Palangiškių medaliai Lietuvos karatė kiokušin kata čempionate

Palangos tiltas, 2018-04-26
2318

Savaitgalį Panevėžyje vykęs Lietuvos kata (kovos technikos demonstravimas) čempionatas išaiškino stipriausius Lietuvos kyokushin karate sportininkus. Sėkmingai šiose varžybose startavo visi Palangos karatė kyokushin mokyklos „Shodan“ auklėtiniai, iškovoję net 4 medalius – 1 aukso, 1 sidabro, 2 bronzos medalius.
Čempionu 2007 m. gimusių vaikų amžiaus grupėje tapo Airidas Tarnys. Airidas pirmoje kovoje buvo pajėgesnis prieš varžovą iš Klaipėdos, antroje kovoje įveikė Jurbarko kovotoją Matą Matonį, o finale buvo pajėgesnis už kitą klaipėdietį Julių Antonovičių. Šioje amžiaus grupėje sėkmingai startavo ir bronzos medalius iškovojo Joris Macas, Edvinas Tubis. Vaikų, gimusių 2005 m., grupėjė Lietuvos vicečempionu tapo Gustas Petrošius.
Palangos karatė kiokušin mokyklos „Shodan“ treneriai Lukas Kubilius ir Aivaras Baltmiškis džiaugiasi savo auklėtinių tobulėjimu, bei kviečia prisijungti į savo gretas naujokus – mergaites ir berniukus, norinčius sustiprėti bei turiningai praleisti laiką.

„Shodan“ inf.

Vienas tituluočiausių pastarojo dešimtmečio Lietuvos kiokušin karatė meistrų klaipėdietis Lukas Kubilius jau penktą kartą pakuoja lagaminus į pasaulio čempionatą Japonijoje.

Palangoje įvyko antrasis tarptautinis kiokušin karatė seminaras „Baltic Fighting Camp“, kuriame šiais metais dalyvavo net 280 sportininkų iš 6 valstybių.

Balandžio 16 dieną Kėdainių arenoje vyko Lietuvos kiokušin karatė U-16, U-18 ir U-20 čempionatas, į kurį susirinko net 335 sportininkai iš 36 Lietuvos klubų.

Kovo 12 dieną Kėdainių arenoje vyko Lietuvos kiokušin karatė kata (kova su šešėliu) čempionatas U10 - U20 amžiaus grupėms.

Kiokušin karatė klubas „Shodan“ šiemet ėmėsi iniciatyvos surengti pirmąjį tarptautinį treniruočių seminarą ir Palangoje įvykusiu renginiu liko itin patenkintas. Pajūryje susirinko per 200 sportininkų, kurių treniruotėms vadovavo patyrę meistrai.

Šių metų rugsėjo 25 dieną Klaipėdoje įvyko Klaipėdos miesto atviras dziudo čempionatas. Tai buvo pirmos varžybos po karantino. Palangos „Ardono“ klubo sportininkai iškovojo net 4 medalius.

Shodaniečių pergalės Vilniaus karatė kyokushin „VICHY“ čempionate

„Palangos tilto” informacija, 2013 03 14 | Rubrika: Sportas

Vilniuje savaitgalį vyko atviras Vilniaus „Vichy“ karate kyokushin čempionatas. Į šias tradicines varžybas susirinko daugiau nei 400 sportininkų iš 10 Lietuvos karatė mokyklų. Taip pat buvo nemažas būrys Palangos „Shodan“ karate mokyklos auklėtinių. Palangiškiai pasibaigus varžyboms galėjo džiaugtis itin gausiu medalių kiekiu: iškovoti 6...

Praėjusį savaitgalį Anykščiuose vyko Lietuvos karate kiokušin jaunučių (14-16 m.) varžybos, kuriose puikiai startavo karatė kiokušin mokyklos „Shodan“ nariai. Varžybose, kuriose dalyvavo virš 100 dalyvių, buvo suformuota Lietuvos nacionalinė rinktinė, kuri gruodžio 2 dieną Lenkijoje varžysis Europos jaunučių čempionate. Vietas rinktinėje...