Palangiškiai reikalus su „Atletu“ sutvarkė ketvirtajame kėlinyje ir pratęsė pergalių seriją

Reivytis Alfredas - ReAl moments nuotr.

Palangos „Olimpas“ (18-5) pratęsė pergalių seriją „7bet-NKL“ sezone. Sandžio Buškevico auklėtiniai namie 88:63 (20:19, 18:19, 25:20, 25:5) nugalėjo Kauno r. „Atletą“ (9-13) ir iškovojo 6 pergalę iš eilės.

Atkakli kova vyko pirmuosius tris kėlinius, po kurių nedidele persvara priekyje buvo šeimininkai (63:58).

Tačiau visus reikalus „Olimpas“ sutvarkė lemiamame ketvirtyje, kai pradėjo jį spurtu ir galutinai pabėgo nuo priešininkų (75:58), o per paskutines 10 minučių leido jiems pelnyti 5 taškus.

Šeimininkai rungtyniavo be traumą vis dar besigydančio Pauliaus Danisevičiaus.

Kauniečiai iki šio mačo buvo laimėję 6 kartus iš eilės ir vertėsi be Mato Mačijausko.

Palangiškiams Julius Kazakauskas per 20 minučių pelnė 19 taškų (6/7 dvit., 7/9 baud.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą bei surinko 25 naudingumo balus.

Kauno raj. ekipos gretose išsiskyrė Martynas Zigmantavičius, kurio sąskaitoje per 19 minučių buvo 14 taškų (4/6 dvit., 2/5 trit.), 2 atkovoti kamuoliai, 2 rezultatyvūs perdavimai bei 16 efektyvumo balų.

„Olimpas“: Julius Kazakauskas 19 (6/7 dvit., 7/9 baud., 25 naud.), Robert Subotkevič 14 (4/6 dvit., 6 atk. kam.), Karolis Guščikas (5 atk. kam.), Tadas Budrys (6 atk. kam.) ir Paulius Kazlauskas (3/5 trit., 4 rez. perd.) po 9, Robertas Syčius (2/3 trit.) ir Justas Vieversys (6 rez. perd.) po 8.

„Atletas“: Martynas Zigmantavičius 14 (4/6 dvit., 2/5 trit., 3 per. kam.), Rokas Gadiliauskas 12 (3/8 dvit.), Gedeonas Dimoke 10 (2/7 trit., 5 atk. kam.), Gytis Sirutavičius (4 rez. perd.) ir Rokas Pocius (5/6 baud., 7 atk. kam.) po 7.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Paskutiniame kėlinyje į lemiamą šturmą pakilęs Palangos „Olimpas“ triumfavo dramatišku stiliumi.

„7bet-NKL“ sezono finišo tiesiojoje pergalę pasiekė Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (29-8), kuri namų tvirtovėje 80:76 (9:19, 21:17, 24:19, 26:21) parklupdė Palangos „Olimpą“ (31-6) ir nutraukė jų 19 pergalių seriją.

Palangos „Olimpas“ (24-5) tęsia įspūdingą pergalių seriją „7bet-NKL“ sezone. Sandžio Buškevico auklėtiniai svečiuose 77:71 (22:13, 22:24, 14:18, 19:16) nugalėjo Kauno „Žalgirį-2“ (14-16) ir laimėjo 12 kartą iš eilės.

Dramatišką pergalę ketvirtadienio vakarą pajūryje pasiekė „Vyčio-VDU“ (7-5) krepšininkai. Eriko Kučiausko auklėtiniai išvykoje 72:71 (25:22, 12:15, 14:19, 21:15) palaužė Palangos „Olimpo“ ekipą (11-4).

„7bet-NKL“ čempionato lyderių akistatoje triumfavo Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (8-2), kuri savo sirgalių akivaizdoje 77:70 (16:19, 27:19, 16:18, 18:14) parklupdė Palangos „Olimpą“ (11-2) ir nutraukė jų 8 pergalių seriją.

Palangos „Olimpas“ (10-1) pratęsė savo pergalių seriją „7bet-NKL“ pirmenybėse. Sandžio Buškevics auklėtiniai išvykoje 77:63 (19:15, 17:12, 28:14, 13:22) nugalėjo Joniškio „Delikatesą“ (6-4) ir triumfavo 7 kartą iš eilės.

Palangos „Kuršiai“ paskelbė, kad pratęsė bendradarbiavimą su snaiperiu Taurantu Tamošiūnu. 28-erių 196 cm ūgio gynėjas praėjusį sezoną Palangos komandoje fiksavo 8,1 taško (39,7 proc. trit.), 2,4 atkovoto kamuolio bei 1,3 rezultatyvaus perdavimo statistiką. Palangos klube kaunietis rungtyniaus trečiąjį sezoną paeiliui. Praėjusį sezoną atletas pradėjo...

Palangos krepšinio klubas „Palanga“ savaitgalį sužaidė dvejas skirtingas rungtynes. Penktadienį Kaune vietos „KTU“ ekipa nutraukė „Palangos“ komandos penkių pergalių seriją, o šeštadienį, po atkaklios kovos, palangiškiai įveikė Mažeikių „Mažeikius“.

Po gegužės 10 dienos pergalingų varžybų praėjo vos trys dienos, kai FK „Palanga“ futbolininkai vėl stojo į kovą LFF pirmos lygos pirmenybėse. Šį kartą varžovai atvyko iš Kretingos ir vėjuotą trečiadienio vakarą prasidėjo pirmos lygos derbis tarp „Palangos“ ir „Minijos“. Prieš rungtynes buvo tikėtasi kietos kovos, todėl derbis pateisino...