Palanga jau planuoja būsimos Stalo šventės atrakcijas

Palangos tiltas, 2015-09-07
Peržiūrėta
1687
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Palanga jau planuoja būsimos Stalo šventės atrakcijas

Palangiškiai, savaitgalį vasarą palydėję jaukiomis ir nekasdieniškomis Birutės parko dienos atrakcijomis, jau planuoja kitus rugsėjo renginius. Svarbiausias iš numatomų – rugsėjo pabaigoje, 25-26 dienomis, kurorte vyksianti tradicinė šventė „Palangos stalas 2015“, kaip ir kasmet paskelbsianti Palangos rudens renginių sezono pradžią.
„Palangos stalas“, daugelio vadinama tiesiog Stalo švente, jau seniai tapo pamėgta ne tik vietos gyventojų, bet ir kurorto svečių. Kasmet ankstyvą rudenį prie vieno, ilgiausio šalyje stalo garsiojoje J. Basanavičiaus gatvėje susėdę palangiškiai savo bičiuliams, kaimynams ir svečiams pristato viską, ką turi geriausia – ne tik vaišina, bet ir kviečia pramogauti, taip pat – pasidžiaugia savo įmonės, įstaigos ar organizacijos vasaros pasiekimais, apibendrina prabėgusią vasarą bei padėkoja ištikimiesiems Palangos mylėtojams – svečiams, kasmet savo poilsiui besirenkantiems didžiausią šalies kurortą. Tai – netradicinė, jaukumu dvelkianti šventė, skirta ne tik smagiai visiems draugiškoje aplinkoje užbaigti prabėgusią vasarą, bet ir išradingai paminėti Pasaulinę turizmo dieną.
Šiemetinėje šventėje „Palangos stalas“ palangiškiai pasidžiaugs ne tik savo įstaigos ar asmeniniais pasiekimais – už aktyvią veiklą plečiant tarptautinius ryšius, Europos idėjų propagavimą bei šviečiamąją veiklą ugdymo įstaigose Europos Tarybos Parlamentinė Asamblėja šiemet Palangą įvertino Europos Tarybos Garbės vėliava. Šis garbingas apdovanojimas yra skiriamas įvertinus savivaldybės veiklą, narystę įvairiose vietos ir tarptautinėse organizacijose, dalyvavimą miestų partnerystės programose, užsienio bendradarbiavimą, tarptautinių renginių organizavimą, Europos idėjų ir vertybių propagavimą. Europos Tarybos Garbės vėliava rugsėjo pabaigoje į Palangą bus atgabenta Europos Parlamentinės Asamblėjos atstovų bei šventės „Palangos stalas“ metu viešai įteikta palangiškiams.
Šventės metu kurorte vyks ir daugiau renginių. Be jau tradicinių, šiemet numatoma naujovė – palangiškius subursianti Vėliavų eisena J. Basanavičiaus gatve. Joje, lydimi Palangos orkestro, kviečiami dalyvauti Palangos miesto visuomeninių ir kitų organizacijų, įstaigų atstovai, Palangos miestų-partnerių atstovai iš užsienio šalių ir, be abejo, visi norintys palangiškiai.
Kaip ir kasmet, originaliausiai šventei pasirengusių miestiečių laukia žaismingos nominacijos. Be jau įprastų, tokių kaip vaišingiausias, linksmiausias, originaliausias ir kt. stalas, šiemet pirmą kartą šventės „Palangos stalas“ istorijoje bus išrinktas ir europietiškiausias stalas.

Palangos m. sav. inf.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

2022 m.  balandžio 1 d. 16 val. Jono Šliūpo muziejuje Palangoje vyks apskritojo stalo diskusija „Palangos prijungimas prie Lietuvos: laimėtojai ir nusivylusieji“.


Oro bendrovė Wizz Air paskelbė, kad nuo 2022 m. kovo mėn. planuoja pradėti vykdyti skrydžius iš Palangos į Kijevą.


Sveikatos apsaugos ministerija planuoja nuo COVID-19 skiepyti šalies paplūdimiuose, penktadienį, birželio 18 d., pranešė naujienų portalas 15min.lt.


Pajūryje, prie Nemirsetos planuojamas naujas jūrinis traukos objektas – Klaipėdos universitetas, bendradarbiaudamas su Palangos miesto savivaldybe, planuoja restauruoti bei Universiteto poreikiams ir edukacinei veiklai pritaikyti Nemirsetos valčių gelbėjimo stotį. Tokius planus antradienį Klaipėdos universiteto rektorius prof. dr. Artūras Razbadauskas aptarė su Palangos miesto meru...


Populiariausi stalo žaidimai

***, 2021 03 19 | Rubrika: Miestas

Daug kam geras vakaras su kompanija nebeįsivaizduojamas be stalo žaidimų. Ši pramoga populiari jau nuo senų senovės. Nors patys žaidimai, kuriuos žmonės žaidžia ir skiriasi, tačiau pats pramogos populiarumas nė kiek nesumenko. Galbūt yra net priešingai. Kadangi parduotuvėse galima rasti tiek daug įvairių stalo žaidimų, juos žaidžiančių žmonių ratas, ko gero yra platus, kaip...


Žmogus net ir su mažu kompiuteriniu raštingumu pasakys, kad atnaujinta Palangos miesto savivaldybės svetainė www.palanga.lt atrodo, švelniai tariant, neįspūdingai, net primityviai. Kaimyninių savivaldybių interneto svetainės yra žymiai labiau vizualiai patrauklesnės, jose lengviau ir mieliau naršyti. Palangos miesto savivaldybė tokią kuklią miesto interneto svetainę...


Pasikeitė Savivaldybės internetinės svetainės adresas. Naujasis yra toks - www.naujas.palanga.lt


Palangos Jūratės g. planuoja butų ir poilsio kompleksą

"Palangos tilto" redakcija, 2019 10 31 | Rubrika: Miestas

UAB „Palangos Agila“ kurorte planuoja rekonstruoti senus statinius, juose pasiūlyti butų ir verslo patalpų.


Palangiškiai, savaitgalį vasarą palydėję jaukiomis ir nekasdieniškomis Birutės parko dienos atrakcijomis, jau planuoja kitus rugsėjo renginius. Svarbiausias iš numatomų – rugsėjo pabaigoje, 25-26 dienomis, kurorte vyksianti tradicinė šventė „Palangos stalas 2015“, kaip ir kasmet paskelbsianti Palangos rudens renginių sezono pradžią.


Palangiškių stalo tenisininkų pergalės

„Palangos tilto“ informacija, 2010 03 30 | Rubrika: Miestas

Praėjusį sekmadienį Sporto centro salėje vyko Lietuvos stalo teniso 61-osios IV lygos komandinio čempionato finalinio etapo varžybos dėl 19 - 24 vietos. Palangos stalo teniso komanda „Naglis“ ture iškovojo visas pergales ir Lietuvos IV lygos stalo teniso komandinėse pirmenybėse iškovojo 21 vietą.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius