Palanga ruoš Jaunimo namų statybų techninį projektą

Palangos tiltas, 2020-03-11
Peržiūrėta
1394
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Palanga šiemet baigs Kurhauzo medinės dalies restauraciją. Šiemet bus pradėti  rengti naujų objektų, pavyzdžiui, Jaunimo namų, techniniai projektai, o siekiant finansavimo jau parengtiems projektams, bus teikiamos paraiškos įvairiems fondams. "Pateikėme paraiškas Palangos asmens sveikatos priežiūros centrui renovuoti ir Senosios gimnazijos stadionui bei sporto aikštynui rekonstruoti. Paraiška bus Palangos koncertų salės rekonstrukcijos II etapo projektui ¬– naujam kultūros ir mokslo paskirties pastatui Muzikos ir meno namams statyti, teiksime paraišką ir Senosios gimnazijos pastato rekonstrukcijai," - sakė meras Šarūnas Vaitkus. "Be abejonės, kaip ir kasmet, skirsime nemažai dėmesio miesto gatvių rekonstrukcijai bei remontui – tęsime jau pradėtus darbus, lėšų biudžete numatyta ir naujiems gatvių rekonstrukcijos projektams parengti ir įgyvendinti."

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Ši Europos Sąjungos finansuojama iniciatyva skirta šviesti jaunimą apie Baltijos jūros taršą ir jos padarinius. 


Palangos merui pasipiktinus dėl galimai neteisėtų statybų Kunigiškių paplūdimyje, Valstybinė teritorijų planavimo ir statybos inspekcija (VTPSI) teigia, jog sklypo detalųjį planą, leidusį statybas, suderino delsiant tai padaryti savivaldybei, kaip numatė įstatymai.


Kurorte intensyviai gražinama daugiabučių gyvenamųjų namų aplinka – tvarkomi dalies namų kiemai, įvažiavimai į juos, dalyje iki šiol neapšviestų kiemų įrengiamas apšvietimas. 


Šį penktadienį, lapkričio 12 d., 16.00 val. Palangos atviroje jaunimo erdvėje prasidės Jaunimo varžybos 2021. Varžybų metu 14-29 m. jaunuoliai galės išbandyti jėgas žaisdami biliardą, stalo futbolą ir kol kas paslaptyje laikomą stalo žaidimą.– geriausių žaidėjų laukia smagūs ir skanūs prizai, o visų dalyvių – gerai praleistas laikas ir įvairios staigmenos. 


Palangos atviroje jaunimo erdvėje „Be stogo“ net ir karantino metu veiklos nestinga – vyksta individualūs susitikimai su lankytojais, įvairios veiklos nuotoliniu būdu ir lauke. Siūloma ir pramogų – pavyzdžiui, norintieji aktyviai leisti laiką gryname ore, kviečiami į teminius pasivaikščiojimus Palangoje.


Žmogus net ir su mažu kompiuteriniu raštingumu pasakys, kad atnaujinta Palangos miesto savivaldybės svetainė www.palanga.lt atrodo, švelniai tariant, neįspūdingai, net primityviai. Kaimyninių savivaldybių interneto svetainės yra žymiai labiau vizualiai patrauklesnės, jose lengviau ir mieliau naršyti. Palangos miesto savivaldybė tokią kuklią miesto interneto svetainę...


Šiemet Palanga pradės rengti naujų objektų, pavyzdžiui, Jaunimo namų, techninius projektus, siekiant finansavimo jau parengtiems projektams, bus teikiamos paraiškos įvairiems fondams. 


Pasikeitė Savivaldybės internetinės svetainės adresas. Naujasis yra toks - www.naujas.palanga.lt


Statybos džiugina gyventojus, taip pat puošia Palangą. Deja, gyvenančių šalia statybos, ypač sezono laiku – nedžiugina. Dulkės, triukšmas, cementovežiai, traktoriai, kurie neduoda ramybės nuo ankstyvo ryto. Nelengva net praeiti siaura S. Nėries gatve, o dar sunkiau įvažiuoti į savo kiemą. Kada užgriozdintas įvažiavimas, tai nemaloniai mus „džiugina“. Visa...


Praėjusį antradienį, rugpjūčio 12-ąją, pasaulis minėjo Tarptautinę jaunimo dieną. Renginių, skirtų jaunimui, netrūko ir Palangoje. Gražiai ir turiningai į šiuos renginius įsiliejo pernai Palangoje Darbo biržos patalpose duris atvėręs Jaunimo darbo centras, pakvietęs jaunuosius palangiškius į kompleksinį seminarą „Internetinis verslas – teorija ir praktika“.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius