Palangoje atgyja vyrų tinklinio tradicijos – visi kviečiami palaikyti Palangos „Vakarų tinklinį“

Palangos tiltas, 2021-10-20
Peržiūrėta
1601
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Palangoje atgyja vyrų tinklinio tradicijos – visi kviečiami palaikyti Palangos „Vakarų tinklinį“

Nuo pat Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo Palangoje nebuvo vyrų tinklinio komandos, kuri atstovautų mūsų puikųjį kurortą. 

Lietuvos tinklinio čempionatuose dalyvaudavo merginų ir vaikinų komandos savo amžiaus grupėse, tačiau suburti vyrų tinklinio komandos ilgai nepavyko. Ir pagaliau po daugelio metų į Palangą grįžta vyrų tinklinio komanda – Palangos „Vakarų tinklinis“. 

Vienas iš  komandos steigėjų yra buvęs Palangos sporto centro tinklininkas Albertas Sysojevas bei jo kolega Laurynas Gedminas. 

Šie jauni vyrukai puoselėja viltį atgaivinti visų palangiškių aistrą tinkliniui. Jie norėtų, kad tinklinis taptų visų mėgstama sporto šaka Palangoje. Juk kurorte yra puikios sąlygos ne tik salės tinkliniui, bet ir paplūdimio tinkliniui. 

Jie ypač tikisi, kad kurorto vaikai ir jaunimas susidomės tinkliniu.

Albertas Sysojevas yra baigęs Palangos miesto sporto mokyklą, atstovavęs Palangos miestui respublikinėse bei tarptautinėse varžybose. Albertas tris kartus buvo pakliuvęs į Palangos geriausių sportininkų dešimtuką. Buvo Palangos tinklinio komandos kapitonas, vienas geriausių savo amžiaus paplūdimio tinklinio žaidėjų Lietuvoje. 

Pirmieji Alberto treneriai buvo Irena ir Rimas Švaniai. Buvę treneriai labai šiltai kalba apie savo auklėtinį, kuris, anot jų, tiesiog „gimė ir augo“ tinklinio aikštelėse.

Laurynas Gedminas, kitas Palangos „Vakarų tinklinio“ steigėjas, ir taip pat komandos treneris, sakė, kad komandą baigė komplektuoti prieš du mėnesius. 

Laurynas 2017 metais įkūrė „Vakarų tinklinio mokyklą“ Klaipėdoje. Jis sėkmingai dirba joje iki šiol, o nuo 2016 metų treniruoja vaikus ir Klaipėdos tinklinio akademijoje.

Jis kasmet rengia vaikų tinklinio stovyklas ir savo gyvenimą yra pašventęs tinkliniui.

Nors komanda buvo suburta neseniai, abu vyrai yra ryžtingi ir veržlūs, planuoja, kad kurorto tinklinio komandai pavyks pasiekti aukščiausias vietas. Jie svajoja, kad prie naujos kurorto komandos prisijungtų daugiau palangiškių tinklininkų, kurie galėtų tobulinti savo žaidybinius įgūdžius.

Anot Lauryno ir Alberto, tai būtų stimulas ir kitiems Palangos jauniesiems tinklininkams.

Šį sekmadienį, spalio 24 dieną, 13 val. 30 min., kviečiame visus Palangos gyventojus, tiek vyresnius, tiek jaunesnius – VISUS neabejingus tinkliniui, atvykti į Palangos „Vakarų tinklinio“ komandos pirmąsias Lietuvos vyrų tinklinio pirmos lygos čempionato rungtynes ir palaikyti ją gausiais aplodismentais bei padrąsinamaisiais šūkiais.

Įėjimas nemokomas. Varžybos vyks Palangos sporto arenoje, Sporto gatvė Nr.3

Irena Švanienė

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Sinoptikai prognozuoja, kad ketvirtadienį, sausio 20 d., ryte sustiprės vakarų, šiaurės-vakarų vėjas. Vėjo gūsiai 9 val. ryto sieks iki 20-22 m/s, o vakare ir naktį sustiprės iki 26 m/s.


„Top Sport“ Lietuvos vyrų tinklinio I lygos rungtynėse Palangos „Vakarų tinklinio“ komanda šią savaitę nusileido Gargždų „Amber volley 2“ komandai 1:3 (18:25, 23:25, 25:18, 22:25) 


Sekmadienį, lapkričio 7 d., Raseinių kūno kultūros ir sporto centre vyko „Top sport" Lietuvos vyrų tinklinio I lygos rungtynės, kuriuose susitiko Raseinių „Lūšis Volley“ ir Palangos „Vakarų tinklinis.“ Po atkaklios kovos 3-0 rezultatu (21:25 18:25 27:29) pergalę išsivežė Palangos komanda. 


Nuo pat Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo Palangoje nebuvo vyrų tinklinio komandos, kuri atstovautų mūsų puikųjį kurortą.  Lietuvos tinklinio čempionatuose dalyvaudavo merginų ir vaikinų komandos savo amžiaus grupėse, tačiau suburti vyrų tinklinio komandos ilgai nepavyko. Ir pagaliau po daugelio metų į Palangą grįžta vyrų tinklinio komanda – Palangos „Vakarų tinklinis“


Nuo antradienio, spalio 19 d., 18 metų ir vyresni gyventojai, kurie buvo paskiepyti nuo COVID-19 ligos anksčiau nei prieš 180 dienų, kviečiami sustiprinti imunitetą dar viena vakcinos doze.


Palanga dabinasi miesto vėliavomis ir lygiai po savaitės visus metus minėti ne tik kurortui, bet ir šaliai labai svarbią sukaktį – kovo 30 d. sukaks lygiai šimtas metų nuo dienos, kuomet Palanga Tarptautinės arbitražo komisijos sprendimu buvo grąžinta Lietuvai. Kurorto gyventojai taip pat kviečiami pažymėti šią visai šaliai svarbią sukaktį –...


Populiari miesto interneto svetainė www.palangoje.info ieško pirkėjo - parduodama už 2 500 eurų.


Lapkričio 25 dieną Vlado Jurgučio mokyklos sporto salėje toliau vyko Palangos miesto atviros vyrų tinklinio pirmenybės .Pirmieji varžybas pradėjo Klaipėdos „Studentai“ ir Palangos „Reimora“ vaikinų komandos. Labai įtemptoje kovoje rezultatu 2:1 pergalę iškovojo Klaipėdos „ Studentai“ komanda. Sekančias varžybas žaidė Palangos „ Stihl“ ir...


Lapkričio 10 dieną Palangos Vlado Jurgučio mokyklos sporto salėje prasidėjo miesto atviros vyrų tinklinio pirmenybės. Jose dalyvauja 5 komandos: Klaipėdos „Studentai“, Palangos „Stihl“ ir „Reimora“ bei Palangos sporto centro jaunučių ir jaunių komandos.


Palangos atviros vyrų tinklinio pirmenybės

„Palangos tilto” informacija, 2013 12 16 | Rubrika: Sportas

Pasibaigė 2013 metų Palangos atviros vyrų tinklinio pirmenybės. Šiemet rungtyniavo šešios komandos: Palangos sporto centras, Palangos veteranai, STIHL, „EG Kompiuteriai“, Giruliai ir Kretinga.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius