Palangoje atidaryta pirmoji „Bottlery“ parduotuvė

Palangos tiltas, 2022-05-11
Peržiūrėta
2652
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Palangoje atidaryta pirmoji „Bottlery“ parduotuvė

Palangoje atidaryta naujoji „Bottlery“ parduotuvė. Tai – pirmoji lietuviško mažmeninio prekybos tinklo parduotuvė mieste, taip pat pirmoji, savo veiklą pajūrio kurorte vykdysianti ištisus metus.   

Naujoji „Bottlery“ parduotuvė Palangoje įsikūrė netoli kurorto centro, adresu Vytauto g. 48A, naujame, modernaus dizaino pastate, visai šalia nuostabaus Birutės parko.

46,5 kv. m. ploto parduotuvė, įrengta pagal naująjį „Bottlery“ interjero konceptą, lankytojams siulomas išskirtinesnis, labiau poilsiautojams pritaikytas gurmaniškų užkandžių, maisto produktų, gaiviųjų gėrimų ir kitas asortimentas. 

„Parduotuvė Palangoje – investicijų į „Bottlery“ tinklo plėtrą Lietuvoje tąsa, visų pirma padiktuota klientų lūkesčių. Nors mūsų elektroninė parduotuvė aptarnauja pirkėjus visoje Lietuvoje, atvykę poilsiauti į mėgstamus šalies kurortus lankytojai nori būti užtikrinti dėl pamėgtų prekių pasiūlos ir apslankyti fizinėje parduotuvėje. Tuo tarpu nuolatiniams miesto gyventojams taip pat aktualu turėti kuo platesnį ir įvairesnį prekių pasirinkimą ištisus metus“, – sako  mažmeninės ir elektroninės prekybos vadovė Baltijos šalims Kristina Žižova. 

Pieš pat Velykas „Bottlery“ taip pat atvėrė duris ir Nidoje. Pernai adresu Taikos g. 3, šalia Neringos savivaldybės pastato įsikūrusi parduotuvė jau antrus metus kurorte veiks sezoniškai, planuojama – iki rudens pradžios, su galimybe veiklą pratęsti ilgiau. 

Prekybos tinklas taip pat toliau investuoja į parduotuvių atnaujinimus. Šįmet planuojama „Bottlery“ parduotuvės rekonstrukcija prekybos ir laisvalaikio centre „Panorama“  Vilniuje, kurios metu bus padidintas parduotuvės plotas, taip pat reikšmingai atnaujintas interjeras, atliepiantis naujausią tinklo parduotuvių koncepciją. Baigti parduotuvės Vilniuje rekonstrukciją planuojama rudenį, iki tol klientus aptarnaujant prekybinėje saloje. 

„Nepaisant statybinių medžiagų brangimo, taip pat didžiulės infliacijos, „Bottlery“ tinklas toliau sėkmingai įgyvendina ilgalaikės plėtros planus ir neketina jų koreguoti. Remdamiesi kasmet nuosekliai augančiais pardavimų rodikliais įgijame tvirtą pagrindą ne tik plėsti fizinį parduotuvių tinklą, bet ir investuoti į klientų patirtį – užtikrinti maksimaliai patogų, taip pat tvarų apsipirkimą bei precizišką klientų aptarnavimą“, - sako K. Žižova.    

Šiuo metu Lietuvoje iš viso veikia 18 fizinių skirtingo formato „Bottlery“ parduotuvių Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Palangoje, Nidoje, Panevėžyje ir Druskininkuose, taip pat elektroninė „Bottlery“ parduotuvė, klientus aptarnaujanti visoje Lietuvoje.

Jūsų komentaras:

kodel 2022-05-12 06:46 (IP: 162.158.89.188)
negalima butu Lietuviskai pavadinti?pvz.VILNIUS, PALANGA,ZEMAITIJA? per silpni protukai?

Taip pat skaitykite

Palangoje veiklą pradėjo pirmoji mieste tarptautinė privati „Baltic International School“ mokykla. Iki tol įstaiga veikė kaip darželis, o nuo šiol, plečiantis veiklos apimtims, jau veikia kaip pradinio ugdymo mokykla, skelbiama pranešime žiniasklaidai. 


Palangoje atidaryta naujoji „Bottlery“ parduotuvė. Tai – pirmoji lietuviško mažmeninio prekybos tinklo parduotuvė mieste, taip pat pirmoji, savo veiklą pajūrio kurorte vykdysianti ištisus metus.   


Palangoje atidaryta atnaujinta prekybos tinklo „Iki“ parduotuvė, adresu Žvejų g. 35. Parduotuvė rekonstruota pagal naujausius įmonės standartus, įrengtos savitarnos kasos.  Į parduotuvės rekonstrukciją investuota daugiau nei 0,559 mln. eurų. 


Jau nuo rugsėjo 9 d. Kretingos gyventojai galės mėgautis dar patogesniu apsipirkimu arčiau savo namų – čia atidaryta pirmoji „Rimi“ parduotuvė mieste ir jau antroji pajūrio regione. „Supermarket“ formato parduotuvės prekybinis plotas ir atskiri įėjimai į specializuotas krautuvėles leis užtikrinti, kad pirkėjai galėtų saugiai apsipirkti be imunizacijos dokumentų.


Nuo birželio 1-osios kurortuose ir kai kuriose kitose „Iki“ parduotuvėse pirkėjų patogumui ilginamas darbo laikas. Prasidėjus šiltajam sezonui tam tikros parduotuvės dirbs iki 22:30 val. 8 įvairiose šalies vietose esančių „Iki“ parduotuvių darbo laikas nuo birželio 1-osios bus pailgintas ir jos dirbs iki 22 val. Visomis savaitės dienomis iki 22:30 val....


Penktadienį atidaryta atnaujinta prekybos tinklo „Iki“ parduotuvė Palangoje, adresu Taikos g. 68a. Pagal naujausius įmonės standartus rekonstruotoje parduotuvėje, siekiant tiek vietos gyventojams, tiek pailsėti į Palangą atvykstantiems žmonėms pasiūlyti platesnį prekių asortimentą ir didesnę pasiūlą, iki 965 kv. m išplėstas prekybinis plotas, padidinti skyriai, įrengtos...


Šiandien, ketvirtadienį, rugpjūčio 13 dieną, Šventojoje duris atvėrė nauja lietuviško prekybos tinklo „Maxima“ parduotuvė, įsikūrusi Mokyklos g. 1. 


Populiari miesto interneto svetainė www.palangoje.info ieško pirkėjo - parduodama už 2 500 eurų.


Vakar 8 val. ryte duris atvėrusi „Lidl“ palangiškius pasitiko šventišku šurmuliu. Pirmieji naujosios parduotuvės pirkėjai buvo vaišinami tradiciniu atidarymų skanėstu tapusiomis Berlyno spurgomis su džemu bei karštais gėrimais, mažuosius linksmino prekybos tinklo talismanai – vaisiukai, o parduotuvės asortimentą papildė proginiai...


Kitą savaitę, spalio 18 d., Palangoje, adresu Klaipėdos pl. 59, duris atvers pirmoji šiame mieste ir 39-oji šalyje „Lidl“ parduotuvė.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius