Netoli Palangos per avariją žuvo Palangos miesto savivaldybės darbuotoja R. Š., jos kolegė - reanimacijoje

Palangos tiltas, 2020-02-25
Peržiūrėta
461
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Antradienį, vasario  25 d., 07.30 val. Bendrajame pagalbos centre skubios pagalbos telefono numeriu 112 gautas pranešimas apie tai, kad kelyje Kretinga–Palanga įvyko avarija. Yra prispaustų žmonių. Atskubėjus pagalbai paaiškėjo, kad viena moteris žuvo. Paaiškėjo, kad žuvusioji - Palangos miesto savivaldybės darbuotoja R. Š., jos kolegė V. N. reanimacijoje Į įvykio vietą išsiųstos Klaipėdos apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Kretingos priešgaisrinės gelbėjimo pajėgos. Informacija apie įvykį perduota Klaipėdos greitosios medicinos pagalbos stočiai, Klaipėdos apskrities vyriausiam policijos komisariatui. Pirminiais duomenimis, susidūrė „Citroen“ ir krovininis automobilis. Atvykus gelbėtojams paaiškėjo, kad per avariją prispausti trys žmonės. Kelias į Palangą nuo Kretingos pusės yra uždarytas. Žmonėms patariama apvažiuoti eismo įvykio vietą per Pryšmančius.  08:36 val. Policijos departamentas pranešė, kad viena moteris žuvo. Pareigūnai patikslino, kad avarija įvyko magistraliniame kelyje A-11, ties Kvecių kaimu. Eismo įvykio metu žuvo lengvojo automobilio vairuotoja. Kartu važiavusi priekyje sėdėjusi moteris buvo sužalota. Pirminiais duomenimis, sužalojimų neišvengė ir galinėje keleivio sėdynėje buvęs nepilnametis. Pirminiais duomenimis, eismo įvykis galėjo įvykti dėl slidžios kelio dangos.

www.delfi.lt

Jūsų komentaras:

Tegu būna šviesus jai Amžinybės kelias, 2020-02-26 09:20 (IP: 86.100.63.229)
Nuoširdi Užuojauta Sūneliui, mačiusiam šį pragarą ir Mamos žūtį,.. ir šeimai šią sunkią gyvenime valandą;

Taip pat skaitykite

Antradienį, vasario 25 d., 07.30 val. Bendrajame pagalbos centre skubios pagalbos telefono numeriu 112 gautas pranešimas apie tai, kad kelyje Kretinga–Palanga įvyko avarija, viena moteris žuvo.


Sausio 5-ąją, sekmadienį, į Palangos miesto policijos komisariatą kreipėsi moteris, kuri teigė, jog buvo apgauta sukčių.


Nuvirtęs medis sukėlė avariją

"Palangos tilto" informacija, 2019 12 09 | Rubrika: Miestas

Gruodžio 8 dieną, 19,00 val., Palangos m. Liepojos plente užfiksuotas eismo įvykis. Atvykus ugniagesiams, išsiaiškinta, kad ant važiuojamosios kelio dalies yra nuvirtęs medis. Greta jo į mišką buvo nuvažiavęs ir tarp medžių įstrigęs automobilis „VW Golf“. Medis supjaustytas į dalis ir patrauktas į šalikelę. Automobilis ištrauktas iš...


Praėjusį sekmadienį tragiškoje avarijoje Širvintų rajone žuvo buvusio UAB „Palangos komunalinis ūkis“ direktoriaus Vido Misikonio 34 metų sūnus.


Lietuvai priklausančioje Baltijos jūros teritorijoje galima įrengti apie 3,35 gigavato (GW) vėjo turbinų, o geriausios vietos vėjo parkų vystymui – 30 km nuo kranto ties Šventąja, netoli sienos su Latvija, rodo Energetikos ministerijos užsakymu atlikta mokslininkų studija.  


Mirė mikroautobuso partrenkta moteris

"Palangos tilto" informacija, 2019 03 17 | Rubrika: Kriminalai

Skaudi nelaimė ketvirtadienį įvyko Palangoje. Kovo 14 d., apie 9 val., Palangoje, Aguonų take, važiuodamas atbuline eiga mikroautobusas partrenkė taku ėjusią 84 metų moterį, kuri dėl įvairių kūno sužalojimų buvo paguldyta į ligoninę. Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos poskyrio vedėja Andromeda Grauslienė informavo, kad apie 11 val. ligoninėje moteris mirė.


Šiandien popiet Liepojos plente, netoli Šventosios, įvyko didelė avarija. Žuvo kretingiškis.


Šventojoje po griuvėsiais žuvo žmogus

Linas JEGELEVIČIUS, 2011 04 25 | Rubrika: Kriminalai

Ketvirtadienio popietę Šventojoje, Prieplaukos gatvėje, po apleistų dirbtuvių nuolaužomis, žuvo žinomas Šventosios verslininkas Vytautas Grišinas.


Vakar ir šiandien Palangoje, „Gabijos“ viešbutyje, teisėjų, prokurorų ir policijos pareigūnų mokymus kaip kovoti prieš vyrų smurtą prieš moteris šeimose surengė šios srities specialistė, JAV teisininkė Cheryl Tomas. Ji šių metų kovo mėnesį žurnalo „Newsweek“ buvo tituluota nominacija „Moterys, kurios sukrėtė pasaulį“.


Sunkmečio prispausti žmonės traukia į užsienį

Monika ŠIUGŽDAITĖ, 2009 06 18 | Rubrika: Sveikata

Prieš akis užsitrenkiančios durys – esi bedarbis. Tūkstantinės eilės Darbo biržoje bei jokios prošvaistės rasti darbą ir užsitikrinti stabilias pajamas. Tokios realybės vedini lietuviai vis dar tikisi užsienyje atrasti jei ne aukso kasyklas, tai bent galimybę nelikti alkanam.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius