Palangoje apvogta virtualios realybės pramogas teikianti įmonė

Palangos tiltas, 2023-07-20
Peržiūrėta
702
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Palangoje apvogta virtualios realybės pramogas teikianti įmonė

Palangoje trečiadienį apvogta pramogas teikianti įmonė, kai kurie įrenginiai sugadinti.

Kaip pranešė Klaipėdos apskrities vyriausiasis policijos komisariatas, apie 11.05 val. Palangoje, J. Basanavičiaus gatvėje, pastebėta, kad atviroje vietoje įvykdyta vagystė.

Iš įmonei priklausančio virtualios realybės simuliatoriaus valdymo bloko pavogtas krovimo adapteris, du virtualios realybės akinių krovimo laidai, iš kito virtualios realybės simuliatoriaus pavogtas kompiuteris, sugadintas planšetinis kompiuteris ir apgadintos bokso kriaušės.

Padarytas žala įvertinta 2335 eurais. Pradėtas vagystės tyrimas.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Palangoje trečiadienį apvogta pramogas teikianti įmonė, kai kurie įrenginiai sugadinti.


Daugiau nei prieš 10 metų mirusio tėvo Palangoje esantį turtą turtą paveldėjusi 36 metų duktė dabar turi atsakyti už jo padarytą pažeidimą – moteriai surašytas savavališkos statybos aktas ir ji iki liepos 9 dienos įpareigota nugriauti neteisėtai pastatytą namą.


„Angelų takais“ keliasi į pajūrį – pasinerti į M. K. Čiurlionio kūrybą virtualios realybės pagalba bus galima Klaipėdoje ir Nidoje 


Lietuvos oro uostų skelbtą tarptautinį aviacinių degalų tiekimo infrastruktūros (kuro bazių) valdymo konkursą Vilniaus ir Palangos oro uostuose laimėjo kompanija „Baltjet“.


Po Konkurencijos tarybos atlikto tyrimo kurortą ir toliau prižiūrės ne privatininkai, o miestui priklausanti įmonė „Palangos komunalinis ūkis“. Apie tai ketvirtadienį, liepos 15 d., savo Facebook įraše paskelbė Palangos miesto savivaldybės meras Šarūnas Vaitkus.


Praėjusių metų rudenį skelbtą Palangos oro uosto kilimo ir tūpimo tako rekonstrukcijos rangos viešą pirkimą laimėjo Latvijos įmonė „A.C.B.“, kuri jau turi analogiškos patirties rekonstruojant Vilniaus oro uosto kilimo-tūpimo taką 2017 metais. Šio projekto metu planuojama atnaujinti taip pat ir vieną orlaivių riedėjimo taką, kai kurias perono dalis, o oro uosto...


Populiari miesto interneto svetainė www.palangoje.info ieško pirkėjo - parduodama už 2 500 eurų.


Palanga jau seniai nebėra įprastas vasaros kurortas, ji daugiau ar mažiau šurmuliuoja visus metus. O ypač, kai vasaros pabaiga ir rudens pradžia žada malonius orus! Žinoma, rudeniop Basanavičiaus gatvės šurmulys aprimsta, tačiau tai tampa puikia romantiška oaze jaukiems vakarams ir malonioms popietėms. Tad ką rudenėjant nuveikti Palangoje? Penktadienio poilsiui Palangos...


Palanga mažuosius kurorto gyventojus, jų tėvus bei visus svečius vėl kviečia pasidžiaugti spalvingomis muilo burbulų pramogomis, pavadintomis „Vėjo gaudymo valanda“. Tai – užsiėmimas vaikus auginančioms šeimoms, norinčioms laisvalaikį su mažaisiais praleisti aktyviai ir įdomiai.


Palanga vietos gyventojus ir svečius kviečia aktyviai leisti laisvalaikį – visą vasarą viešosiose kurorto erdvėse organizuojami nemokami sporto užsiėmimai. Norintieji gali ne tik pasimankštinti, bet ir smagiai praleisti laiką bendraminčių draugijoje. „Nemokamų sporto užsiėmimų tikslas – motyvuoti žmones, paskatinti juos aktyviai leisti laisvalaikį“...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius