Palangiškių pasirodymas Lietuvos jaunučių čempionate

"Palangos tilto" redakcija, 2021-05-24
1980

Gustas Petrošius ir treneris Lukas Kubilius

Gegužės 16 dieną Kėdainiuose įvyko Lietuvos kiokušin karatė jaunučių čempionatas, kuriame dalyvavo ir „Shodan“ mokyklos sportininkai iš Palangos.
Jaunučių vaikinų -65 kg svorio kategorijoje įveikęs 2 varžovus bronzos medalį iškovojo Gustas Petrošius. Gustas aštuntfinalyje įveikė Mangirdą Kudijanovą iš klubo „Taurus“, ketvirtfinalyje nugalėjo bendraklubį Aruną Songailą, pusfinalyje susitiko su Daniel Gončarov iš klubo „Ippon“, deja, teisėjų sprendimu kovą laimėjo Daniel, o Gustas iškovojo bronzos medalį. Taip pat Gustas tapo kandidatu į Lietuvos rinktinę, kuri atstovaus Lietuvą jau Lapkričio 13-14 dienomis įvyksiantį Europos čempionatą, Oredea, Rumunijoje.
Gustas Petrošius dalyvavo ir kata rungtyje, taip pat iškovojo bronzos medalį. Aštuntfinalio kovoje užtikrintai įveikė Arną Juodėną, ketvirtfinalyje nugalėjo bendraklubį Titą Špėgį, pusfinalyje teisėju sprendimu laimėjo Tautvydas Rutė.
Nedaug iki prizinės vietos pritrūko ir Enrikui Janušoniui, kuris kovojo toje pačioje kategorijoje -65 kg. Aštuntfinalio kovos metu efektingu smūgiu Enrikas pelnė tašką, tačiau teisėjai skyrė kovos pratęsimą, kurio metu stipresnis pasirodė varžovas.
Visa trenerių komanda džiaugiasi auklėtiniu pasiekimu, šiam čempionatui sportininkai nuosekliai ir intensyviai ruošėsi, sportavo 5-6 kartus per savaitę.

„Shodan“ info

Šių metų rugsėjo 25 dieną Klaipėdoje įvyko Klaipėdos miesto atviras dziudo čempionatas. Tai buvo pirmos varžybos po karantino. Palangos „Ardono“ klubo sportininkai iškovojo net 4 medalius.

"Palangos tilto" redakcija, 2021 05 24 | Rubrika: Miestas

Lietuvos jaunučių (iki 16 metų) krepšinio rinktinės narė, Europos vicečempionė palangiškė Justė Veronika Jocytė, lydima savo pirmosios trenerės Daivos Mažonienės bei tėvo Alvydo Jocio, penktadienį lankėsi Savivaldybėje bei susitiko su miesto vadovais – meru Šarūnu Vaitkumi, mero pavaduotoju Rimantu Antanu Mikalkėnu bei mero patarėju Pranu Žeimiu.

Savaitgalį Kaune vyko Lietuvos jaunučių, gimusių 2000–2001 m., žaidynių finalinis etapas. Šiose varžybose buvo varžomasi ne tik asmeninėje įskaitoje, bet ir pagal savivaldybes bei trenerių įskaitoje.

Savaitgalį Panevėžyje įvykusiame Lietuvos vaikų, gimusių 2003–2005 m., čempionate, puikiai varžėsi Palangos karatė kiokušin mokyklos „Shodan“ auklėtiniai, kurie iškovojo net 5 medalius – 3 aukso ir 2 bronzos medalius. Čempionais savo amžiaus grupėse tapo Gustas Petrošius, Vaiva Šalkauskytė ir Motiejus Pauliukevičius.

Gruodžio 6-7 dienomis Palangoje, V. Jurgučio pagrindinės mokyklos sporto salėje vyko Kalėdinis vaikinų jaunučių tinklinio turnyras, kuriame dalyvavo Latvijos Respublikos Kuldygos, Klaipėdos, Šiaulių, Pagėgių ir Palangos miestų jaunųjų tinklininkų komandos.

Palangiškių medaliai Lietuvos jaunučių čempionate

„Palangos tilto” informacija, 2013 05 20 | Rubrika: Jūros vaikai

Klaipėdoje LCC universitete vykęs Lietuvos karate kyokushin jaunučių, gimusių 2000-1997 m., čempionatas išaiškino geriausius kovotojus bei stipriausias Lietuvos karate kyokushin mokyklas. Čempionate, kuriame dalyvavo apie 350 kovotojų iš 30 Lietuvos klubų, puikiai pasirodė Palangos karate kyokushin mokykla „Shodan“. Svarbiausiose sezono varžybose...

Palangiškiams šauniai sekėsi čempionate Kėdainiuose

"Palangos tilto" informacija, 2012 05 03 | Rubrika: Sportas

Praėjusį savaitgalį Kėdainiuose vyko Lietuvos karate kiokušin jaunučių, gimusių 1999 m. – 1996 m., čempionatas, į kurį susirinko daugiau nei 350 dalyvių iš 30 Lietuvos karatė mokyklų. Šios varžybos buvo ypatingos ir tuo, kad 1996-1997 m. amžiaus grupėje prizines vietas užėmę sportininkai užsitikrino teisę dalyvauti Europos jaunučių karate kyokušin čempionate...

Istorinės palangiškių pergalės Europos čempionate

"Palangos tilto" informacija, 2011 12 16 | Rubrika: Sportas

Prieš savaitę Vroclave (Lenkijoje) vyko Europos jaunučių čempionatas, kuriame startavo apie 200 dalyvių iš 14 Europos valstybių. Itin sėkmingai šiame čempionate pasirodė karate mokyklos „Shodan“ auklėtiniai, kurie iškovojo net 3 sidabro ir 3 bronzos apdovanojimus – iš jų net 3 atiteko palangiškėms.