Palangiškių pergalės Lietuvos vaikų čempionate

Palangos tiltas, 2017-04-10
2563

Savaitgalį Tauragėje vyko Lietuvos karatė kiokušin vaikų, gimusių 2007–2005 m., čempionatas. Į šias varžybas susirinko 350 dalyvių iš daugiau nei 30 Lietuvos karatė mokyklų. Sėkmingai šiose varžybose sekėsi Palangos karatė mokyklos „Shodan“ komandai, iškovojusiai 3 sidabro apdovanojimus.
Vicečempiono vardą U12 amžiaus grupėje – 40 kg sv. kategorijoje – iškovojo Gustas Petrošius. Ketvirtfinalyje palangiškis įrodė savo pranašumą prieš varžovą iš Kuršėnų – Kristijoną Pocių, pusfinalyje nugalėjo Kauno „Kumščio“ atstovą Domantą Širingevičių ir tik finale nusileido kitam kauniečiui – Titui Petkevičiui iš „Karių“ klubo.
Puikiai Lietuvos čempionate debiutavo U10 amžiaus grupėje – 40 kg sv. kat. – Arnas Sausaitis. Palangiškis pirmoje kovoje nugalėjo Dovydą Ganevičių iš Vilniaus „Budora“ klubo, antroje – Ernestą Borovskij iš „Saulės Ženklo“ komandos, pusfinalyje įrodė savo pranašumą prieš klaipėdietį Arminą Jackų ir tik finale nusileido būsimam čempionui Titui Černiauskui iš Kuršėnų „Dao“ klubo.
Taip pat 3 pergales ir Lietuvos vicečempiono vardą U10 amžiaus grupėje, bet +45 kg svorio kategorijoje, iškovojo Ignas Riauka. Palangiškis aštunfinalyje laimėjo prieš vilnietį Raigardą Toikan, ketvirtfinalyje nugalėjo Beną Besenovą iš Vilniaus „Budora“ klubo, pusfinalyje įrodė savo pranašumą prieš Jurbarko „Kumite“ kovotoją Matą Matonį ir tik finale nusileido klaipėdiečiui Timofej Fiodorov.
Garbingai kovojo ir trenerių pagyrimo nusipelnė medalių neiškovoję Tomas Jakubauskas, Nedas Baltikauskas, Airidas Tarnys, Edvinas Tubis, Mantas Navagrockis, Enrikas Janušonis, Joris Macas, Elsė Stanelytė.
Karatė kiokušin mokyklos „Shodan“ trenerių kolektyvas džiaugiasi savo jaunųjų auklėtinių pergalėmis, o ypač įgyta patirtimi aukščiausio lygio varžybose.

„Shodan“ inf.

Balandžio 13 dieną Kėdainių arenoje įvyko Lietuvos Kyokushin Karate vaikų čempionatas, kuriame varžėsi net 667 dešimties – keturiolikos metų sportininkai iš 38 Lietuvos klubų.

Kovo 24 dieną Kėdainių arenoje vyko Lietuvos vaikų kata čempionatas. Kata – tai kovos technikos demonstravimo rungtis. Iš viso šiose varžybose startavo net 385 sportininkai iš 25 Lietuvos karate klubų.

Sekmadienį Kėdainių arenoje įvyko Lietuvos kyokushin karate vaikų kata čempionatas. Jame technikos demonstravimo įgūdžius rodė virš 350 karatekų iš įvairiausių Lietuvos miestų.

Šių metų balandžio 29 dieną Kėdainių arenoje buvo surengtos Lietuvos vaikų kiokušin karatė čempionatas - vienos iš svarbiausių visame karate sporto sezone tiek klubams, tiek sportininkams, nes jose yra atrenkami stipriausi mūsų šalies sportininkai nuo 10 iki 14 metų amžiaus.

Birželio mėnesį per dvi dienas įvyko Lietuvos Karate Kyokushin vaikų čempionatas Kėdainiuose. Šiame čempionate dalyvavo vaikai iš visos Lietuvos, taip pat ir „Shodan“ mokyklos 27 sportininkai, kurie sportuoja Palangoje. Palangos „Shodan“ mokyklos sportininkai iš šio čempionato parsivežė 17 medalių.

Pirmą kartą dalyvavę Lietuvos vaikų futbolo čempionate palangiškiai iškovojo triuškinančią pergalę U-10 (2006 m. gim.) 7x7 II lygos pirmenybėse. Priešininkų vadinti skruzdėliukais mūsų kurorto berniukai privertė pašaipūnus gėdingai nutilti, parodę savo greitį, sumanumą gynyboje, taiklumą ir kovingą dvasią.

Savaitgalį Anykščiuose įvykusiame Lietuvos vaikų, gimusių 2004–2006 m., čempionate, puikiai varžėsi Palangos karatė kiokušin mokyklos „Shodan“

Savaitgalį Panevėžyje įvykusiame Lietuvos vaikų, gimusių 2003–2005 m., čempionate, puikiai varžėsi Palangos karatė kiokušin mokyklos „Shodan“ auklėtiniai, kurie iškovojo net 5 medalius – 3 aukso ir 2 bronzos medalius. Čempionais savo amžiaus grupėse tapo Gustas Petrošius, Vaiva Šalkauskytė ir Motiejus Pauliukevičius.

Istorinės palangiškių pergalės Europos čempionate

"Palangos tilto" informacija, 2011 12 16 | Rubrika: Sportas

Prieš savaitę Vroclave (Lenkijoje) vyko Europos jaunučių čempionatas, kuriame startavo apie 200 dalyvių iš 14 Europos valstybių. Itin sėkmingai šiame čempionate pasirodė karate mokyklos „Shodan“ auklėtiniai, kurie iškovojo net 3 sidabro ir 3 bronzos apdovanojimus – iš jų net 3 atiteko palangiškėms.