Palangoje artimiausiu metu ims kilti Jaunimo ir savanorystės centras (FOTO GALERIJA)

"Palangos tilto" informacija, 2021-11-19
Peržiūrėta
1239
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Palangoje artimiausiu metu ims kilti Jaunimo ir savanorystės centras (FOTO GALERIJA)

Palangoje artimiausiu metu ims kilti Jaunimo ir savanorystės centras – penktadienį, lapkričio 19 d., Palangos miesto savivaldybės administracijos direktorė Akvilė Kilijonienė pasirašė sutartį su rangovais. 

„Tikimasi, kad projektas bus baigtas kitų metų pabaigoje. Labai gera žinia kurorto  jaunimui ir bendruomenei, einame  į priekį! Tai buvome įsipareigoję atlikti  per šią Tarybos kadenciją,“ – savo Facebook (Meta) paskyroje parašė Palangos meras Šarūnas Vaitkus.

Modernus, netradicinės formos Jaunimo ir savanorystės centras iškils šalia Savivaldybės. Šiame centre ir šalia jo numatyta įrengti aktyvaus poilsio zonas, darbo vietas nevyriausybinėms organizacijoms, patalpą konferencijoms bei seminarams organizuoti. 

Čia taip pat bus organizuojamas Palangos bendruomenės narių užimtumas, telkiami savanoriai ir skatinama savanorystė, vykdoma projektinė veikla. 

Naujajame centre bus laukiami ir senjorai – tarp skirtingų kartų atstovų vyks betarpiškas bendravimas. Iniciatyvus bei aktyvus jaunimas padės vyresnio amžiaus palangiškiams  atlikti jiems svarbias operacijas internetu, pagal galimybes pamokys juos naudotis kitomis informacinėmis technologijomis, taip pat – supažindins su savanorystės galimybėmis, įtrauks į projektinę veiklą. 

„Ne mažiau svarbu ir tai, kad Palangos jaunuoliai turės modernią, netradicinė erdvę renginiams. Projektuojant pastatą buvo atsižvelgta ir į Palangos jaunimo nuomonę, tad neabejoju, kad kitąmet duris atversiantis naujasis Jaunimo ir savanorystės centras netruks išpopuliarėti,“ – įsitikinęs meras Š. Vaitkus.

#PalangaKeičiasi

PT info

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Miesto centre – ties Vytauto ir Jūratės gatvių sankirta – kyla modernus Jaunimo užimtumo ir savanorystės centras, kuriame kurorto jaunuoliai turės puikias sąlygas susiburti bei užsiimti patinkančia ir prasminga veikla. 


Palangoje artimiausiu metu ims kilti Jaunimo ir savanorystės centras – penktadienį, lapkričio 19 d., Palangos miesto savivaldybės administracijos direktorė Akvilė Kilijonienė pasirašė sutartį su rangovais. 


Neilgai trukus Palangoje ims kilti Jaunimo užimtumo ir savanorystės centras – jau paskelbtas konkursas rangos darbams, pasiūlymus galima teikti iki rugpjūčio 27 d., o nugalėtoją tikimasi paskelbti rugsėjį.


Tradiciškai Palangos miesto savivaldybės administracijos civilinės metrikacijos skyrius skelbia asmenis, artimiausiu metu žadančius sumainyti aukso žiedus. Kas tie laimingieji? Sąrašu dalijamės ir mes.


Kas Palangoje prisieks amžiną meilę artimiausiu metu?

"Palangos tilto" informacija, 2021 02 18 | Rubrika: Miestas

Palangos miesto savivaldybės administracijos civilinės metrikacijos skyrius skelbia asmenis, artimiausiu metu žadančius sumainyti aukso žiedus. Sąrašu dalijasi ir www.palangostiltas.lt


Šiuo sudėtingu ir neįprastu laiku, kai viena neigiama žinutė veja kitą, kai visi iki vieno renginiai atšaukiami arba įgauna kitas formas, Palangos kultūros ir jaunimo centro komanda gavo puikią dovaną – investiciją į profesinį ir asmeninį tobulėjimą.


2020 metai visam pasauliui sukėlė virtinę iššūkių dėl pasaulinės pandemijos. Palangos kultūros ir jaunimo centras – ne išimtis, tačiau nenumatyti projektai ir renginiai išmokė į pokyčius žiūrėti lanksčiai bei ieškoti kūrybiškų sprendimų, mokymosi ir naujų atradimų galimybių.


Tradicinių amatų centras-galerija, įsikūręs S. Dariaus ir S. Girėno g. 27A, Palangoje, jau laukia lankytojų. Čia kiekvieną dieną nuo 10 val. iki 19 val. galima ne tik pasigrožėti eksponuojamais Lietuvos menininkų sukurtais stiklo, medžio, lino, keramikos, gintaro dirbiniais, tapybos darbais, įsigyti patikusį suvenyrą, bet ir sudalyvauti įdomiose edukacinėse veiklose.


Populiari miesto interneto svetainė www.palangoje.info ieško pirkėjo - parduodama už 2 500 eurų.


Vasarį Palanga pakliuvo net į šalies žiniasklaidos dėmesį, kai iš Palangos kultūros ir jaunimo centro (PKJC) vadovo pareigų pasitraukė Žilvinas Kažys, kartu su savimi „išsivesdamas“ dar šešis darbuotojus. Tarp pasitraukusiųjų buvo ir vadybininkas, kurorto renginių „siela“ Nerijus Stasiulis, bet jis apsigalvojo ir šiandien...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius
spaudos-radio-remimo-fondas