Palangoje dygsta nauji apartamentai „Santjago“: bus įrengti 79 butai

Palangos tiltas, 2021-09-10
Peržiūrėta
1939
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Palangoje, Vanagupės g. 22B, pradėtos naujų apartamentų „Santjago“ statybos
Palangoje, Vanagupės g. 22B, pradėtos naujų apartamentų „Santjago“ statybos

Palangoje, Vanagupės g. 22B, pradėtos naujų apartamentų „Santjago“ statybos. Keturių aukštų pastate bus įrengti 79 vieno–trijų kambarių butai, kurių plotas 27–72 kv. m. Projektą vystanti bendrovė „Inžinerinė grupė“ skaičiuoja, kad projekto vertė sieks apie 16 mln. eurų.

„Pastaraisiais metais žmonės aktyviai dairosi antrojo – poilsiui ar nuotoliniam darbui skirto – būsto pajūryje. Siekdami atliepti šį poreikį, Palangoje, netoli jūros ir pušyno apsuptyje, rinkai pasiūlysime išskirtinius premium klasės butus. Vanagupė pasižymi prabanga ir solidumu, todėl būstas patiks vertinantiems ramų poilsį, tylą ir privatumą“, – teigia bendrovės „Inžinerinė grupė“ direktorė Natalija Naginė.

Pasak N. Naginės, daugiabutis statomas strategiškai patogioje vietoje: šalia parduotuvės, restoranai, kavinės, kaimynystėje – sanatorijos ir viešbučiai. Vanagupės paplūdimys pėstute pasiekiamas vos per 10 minučių, Jono Basanavičiaus gatvė – 20 minučių.

79 butai keturiuose aukštuose suprojektuoti taip, kad gyventojai pasitiktų ir palydėtų saulę – didžioji dalis langų orientuoti į rytus arba vakarus. Beveik visi butai turės erdvius balkonus, o pirmojo aukšto gyventojai – nuosavus kiemelius. Pastatas išsiskirs ir savo fasadu: bus dengtas dar retai Lietuvoje naudojamomis skalūno ir kalkakmenio akmens plokštelėmis.

Taip pat bus įrengtos 25 vietų antžeminė ir 54 vietų požeminė automobilių aikštelės.

„Viename žvejų kaimelyje gyveno senis Santjago – vienas jis išplaukdavo į jūrą, sapnuodavo auksinius Afrikos krantus, domėjosi beisbolu ir svajojo pagauti didžiausią savo gyvenimo žuvį. Tikime, kad kažkam šis būstas gali tapti svajonių namais ir sėkmingai pagautu gyvenimo laimikiu. Įgyvendindami „Santjago“ projektą, siekiame sukurti namus, kurie sustiprintų žmogaus ryšį su pajūrio gamta, kuriuose būtų galima mėgautis pušynu ir jūros ošimu, tyla ir ramybe“, – dalinasi N. Naginė.

Sklypą su statybų leidimu bendrovė įsigijo savo lėšomis, o per sutelktinio finansavimo platformą „Rontgen“ statyboms sieks pasiskolinti 4,3 mln. eurų. Per pirmuosius du finansavimo etapus jau pritraukta 1,6 mln. eurų.

50 proc. projekto baigtumą planuojama pasiekti 2022 m. vasarį, o statybas užbaigti 2022 m. antrąjį ketvirtį.

Projektą sukūrė architektūros studija „UP architektai“ (UAB „Uostamiesčio projektas“), taip pat suprojektavusi pajūryje tokius objektus kaip Palangos koncertų salė, Ryžių malūnas, viešbučius „Old Port“ ir „Navalis“ Klaipėdoje, rekonstravusi Danės krantines.

„Palangos tilto“ info

Jūsų komentaras:

pisius 2021-09-12 09:08 (IP: 172.69.194.34)
o ka daro Palangos savivaldybes kalbininke, kad derina "satjagus"? Gal kitas NP projektas bus "Kabulas" arba "Irakas"?

nuva 2021-09-11 13:31 (IP: 162.158.88.138)
Lietuviska pavadinima sugalvoti buvo per silpna. Geda. Va ir nebeliks Lietuvisku saknu. Geda dar karta.

iš Čilės? 2021-09-10 17:32 (IP: 162.158.222.164)
Užsieniečiai? Santiago de Chile?

Taip pat skaitykite

Nedaug kas žino, kad patys prabangiausi, prestižiškiausi ir privačiausi apartamentai Palangoje slepiasi Meilės alėjoje esančiame bokšte.


Palangoje, Vanagupės g. 22B, pradėtos naujų apartamentų „Santjago“ statybos. Keturių aukštų pastate bus įrengti 79 vieno–trijų kambarių butai, kurių plotas 27–72 kv. m. Projektą vystanti bendrovė „Inžinerinė grupė“ skaičiuoja, kad projekto vertė sieks apie 16 mln. eurų.


Pirmadienį Palangoje buvo patvirtinti 6 nauji koronaviruso atvejai

"Palangos tilto" informacija, 2021 02 23 | Rubrika: Miestas

Pirmadienį Lietuvoje patvirtinti 482 nauji koronaviruso atvejai, mirė 7 žmonės, 6 nauji koronaviruso atvejai buvo patvirtinti Palangoje. Antradienį mūsų kurorte šia liga sirgo 26 palangiškiai, antradienį pranešė Statistikos departamentas.


Palangos ir Šventosios paplūdimiuose įrengti treniruokliai

"Palangos tilto" informacija, 2020 07 17 | Rubrika: Miestas

Palangos ir Šventosios paplūdimiuose vos prieš kelias savaites įrengti treniruokliai netruko tapti populiarūs. Norinčiųjų pasimankštinti pajūryje netrūksta – šia galimybe noriai naudojasi tiek vietos gyventojai, tiek ir kurorto svečiai.


Populiari miesto interneto svetainė www.palangoje.info ieško pirkėjo - parduodama už 2 500 eurų.


Pastarosiomis žiemomis kurorte būdavo įrengiama net po kelias čiuožyklas – Birutės parke ant tvenkinių, Taikos gatvėje, taip pat ir Šventojoje. Tačiau šiemet čiuožykloms įrengti pristigo šalčio. Labiausiai palangiškiai pasigedo gyvenamajame rajone įrengtos čiuožyklos. Birutės parke dar buvo bandyta, tačiau šaltukui nespaudžiant čiuožykla greit tirpo.


Naująjį sezoną Palangos paplūdimiuose turėtų atsirasti naujovių. Atsižvelgus į miestiečių ir poilsiautojų prašymus, pagaliau žadama įrengti daiktų saugojimo seifus, tad pavykus įgyvendinti idėją, maudytis Baltijoje galėsime daug ramiau.


Nusivylę mažomis bankų palūkanomis ir su netikrumu laukdami euro Lietuvoje įvedimo, net mažiau santaupų turintys lietuviai linkę nusiimti indėlius ir jį investuoti į nekilnojamą turtą (NT) – būstą Palangoje. Anot kalbintų NT žinovų, 80 procentų pirkėjų ieško naujos statybos, nedidelių ir palyginti nebrangių butų. Neabejojama, kad dėl minėtų priežasčių ir sparčiau vystantis...


Į Palangą atgabentas pirmasis iš dviejų kurorte įrengti numatytų biokuro katilų

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2013 10 03 | Rubrika: Miestas

Į Palangą atkeliavo pirmasis iš dviejų kurorte įrengti numatytų biokuro katilų, kurio galingumas – 5 megavatai. Jis bus įrengtas Klaipėdos plente.


Europarlamentaras bei partijos Tvarka ir teisingumas pirmininkas Rolandas Paksas prisipažįsta, kad stengiasi kiekvienais metais atkakti atostogų į pajūrį, kur šalia Šventojoje jis turi akį traukiančią sodybą. Šią vasarą buvęs prezidentas nesulaužė tradicijos: minant pedalus Šventosios mišku – toli nuo Briuselio ir net Vilniaus šurmulio –...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius