Palanga užtarnautų atostogų išlydėjo kelis miesto garbius pedagogus – fortepijono specialybės mokytoja Dalia Staškūnienė mokė net 52 metus

"Palangos tilto" informacija, 2022-09-06
Peržiūrėta
1623
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Palanga užtarnautų atostogų išlydėjo kelis miesto garbius pedagogus – fortepijono specialybės mokytoja Dalia Staškūnienė mokė net 52 metus

Antradienį, rugsėjo 6 d, Palangos miesto savivaldybės meras Šarūnas Vaitkus padėkojo už nuoširdų darbą ir užtarnautų atostogų išlydėjo kelis miesto garbius pedagogus.

„Esame labai dėkingi už ilgametį pedagoginį darbą S.Vainiūno meno mokyklos mokytojai metodininkei Daliai Staškūnienei. Fortepijono specialybės mokytoja savo žinias ir meilę muzikai vaikams puoselėjo net 52 metus, ir visą šį laiką mūsų miesto muzikos, o vėliau ir meno mokykla buvo vienintelė šios pedagogės darbovietė. Vienintelė! Tad pusę amžiaus ji skyrė mūsų Palangos jauniesiems talentams ugdyti, įkvėpė vaikus pažinti ir mylėti muziką bei šio nuostabaus meno pasaulį,“ – dėkoja meras Šarūnas Vaitkus savo Facebook įraše.

Dirbti mokytoja tuometėje Palangos muzikos mokykloje D.Staškūnienė pradėjo būdama devyniolikos. Ir, kaip pati antradienį sakė, niekada negalvojusi apie tai, kad norėtų pakeisti savo darbo pobūdį ar darbovietę. 

„Niekad nenorėjau, o ir nemokėčiau dirbti kito darbo. Mokykla buvo mano antrieji, o kartais ir pirmieji namai. Visada stengiausi, kad mano mokiniai muziką išgirstų kitaip. Visai nebūtina, kad vaikas, baigęs muzikos mokyklą taptų profesionalus muzikantas. Kur kas svarbiau vaiko širdutėje pasėti tą meno sėklą, nes ji lieka visam gyvenimui“, – nuoširdžiame ir be galo pozityviame pokalbyje su meru atviravo nuostabi Palangos pedagogė.

„Šiandien taip pat dėkojome už ilgametį, profesionalų ir nuoširdų darbą ir kitam S.Vainiūno meno mokyklos mokytojui metodininkui Petrui Baronui. Jis šioje mokykloje dirbo 19 metų, o pirmoji Rugsėjo 1 – oji čia buvo pasitikta 2003 metais,“ – sako Š. Vaitkaus įrašas.

Skulptūros studijas baigęs P.Baronas ne iškart atvyko į Palangą. Antradienį pedagogas vaizdingai ir meniškai pasakojo, jog visada norėjęs gyventi mūsų kraštuose, nes norėjęs matyti ne ežerų, o jūros horizontus, kurie niekada neturi ribų ir kuriuose stebuklingai nuskęsta saulė.

Savo pedagoginę veiklą pajūryje mokytojas iš pradžių pradėjo Šventosios aštuonmetėje mokykloje, o po kurio laiko prisijungė prie S.Vainiūno meno mokyklos pedagogų kolektyvo ir visą savo dėmesį, žinias bei patirtį meno pasaulyje skyrė Palangos jauniesiems dalininkams.

Lietuvos dailininkų sąjungos narys P.Baronas yra ir žinomas medalių autorius. Jis yra Šventosios herbo autorius, itin daug dėmesio savo kūryboje skiria grafų Tiškevičių giminei, garsioms mūsų šalies asmenybėms. Mielojo mūsų pedagogo ir menininko sukurti medaliai bei jų ciklai pelnė ne vieną prestižinį apdovanojimą įvairiuose konkursuose, įtraukti į Baltijos šalių meno katalogus.

„Štai tokie puikūs, nuoširdūs ir vaikams atsidavę mūsų pedagogai. Ačiū už Jūsų meilę savo darbui, savo pašaukimui, mokiniams ir tuos ilgus metus, kuriuos skyrėte nelengvai, bet labai svarbiai pedagogo profesijai! Mes neatsisveikiname su Jumis ir linkime aktyvaus, turiningo bei maloniai kūrybiško poilsio,“ – linki meras Š. Vaitkus.

 

PT info

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Klaipėdoje ir Palangoje per pastarąsias dvi paras pas kelis žmones buvo rasta galimai narkotinių medžiagų, pranešė uostamiesčio policija.


Antradienį, rugsėjo 6 d, Palangos miesto savivaldybės meras Šarūnas Vaitkus padėkojo už nuoširdų darbą ir užtarnautų atostogų išlydėjo kelis miesto garbius pedagogus.


Penktadienį, balandžio 15 d., minint Tarptautinę kultūros dieną, Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus ir Savivaldybės administracijos  vadovai pasveikino bei išlydėjom gražių užtarnautų atostogų du mūsų miesto muzikos žiburius – Jūratę ir Jurgį Žalimus.


Žmogus net ir su mažu kompiuteriniu raštingumu pasakys, kad atnaujinta Palangos miesto savivaldybės svetainė www.palanga.lt atrodo, švelniai tariant, neįspūdingai, net primityviai. Kaimyninių savivaldybių interneto svetainės yra žymiai labiau vizualiai patrauklesnės, jose lengviau ir mieliau naršyti. Palangos miesto savivaldybė tokią kuklią miesto interneto svetainę...


Pasikeitė Savivaldybės internetinės svetainės adresas. Naujasis yra toks - www.naujas.palanga.lt


Meras Šarūnas Vaitkus išėjo atostogų  5

"Palangos tilto" informacija, 2019 02 26 | Rubrika: Miestas

Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus, siekdamas užtikrinti, kad visi kandidatai į Palangos miesto merus rinkimų kampanijoje dalyvautų lygiomis teisėmis, nuo vasario 20 d. iki rinkimų išeina atostogų. Š. Vaitkaus atostogų metu mero pareigas eis mero pavaduotojas Rimantas Antanas Mikalkėnas.


Palangos Trečiojo amžiaus universitetas išleido savo senjorus net penkiems mėnesiams atostogų, tikėdamas, kad šie ramiai ilsėsis iki naujųjų mokslo metų – spalio 1 dienos. Tačiau šokėjai nusprendė – jokių atostogų. To ir mokė mus etatiniai ir neetatiniai universiteto vadovai – siekti kuo daugiau sužinoti, bendrauti, džiaugtis. Tuo labiau, jog ir kitų...


„Šie metai Palangai buvo išties sėkmingi: nepaisant iškilusių sunkumų, įvykdysime Savivaldybės biudžeto planą, gausu tiek pradėtų, tiek įgyvendintų projektų. Labai sklandžiai dirbo miesto Taryba: dauguma posėdžių neužtrukdavo visos dienos. Tai rodo, jog mes per šiuos metus subrendome ir, vieningai priimdami sprendimus, išties pateisiname mūsų...


Palangos jaunimą mokė saugiai elgtis vandenyje

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2013 06 13 | Rubrika: Miestas

Palangos jaunuoliams kurorto paplūdimyje primintos saugaus elgesio vandenyje taisyklės. Padėti skęstančiajam, suteikti pirmąją pagalbą bei užbėgti nelaimei už akių juos mokė profesionalūs gelbėtojai, budintys centrinėje Palangos gelbėjimo stotyje.


Vlado Jurgučio vidurinės mokyklos lietuvių kalbos mokytoja ekspertė Rūta Paulikienė drąsiai prisipažįsta: „Man mokslas – didžiulė vertybė, aistra ir stimulas gyvenime. Esu fanatikė, visas jėgas atiduodanti būtent jam“. Nors sakoma, jog šiuolaikiniai mokiniai – nemotyvuoti ir nenorintys dirbti, mokytoja tvirtina priešingai.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius