriam vadovauja Saulius Simė, atnaujino krepšinio aikštelę kurorto daugiabučių namų kvartale. „Šioje krepšinio  aikštelėje užaugau kartu  su savo kiemo draugais, o dabar ji vėl nauja ir ženkliai geresnė, modernesnė, saugesnė nei buvo prieš maždaug 40 metų. Sportuokite, judėkite ir bendraukite! Dar viena puiki erdvė jaunimui ir...


Informuojame, kad su „Palangiškio kortele“ bilietams į Palangos „Olimpo“ namų rungtynes Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) ir Karaliaus Mindaugos taurės (KMT) turnyre taikoma 20 proc. nuolaida. 


Trečiadienį Palangoje prasidėjo savaitę truksianti „Krepšinio Laboratorijos“ vaikų krepšinio stovykla, kurią remia Vilniaus „Wolves“ klubas, o tarp stovyklos trenerių – buvę krepšininkai Renaldas Seibutis, Rimantas Kaukėnas, Tomas Delininkaitis, Tanja Kostič ir kiti žymūs veidai iš krepšinio pasaulio.


Sezono uždarymo renginyje praėjusį antradienį klubo vadovai padėkojo ir įteikė atminimo prizus žaidėjams bei klubo rėmėjams.


Penktadienį Palangos reprezentacinė krepšinio komanda „Palanga“ sužais paskutiniąsias savo rungtynes reguliajame LKL sezone. Antradienį vykusi įnirtinga kova Klaipėdoje su kita pajūrio komanda „Neptūnu“, kuriai teko nusileisti tik kelių taškų skirtumu, neleido mūsų komandai pakilti iš paskutinės turnyrinės lentelės vietos, tačiau įrodė, kad...


Palangos krepšininkus buvo apėmusi krepšinio manija

Agnė LEKAVIČIENĖ, 2012 02 23 | Rubrika: Sportas

Vasario 17 dieną Palangos sporto centro jaunieji krepšininkai dalyvavo Kauno „Žalgirio“ arenoje vykusioje krepšinio šventėje. Čia vyko „Manijos Moksleivių krepšinio lygos“ (MKL) „Žvaigždžių diena“, pavadinta „Ateities krepšinio žvaigždės – šiandien 2012“. Keturias valandas trukusiame renginyje...


 Šį trečiadienį vykusi jau paskutinė prekyba bilietais į Europos krepšinio čempionatą sukėlė    Palangoje sukėlė tikrą sąmyšį ir pykčio audrą. „Laukinių Vakarų Salūne”, kurioje yra įsikūrusi „Tiketa” kasa, vienuoliktą valandą trečiadienį kasos langelis buvo uždarytas, nors prie jo driekėsi eilutė ištroškusių įsigyti...


Kavinių ir restoranų kurorte pridygo tiek, kad prieš kelis mėnesius net neįtartum, kad lauko plynėje paskubomis suręsta kavinė galėtų vilioti kurorto lankytojus. Kokį maistą siūlo Palangos kavinės ir restoranai? Tokį, kurį nurijus iš palaimos norisi paglostyti pilvą ar tokį, kuris verčia jį piktai iš nepasitenkinimo gurgti? Koks aptarnavimas kurorto maitinimo...


Palangos kavinės vilioja krepšinio sirgalius

Ugnė RAUDYTĖ, 2010 08 31 | Rubrika: Miestas

Vyrų krepšinio pasaulio čempionatas Turkijoje Palangos verslininkams padeda pratęsti sezoną ir ...  pinigų byrėjimą į kasą. Nemažai Palangos kavinių bei barų, vykstant čempionatui, skelbia akcijas maistui ar gėrimams. Tikslas akcijų aiškus: pritraukti kuo daugiau krepšinio žiūrovų.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius